Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

14.9.2022 - ČP TFA – Zámecká věž Kroměříž 2022

Propozice - Startovka - Výsledky - TV Přenos - Partneři

ČísloJménoPříjmeníKategorieOrganizace
Startovní čas
1. ús.
2. ús.
3. ús.
4. ús.
1DanielKouřilCHZS OLK
10:00
10:07
10:14
10:21
2MichalPřecechtělCHZS OLK
10:00
10:07
10:14
10:21
3DanielKvětoňAHZS JČK
10:05
10:12
10:19
10:26
4PetrKašpárekAHZS ZLK
10:05
10:12
10:19
10:26
5LukášVichaALipník nad Bečvou
10:10
10:17
10:24
10:31
6JaroslavCibulkaAHZS PLK
10:10
10:17
10:24
10:31
7FilipKrajčírBSdh Držovice
10:15
10:22
10:29
10:36
8MartinaŠvábováŽenyTrpín
10:15
10:22
10:29
10:36
9LukášLangerAŽeranovice
10:20
10:27
10:34
10:41
10AntonínRendlCČeská Kubice
10:20
10:27
10:34
10:41
11MartinDušekAHZS PAK
10:25
10:32
10:39
10:46
12ZdeněkKrálBHZS PAK
10:25
10:32
10:39
10:46
13MichalSkřivánekARohatec
10:30
10:37
10:44
10:51
14VojtěchKaštánekAHZS JČK
10:30
10:37
10:44
10:51
15ZdeněkJanošBHať
10:35
10:42
10:49
10:56
16PavelKouříkAHZS PLK
10:35
10:42
10:49
10:56
17MarekZechaAVranová Lhota
10:40
10:47
10:54
11:01
18LucieBůbelováŽenyVeselá
10:40
10:47
10:54
11:01
19AdamBraunAHZS KHK
10:45
10:52
10:59
11:06
20JanKoterecADarkovice
10:45
10:52
10:59
11:06
21DenisaVápeníkováŽenyHZS VYS
10:50
10:57
11:04
11:11
22PavelVaculaAKarviná-Hranice
10:50
10:57
11:04
11:11
23AnetaStratilováŽenyDub nad Moravou
10:55
11:02
11:09
11:16
24MichalMaňákAŽeranovice
10:55
11:02
11:09
11:16
25MarekKoutnýAHZS OLK
11:00
11:07
11:14
11:21
26JanHaderkaAHZS ZLK
11:00
11:07
11:14
11:21
27MartinJanušAHZS ZLK
11:05
11:12
11:19
11:26
28TomášPaprstkaAHZS ZLK
11:05
11:12
11:19
11:26
29DominikOvesnýAHZS ZLK
11:10
11:17
11:24
11:31
30VojtěchMečlALipník nad Bečvou
11:10
11:17
11:24
11:31
31PetrNekvindaAHZS PAK
11:15
11:22
11:29
11:36
32KarolínaFukalováŽenyVeselí nad Lužnicí
11:15
11:22
11:29
11:36
33MarošBošeľaADHZ Polomka
11:20
11:27
11:34
11:41
34LukášNavrátilAHZS OLK
11:20
11:27
11:34
11:41
35PetrSladkýBHZS ZLK
11:25
11:32
11:39
11:46
36LukášMikulíkAHZS ZLK
11:25
11:32
11:39
11:46
37DanielKnápekAHZS PAK
11:30
11:37
11:44
11:51
38OndřejVelgoASalaš
11:30
11:37
11:44
11:51
39PavelPopelkaAHZS OLK
11:35
11:42
11:49
11:56
40PavelHauerBHZS PLK
11:35
11:42
11:49
11:56
41OndřejZábršABrno-Slatina
11:40
11:47
11:54
12:01
42GabrielaMartynkováŽenyStanislavice
11:40
11:47
11:54
12:01
43JiříChodúrAHZS KHK
11:45
11:52
11:59
12:06
44MichalPelikovskýBHZS PAK
11:45
11:52
11:59
12:06
45JosefSochorBHZS PAK
11:50
11:57
12:04
12:11
46OndřejPlášekAHZS ZLK
11:50
11:57
12:04
12:11
47OndřejJanotaAHZS JČK
11:55
12:02
12:09
12:16
48MatyášChlumskýAHZS KHK
11:55
12:02
12:09
12:16
49OndřejDlabkaBŽamberk
12:00
12:07
12:14
12:21
50JakubKulhánekATlumačov
12:00
12:07
12:14
12:21
51JakubČutaAHZS JČK
12:05
12:12
12:19
12:26
52JanAdamecBDětřichov u Moravské Třebové
12:05
12:12
12:19
12:26
53DušanPokornýBVigantice
12:10
12:17
12:24
12:31
54JosefVeselýANásedlovice
12:10
12:17
12:24
12:31
55MichalFabiánATěpeře
12:15
12:22
12:29
12:36
56JaroslavHanzelBHZS MSK
12:15
12:22
12:29
12:36
57OndřejBlažekAHZS JČK
12:20
12:27
12:34
12:41
58MarekVíšekBHZS PAK
12:20
12:27
12:34
12:41
59LubošKonderlaAHZS MSK
12:25
12:32
12:39
12:46
60VladimírŽidlickýBChrastava
12:25
12:32
12:39
12:46
61PatrikDoleželAHZS ZLK
12:30
12:37
12:44
12:51
62ZdeněkMaňákAVelká nad Veličkou
12:30
12:37
12:44
12:51
63JakubDudákAHZS JČK
12:35
12:42
12:49
12:56
64JanŠindelkaBHZS OLK
12:35
12:42
12:49
12:56
65OndřejRybnikářABlatnice p. Sv. Antonínkem
12:40
12:47
12:54
13:01
66OndřejŠevčíkABojkovice
12:40
12:47
12:54
13:01
67VítJanečkaAŽeranovice
12:45
12:52
12:59
13:06
68JanMorávekAHZS PAK
12:45
12:52
12:59
13:06
69PetrZámečníkAHZS PAK
12:50
12:57
13:04
13:11
70MichalJanováčASalaš
12:50
12:57
13:04
13:11
71MilanKochaníčekAHZS JMK
12:55
13:02
13:09
13:16
72MatějBeníčekAHZS ZLK
12:55
13:02
13:09
13:16
73KarelKomárekAHZS KHK
13:00
13:07
13:14
13:21
74RenéHověžákABojkovice
13:00
13:07
13:14
13:21
75PetrUrbanBChudenice
13:05
13:12
13:19
13:26
76FrantišekDědičBDětřichov u Moravské Třebové
13:05
13:12
13:19
13:26
77MartinHruškaCHZS ZLK
13:10
13:17
13:24
13:31
78JosefZikmundAHZS KHK
13:10
13:17
13:24
13:31
79TomášMácaBBrno - Slatina
13:15
13:22
13:29
13:36
80MichalMarešBBěleč
13:15
13:22
13:29
13:36

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Zlínského kraje