Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

13.9.2019 - ČP TFA – Zámecká věž Kroměříž 2019

Propozice - Startovka - Výsledky - TV Přenos - Partneři

ČísloJménoPříjmeníKategorieOrganizace
Startovní čas
1. ús.
2. ús.
3. ús.
4. ús.
1DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová
10:15
10:22
10:29
10:36
2DavidKubišBHZS JČK
10:15
10:22
10:29
10:36
3ZdeněkMaňákASDH Velká nad Veličkou
10:20
10:27
10:34
10:41
4PavelNovákAHZS ÚLK
10:20
10:27
10:34
10:41
5VítMalenovskýAHZS JMK
10:25
10:32
10:39
10:46
6MarekVíšekBHZS PAK
10:25
10:32
10:39
10:46
7OndřejPlesníkAHZS OLK
10:30
10:37
10:44
10:51
8PavelŠiškaASDH Dlouhá Loučka
10:30
10:37
10:44
10:51
9MichalMarešBSDH Běleč, okr. Tábor
10:35
10:42
10:49
10:56
10MichalPřecechtělBHZS OLK
10:35
10:42
10:49
10:56
11JosefNovákAHZSp SŽDC Česká Třebová
10:40
10:47
10:54
11:01
12PetrJežoASDH Díly, okr. Domažlice
10:40
10:47
10:54
11:01
13MartinPlšekBHZS OLK, ÚO Přerov
10:45
10:52
10:59
11:06
14MartinHruškaBHZS ZLK
10:45
10:52
10:59
11:06
15DušanPavelkaCHZS JMK
10:50
10:57
11:04
11:11
16LubošPtáčekAHZS OLK
10:50
10:57
11:04
11:11
17PetrTešnarAHZS MSK
10:55
11:02
11:09
11:16
18OndřejŠkrabalAHZS ZLK
10:55
11:02
11:09
11:16
19PetrMolešBHZS JMK
11:00
11:07
11:14
11:21
20PavelPopelkaAHZS OLK
11:00
11:07
11:14
11:21
21MiroslavBaladaCHZS MSK
11:05
11:12
11:19
11:26
22PetrPažickýAHZS MSK
11:05
11:12
11:19
11:26
23PetrMrňkaCSDH Újezd
11:10
11:17
11:24
11:31
24MichalJanováčASDH Salaš
11:10
11:17
11:24
11:31
25PetrPlačekAHZS PAK
11:15
11:22
11:29
11:36
26MiroslavNečasBHZS PAK
11:15
11:22
11:29
11:36
27ZbyněkZábršAHZS PLK
11:20
11:27
11:34
11:41
28OndřejPavlíkBHZS PAK
11:20
11:27
11:34
11:41
29OndřejPlášekASDH Provodov, okr. Zlín
11:25
11:32
11:39
11:46
30AloisMališkaBSDH Provodov
11:25
11:32
11:39
11:46
31DušanPokornýBSDH Vigantice
11:30
11:37
11:44
11:51
32JaroslavCibulkaAHZS PLK
11:30
11:37
11:44
11:51
33LukášHoudekBHZS JČK
11:35
11:42
11:49
11:56
34RichardZezulaBHZS ZLK
11:35
11:42
11:49
11:56
35ZdeněkVránaCHZS LBK
11:40
11:47
11:54
12:01
36TomášVišňarBHZS KHK
11:40
11:47
11:54
12:01
37TomášMácaBSDH Brno-Slatina
11:45
11:52
11:59
12:06
38JaroslavHanzelBHZS MSK
11:45
11:52
11:59
12:06
39JiříHrdličkaAHZS ZLK
11:50
11:57
12:04
12:11
40MarekLukáčAHZS KHK
11:50
11:57
12:04
12:11
41JiříChodúrAHZS KHK
11:55
12:02
12:09
12:16
42----------
11:55
12:02
12:09
12:16
43MartinMikuláštíkASDH Vizovice
12:00
12:07
12:14
12:21
44JanKubišAHZS PAK
12:00
12:07
12:14
12:21
45DanielKnápekAHZS PAK
12:05
12:12
12:19
12:26
46ZdeněkKrálAHZS PAK
12:05
12:12
12:19
12:26
47AdamLindmajerAHZS PLK
12:10
12:17
12:24
12:31
48PetrSladkýBHZS ZLK
12:10
12:17
12:24
12:31
49LukášNavrátilASDH Ludéřov
12:15
12:22
12:29
12:36
50DušanPavelkaASDH Borač
12:15
12:22
12:29
12:36
51JosefČerníčekCSDH Jestřabí
12:20
12:27
12:34
12:41
52TomášGoldensteinBSDH Bobrovníky
12:20
12:27
12:34
12:41
53MartinJanušAHZS ZLK
12:25
12:32
12:39
12:46
54PavelDvořákAHZS LBK
12:25
12:32
12:39
12:46
55JanKoterecASDH Darkovice
12:30
12:37
12:44
12:51
56VojtěchKubíčekAHZSp Liberty
12:30
12:37
12:44
12:51
57JanHaderkaAHZS ZLK
12:35
12:42
12:49
12:56
58PetrČandrlaBSDH Podolí
12:35
12:42
12:49
12:56
59DominikKrejčířASDH Nová Dědina
12:40
12:47
12:54
13:01
60DominikOvesnýAHZS ZLK
12:40
12:47
12:54
13:01
61JakubKulhánekASDH Tlumačov
12:45
12:52
12:59
13:06
62JosefFrýdlCHZS ZLK
12:45
12:52
12:59
13:06
63ŠtěpánSvobodaASDH Podolí
12:50
12:57
13:04
13:11
64MichalPelikovskýBHZS PAK
12:50
12:57
13:04
13:11
65PavelHauerBHZS PLK
12:55
13:02
13:09
13:16
66LukášPerniklAHZS PLK
12:55
13:02
13:09
13:16
67MichalSkřivánekASDH Rohatec
13:00
13:07
13:14
13:21
68----------
13:00
13:07
13:14
13:21
69MiroslavMichlovskýBHZS JMK
13:05
13:12
13:19
13:26
70LukášBlažekASDH Staré Hamry
13:05
13:12
13:19
13:26
71JaroslavChupíkASDH Lutonina
13:10
13:17
13:24
13:31
72PetrJindraCHZS KHK
13:10
13:17
13:24
13:31
73MichalBlažekASDH Staré Hamry
13:15
13:22
13:29
13:36
74JiříTkanýASDH Babice, okr. Třebíč
13:15
13:22
13:29
13:36

Celkem startuje 72 závodníků.

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Zlínského kraje