Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

13.9.2019 - ČP TFA – Zámecká věž Kroměříž 2019

Propozice - Startovka - Výsledky - TV Přenos - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C

P Jméno Příjmení K OrganizaceČíslo Úsek 1 Úsek 2 Úsek 3 Úsek 4 Celkem
1JaroslavHanzelBHZS MSK3801:09,2901:43,2200:57,2801:02,1304:51,92
2ZdeněkKrálAHZS PAK4601:14,7201:38,8101:03,4701:03,0605:00,06
3PetrMolešBHZS JMK1901:19,9101:39,7001:02,4101:00,8605:02,88
4TomášVišňarBHZS KHK3601:18,4101:39,6301:01,8701:04,0405:03,95
5MarekVíšekBHZS PAK601:20,3401:48,9401:00,8100:59,5705:09,66
6TomášMácaBSDH Brno-Slatina3701:14,2501:47,2801:07,0701:03,4305:12,03
7MartinPlšekBHZS OLK, ÚO Přerov1301:16,3101:46,6201:08,2901:05,1405:16,36
8PetrPlačekAHZS PAK2501:18,8101:42,2101:12,7201:03,8605:17,60
9MichalPřecechtělBHZS OLK1001:19,2101:52,3001:04,4001:01,8505:17,76
10DavidKubišBHZS JČK201:27,0301:46,4101:09,3100:58,4205:21,17
11VítMalenovskýAHZS JMK501:21,9301:45,9401:03,2501:10,0705:21,19
12MartinJanušAHZS ZLK5301:12,5901:51,3101:09,7201:09,5505:23,17
13JanHaderkaAHZS ZLK5701:13,2201:54,4401:13,1801:05,3105:26,15
14JiříTkanýASDH Babice, okr. Třebíč7401:23,3501:43,7001:15,2501:04,4505:26,75
15DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová101:15,5001:53,2201:13,7201:05,0405:27,48
16MichalSkřivánekASDH Rohatec6701:14,6601:49,3101:08,2101:20,4405:32,62
17PavelPopelkaAHZS OLK2001:22,5302:00,6301:13,0300:58,3205:34,51
18PetrTešnarAHZS MSK1701:23,8701:51,0101:12,2501:08,0605:35,19
19MichalPelikovskýBHZS PAK6401:17,8401:55,4601:09,0301:17,3805:39,71
20LukášHoudekBHZS JČK3301:19,9001:53,3001:14,6801:15,4905:43,37
21MartinHruškaBHZS ZLK1401:17,3702:04,1601:01,3101:22,8105:45,65
22PavelDvořákAHZS LBK5401:20,9402:03,2201:09,2501:16,2205:49,63
23DanielKnápekAHZS PAK4501:21,4301:58,2201:14,7201:18,5105:52,88
24JakubKulhánekASDH Tlumačov6101:18,4402:03,4401:21,4101:11,0105:54,30
25PetrJežoASDH Díly, okr. Domažlice1201:25,3401:51,4701:25,5601:14,9505:57,32
26PetrPažickýAHZS MSK2201:22,5902:01,5601:17,0601:17,7105:58,92
27LukášNavrátilASDH Ludéřov4901:21,8102:21,4601:12,2501:04,1505:59,67
28ZdeněkVránaCHZS LBK3501:32,0302:12,5201:17,7801:09,6906:12,02
29ZdeněkMaňákASDH Velká nad Veličkou301:22,1602:04,4801:20,4101:25,5406:12,59
30JosefČerníčekCSDH Jestřabí5101:22,8802:08,5601:32,3801:10,8006:14,62
31LubošPtáčekAHZS OLK1601:38,1902:05,1501:15,1901:16,1306:14,66
32TomášGoldensteinBSDH Bobrovníky5201:23,4102:16,2801:18,9101:16,3106:14,91
33OndřejPavlíkBHZS PAK2801:28,3102:10,9401:16,5301:26,4606:22,24
34LukášPerniklAHZS PLK6601:27,1302:20,4701:19,3801:19,6706:26,65
35JanKoterecASDH Darkovice5501:30,2102:14,2801:30,2501:13,2206:27,96
36PavelHauerBHZS PLK6501:26,9102:22,6001:18,2501:24,0906:31,85
37PavelNovákAHZS ÚLK401:23,7502:28,2501:18,1501:23,0406:33,19
38LukášBlažekASDH Staré Hamry7001:19,5002:39,3101:15,6601:21,3806:35,85
39JiříChodúrAHZS KHK4101:29,9702:13,3501:22,0901:30,5506:35,96
40DušanPavelkaCHZS JMK1501:35,1802:08,7401:24,3101:35,2306:43,46
41MichalBlažekASDH Staré Hamry7301:23,0302:10,3801:27,8101:42,7606:43,98
42MiroslavBaladaCHZS MSK2101:35,3802:25,0801:29,0601:25,6206:55,14
43JaroslavCibulkaAHZS PLK3201:30,5402:28,0401:24,7001:36,1706:59,45
44JosefNovákAHZSp SŽDC Česká Třebová1101:27,5402:38,6601:30,3101:26,3907:02,90
45PetrSladkýBHZS ZLK4801:45,0602:30,9701:20,7201:26,8707:03,62
46OndřejPlášekASDH Provodov, okr. Zlín2901:37,6902:23,0201:23,2501:41,6507:05,61
47MichalJanováčASDH Salaš2401:17,2502:27,8401:48,5001:35,5007:09,09
48MiroslavMichlovskýBHZS JMK6901:33,9602:39,3401:18,5001:41,2207:13,02
49AloisMališkaBSDH Provodov3001:41,4302:17,7201:21,5601:53,3807:14,09
50ZbyněkZábršAHZS PLK2701:30,1502:34,3301:25,5001:49,7207:19,70
51PetrJindraCHZS KHK7201:43,6002:23,9401:34,0401:45,6207:27,20
52JanKubišAHZS PAK4401:26,1902:30,6601:25,5302:05,9607:28,34
53JosefFrýdlCHZS ZLK6202:03,3402:27,1601:35,8701:30,1307:36,50
54OndřejPlesníkAHZS OLK701:38,0902:18,4401:31,1902:21,2007:48,92
55PetrČandrlaBSDH Podolí5801:55,5002:36,7201:43,0701:37,1507:52,44
56MichalMarešBSDH Běleč, okr. Tábor901:33,4102:56,0101:37,5001:47,0207:53,94
57MarekLukáčAHZS KHK4001:44,0302:44,4701:43,5001:49,0808:01,08
58AdamLindmajerAHZS PLK4701:50,2802:55,2201:40,8402:03,7808:30,12
59PetrMrňkaCSDH Újezd2301:47,4103:20,8601:44,2501:40,4608:32,98
60DušanPavelkaASDH Borač5002:15,7502:43,1901:56,6601:40,3208:35,92
61MiroslavNečasBHZS PAK2601:57,1602:55,7501:55,1502:02,7208:50,78
62JiříHrdličkaAHZS ZLK3902:10,8402:40,3801:55,5602:07,1108:53,89
63DominikOvesnýAHZS ZLK6001:49,7503:36,2202:13,4701:44,5209:23,96
64OndřejŠkrabalAHZS ZLK1803:39,6502:40,9701:47,6602:38,4410:46,72
65ŠtěpánSvobodaASDH Podolí6302:01,6503:34,3402:35,3702:50,6211:01,98
66DušanPokornýBSDH Vigantice3101:30,3804:12,3001:59,2503:26,4311:08,36
67MartinMikuláštíkASDH Vizovice43DNFDNFDNFDNFDNF
67JaroslavChupíkASDH Lutonina71DNFDNFDNFDNFDNF
67RichardZezulaBHZS ZLK34DNFDNFDNFDNFDNF
67PavelŠiškaASDH Dlouhá Loučka8DNFDNFDNFDNFDNF
67VojtěchKubíčekAHZSp Liberty56DNFDNFDNFDNFDNF
67DominikKrejčířASDH Nová Dědina59DNFDNFDNFDNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Zlínského kraje