Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

14.9.2022 - ČP TFA – Zámecká věž Kroměříž 2022

Propozice - Startovka - Výsledky - TV Přenos - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Ženy

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1OndřejRybnikářABlatnice pod Svatým Antonínkem6504:58,5100:00
2PavelKouříkAHZS PLK1604:58,9200:00
3MarošBošeľaADHZ Polomka3305:02,0600:00
4MichalSkřivánekARohatec1305:03,0600:00
5LukášNavrátilAHZS OLK3405:03,4800:00
6ZdeněkKrálBHZS PAK1205:04,6400:00
7JakubKulhánekATlumačov( Plzeňský kraj)5005:09,6800:00
8MarekVíšekBHZS PAK5805:14,8600:00
9MichalPřecechtělCHZS OLK205:25,9400:00
10MartinJanušAHZS ZLK2705:27,1800:00
11TomášMácaBBrno - Slatina7905:30,9100:00
12PavelPopelkaAHZS OLK3905:38,9300:00
13OndřejZábršABrno-Slatina4105:39,9000:00
14JaroslavHanzelBHZS MSK5605:43,7800:00
15DanielKnápekAHZS PAK3705:47,1000:00
16ZdeněkJanošBSDH Hať1505:49,1700:00
17JanHaderkaAHZS ZLK2605:58,1300:00
18KarelKomárekAHZS KHK7306:16,6200:00
19MilanKochaníčekAHZS JMK7106:18,6400:00
20MichalMarešBBěleč (okr. Tábor)8006:20,5800:00
21JakubČutaAHZS JČK5106:20,6600:00
22OndřejPlášekAHZS ZLK4606:22,3900:00
23PatrikDoleželAHZS ZLK6106:24,9700:00
24OndřejJanotaAHZS JČK4706:25,0700:00
25AntonínRendlCČeská Kubice1006:25,8500:00
26MichalPelikovskýBHZS PAK4406:26,0300:00
27JosefVeselýANásedlovice5406:27,3800:00
28DanielKouřilCHZS OLK106:30,7800:00
29PavelHauerBHZS PLK4006:33,2000:00
30JosefSochorBHZS PAK4506:35,3100:00
31RenéHověžákABojkovice7406:36,8400:00
32LubošKonderlaAHZS MSK5906:37,0900:00
33PetrUrbanBSDH Chudenice TFA Tým PK7506:45,7400:00
34OndřejBlažekAHZS JČK5706:46,2800:00
35JiříChodúrAHZS KHK4306:46,4900:00
36JaroslavCibulkaAHZS PLK606:48,7700:00
37VladimírŽidlickýBSDH Chrastava6006:50,1900:00
38JanKoterecADarkovice2006:50,3900:00
39PetrSladkýBHZS ZLK3506:53,5500:00
40PetrZámečníkAHZS PAK6906:57,3300:00
41MartinHruškaCHZS ZLK7707:04,0200:00
42PavelVaculaASDH Karviná-Hranice2207:09,4000:00
43ZdeněkMaňákAVelká nad Veličkou6207:12,9900:00
44MichalJanováčASalaš7007:15,5700:00
45OndřejŠevčíkABojkovice6607:16,2900:00
46JosefZikmundAHZS KHK7807:22,6900:00
47DanielKvětoňAHZS JČK307:42,7000:00
48PetrKašpárekAHZS ZLK407:45,1000:00
49MarekZechaAVranová Lhota1707:50,3600:00
50VojtěchMečlALipník nad Bečvou3007:52,9000:00
51JanMorávekAHZS PAK6807:55,7700:00
52VojtěchKaštánekAHZS JČK1408:41,1500:00
53LukášMikulíkAHZS ZLK3608:44,0400:00
54AdamBraunAHZS KHK1908:50,5200:00
55JakubDudákAHZS JČK6308:59,9700:00
56TomášPaprstkaAHZS ZLK2809:01,6200:00
57DominikOvesnýAHZS ZLK2910:58,1500:00
58PetrNekvindaAHZS PAK3111:07,5400:00
59DušanPokornýBVigantice53DNFDNF
59LucieBůbelovaŽ, AVESELÁ18DNFDNF
59LukášVichaALipník nad Bečvou5DNFDNF
59OndřejVelgoASalaš38DNFDNF
59FilipKrajčírBSdh Držovice7DNFDNF
59MichalFabiánAJSDHO Těpeře; TFA Tým Praha55DNFDNF
59JanŠindelkaBHZS OLK64DNFDNF
59KarolínaFukalováŽ, AVeselí nad Lužnicí32DNFDNF
59MartinDušekAHZS PAK11DNFDNF
59OndřejDlabkaBŽamberk49DNFDNF
59GabrielaMartynkováŽ, AStanislavice42DNFDNF
59DenisaVápeníkováŽ, AHZS VYS21DNFDNF
59MatějBeníčekAHZS ZLK72DNFDNF
59AnetaStratilováŽ, ASDH Dub nad Moravou23DNFDNF
59MatyášChlumskýAHZS KHK48DNFDNF
59FrantišekDědičBDětřichov u Moravské Třebové76DNFDNF
59JanAdamecBDětřichov u Moravské Třebové52DNFDNF
59MarekKoutnýAHZS OLK25DNFDNF
59MartinaŠvábováŽ, ATrpín8DNFDNF
59MichalMaňákASDH Žeranovice24DNFDNF
59LukášLangerAŽeranovice9DNFDNF
59VítJanečkaASDH Žeranovice67DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Zlínského kraje