Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

14.9.2022 - ČP TFA – Zámecká věž Kroměříž 2022

Propozice - Startovka - Výsledky - TV Přenos - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Ženy

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1OndřejRybnikářABlatnice p. Sv. Antonínkem6504:58,5100:00
2PavelKouříkAHZS PLK1604:58,9200:00
3MarošBošeľaADHZ Polomka3305:02,0600:00
4MichalSkřivánekARohatec1305:03,0600:00
5LukášNavrátilAHZS OLK3405:03,4800:00
6ZdeněkKrálBHZS PAK1205:04,6400:00
7JakubKulhánekATlumačov5005:09,6800:00
8MarekVíšekBHZS PAK5805:14,8600:00
9MichalPřecechtělCHZS OLK205:25,9400:00
10MartinJanušAHZS ZLK2705:27,1800:00
11TomášMácaBBrno - Slatina7905:30,9100:00
12PavelPopelkaAHZS OLK3905:38,9300:00
13OndřejZábršABrno-Slatina4105:39,9000:00
14JaroslavHanzelBHZS MSK5605:43,7800:00
15DanielKnápekAHZS PAK3705:47,1000:00
16ZdeněkJanošBHať1505:49,1700:00
17JanHaderkaAHZS ZLK2605:58,1300:00
18KarelKomárekAHZS KHK7306:16,6200:00
19MilanKochaníčekAHZS JMK7106:18,6400:00
20MichalMarešBBěleč8006:20,5800:00
21JakubČutaAHZS JČK5106:20,6600:00
22OndřejPlášekAHZS ZLK4606:22,3900:00
23PatrikDoleželAHZS ZLK6106:24,9700:00
24OndřejJanotaAHZS JČK4706:25,0700:00
25AntonínRendlCČeská Kubice1006:25,8500:00
26MichalPelikovskýBHZS PAK4406:26,0300:00
27JosefVeselýANásedlovice5406:27,3800:00
28DanielKouřilCHZS OLK106:30,7800:00
29PavelHauerBHZS PLK4006:33,2000:00
30JosefSochorBHZS PAK4506:35,3100:00
31RenéHověžákABojkovice7406:36,8400:00
32LubošKonderlaAHZS MSK5906:37,0900:00
33PetrUrbanBChudenice7506:45,7400:00
34OndřejBlažekAHZS JČK5706:46,2800:00
35JiříChodúrAHZS KHK4306:46,4900:00
36JaroslavCibulkaAHZS PLK606:48,7700:00
37VladimírŽidlickýBChrastava6006:50,1900:00
38JanKoterecADarkovice2006:50,3900:00
39PetrSladkýBHZS ZLK3506:53,5500:00
40PetrZámečníkAHZS PAK6906:57,3300:00
41MartinHruškaCHZS ZLK7707:04,0200:00
42PavelVaculaAKarviná-Hranice2207:09,4000:00
43ZdeněkMaňákAVelká nad Veličkou6207:12,9900:00
44MichalJanováčASalaš7007:15,5700:00
45OndřejŠevčíkABojkovice6607:16,2900:00
46JosefZikmundAHZS KHK7807:22,6900:00
47DanielKvětoňAHZS JČK307:42,7000:00
48PetrKašpárekAHZS ZLK407:45,1000:00
49MarekZechaAVranová Lhota1707:50,3600:00
50VojtěchMečlALipník nad Bečvou3007:52,9000:00
51JanMorávekAHZS PAK6807:55,7700:00
52VojtěchKaštánekAHZS JČK1408:41,1500:00
53LukášMikulíkAHZS ZLK3608:44,0400:00
54AdamBraunAHZS KHK1908:50,5200:00
55JakubDudákAHZS JČK6308:59,9700:00
56TomášPaprstkaAHZS ZLK2809:01,6200:00
57DominikOvesnýAHZS ZLK2910:58,1500:00
58PetrNekvindaAHZS PAK3111:07,5400:00
59DušanPokornýBVigantice53DNFDNF
59LucieBůbelováŽ, AVeselá18DNFDNF
59LukášVichaALipník nad Bečvou5DNFDNF
59OndřejVelgoASalaš38DNFDNF
59FilipKrajčírBSdh Držovice7DNFDNF
59MichalFabiánATěpeře55DNFDNF
59JanŠindelkaBHZS OLK64DNFDNF
59KarolínaFukalováŽ, AVeselí nad Lužnicí32DNFDNF
59MartinDušekAHZS PAK11DNFDNF
59OndřejDlabkaBŽamberk49DNFDNF
59GabrielaMartynkováŽ, AStanislavice42DNFDNF
59DenisaVápeníkováŽ, AHZS VYS21DNFDNF
59MatějBeníčekAHZS ZLK72DNFDNF
59AnetaStratilováŽ, ADub nad Moravou23DNFDNF
59MatyášChlumskýAHZS KHK48DNFDNF
59FrantišekDědičBDětřichov u Moravské Třebové76DNFDNF
59JanAdamecBDětřichov u Moravské Třebové52DNFDNF
59MarekKoutnýAHZS OLK25DNFDNF
59MartinaŠvábováŽ, ATrpín8DNFDNF
59MichalMaňákAŽeranovice24DNFDNF
59LukášLangerAŽeranovice9DNFDNF
59VítJanečkaAŽeranovice67DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Zlínského kraje