Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

7.9.2023 - ČP TFA – Zámecká věž Kroměříž 2023

Propozice - Startovka - Výsledky - Video - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Ženy

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČK5804:30,2500:00
2LukášNavrátilAHZS OLK7404:30,3400:00
3ZdeněkKrálBHZS PAK7304:33,6300:00
4PavelKouříkAHZS PLK2304:38,7300:00
5OndřejRybnikářABlatnice pod Svatým Antonínkem2504:39,3000:00
6MarošBošeľaADHZ Polomka6204:42,7400:00
7JaroslavHanzelBHZS MSK7104:50,6500:00
8JiříTkanýBSDH Babice, okres Třebíč6004:53,3200:00
9RomanViejBHZS MSK2604:55,5100:00
10MichalPelikovskýBHZS PAK805:03,0200:00
11OndřejBlažekAHZS JČK3005:08,1500:00
12JakubKulhánekASDH Tlumačov5205:09,0200:00
13MichalPřecechtělCHZS OLK205:09,2000:00
14RomanMunzarAHZS KHK6905:12,9300:00
15PavelPopelkaAHZS OLK2805:15,6700:00
16PatrikDoleželAHZS ZLK3305:24,3900:00
17MatějBeníčekAHZS ZLK5005:26,4900:00
18MartinMrzenaAHZS JČK3205:26,8400:00
19KarelKomárekAHZS KHK3605:27,2500:00
20DanielKouřilCHZS OLK105:30,4800:00
21PetrSmilekBHZS ZLK1705:33,7600:00
22JanŠindelkaBHZS OLK2105:33,9300:00
23MartinDušekAHZS PAK5405:34,0900:00
24OndřejJanotaAHZS JČK1005:35,3800:00
25JosefVeselýANásedlovice1505:35,6200:00
26DanielKnápekAHZS PAK3805:41,5600:00
27DavidKořanAHZS ÚLK6605:42,6200:00
28LubošPtáčekAHZS OLK3705:43,6000:00
29OndřejŠevčíkABojkovice1605:44,0400:00
30JosefSochorBHZS PAK5705:44,9400:00
31PavelNovákAHZS ÚLK2205:46,9200:00
32OndřejDlabkaBSDH Žamberk2405:52,4400:00
33OndřejPlášekAHZS ZLK5305:52,9800:00
34MilanKochaníčekAHZS JMK4105:56,7500:00
35PavelVaculaASDH Karviná-Hranice4705:56,8600:00
36LubomírKrálíčekAHZS JČK6505:57,1400:00
37MartinHruškaCHZS ZLK1806:01,4100:00
38DanielKvětoňAHZS JČK5506:03,2900:00
39JaroslavCibulkaAHZS PLK5106:05,0400:00
40RenéHověžákABojkovice7806:06,3000:00
41AdamSlavíčekAHZS JČK4406:15,3400:00
42LukášKotulaAHZS KHK3906:18,4000:00
43PetrSladkyBHZS ZLK7006:21,3100:00
44LiborPřikrylAHZS ZLK506:21,5200:00
45TomášMinaříkBHZS ZLK2706:22,9100:00
46TomášPaprstkaAHZS ZLK7206:36,2300:00
47DanielKašparCHZSp Správa železnic, Česká Třebová2006:39,0500:00
48DušanPokornýCJSDHp Gumárny Zubří4206:46,0100:00
49PetrBočekBHZS MSK706:48,7800:00
50OndřejŠenkBHZS OLK6306:51,0100:00
51PetrKalousASDH Záhorovice4006:54,2900:00
52JanDaněkASDH Kvasice5606:55,9800:00
53ŠtefanVeličAHZS PAK7707:28,0600:00
54PavelTkanýASDH Babice, okres Třebíč4607:42,3900:00
55LukášPerniklBHZS PLK1307:42,7500:00
56MichalTrejtnarAHZS PAK6807:50,3200:00
57KarelŠimůnekAHZS JMK908:25,4500:00
58VitJanečkaAŽeranovice608:51,4200:00
59JakubKapekAHZS SČK6709:08,9200:00
60EliškaVrbováŽenySDH Cítoliby3109:10,6000:00
61MichalJakubecASDH Račice1909:30,6700:00
62LukášLangerAŽeranovice1111:10,5700:00
63MichalMaňákASDH Žeranovice12DNFDNF
63LukášMikulíkAHZS ZLK64DNFDNF
63VáclavPiškulaALutopecny4DNFDNF
63PetrZámečníkAHZS PAK3DNFDNF
63TomášVondráčekAHZSp Sellier & Bellot a.s., Vlašim14DNFDNF
63MartinPospíšilíkAKostelec u Holešova34DNFDNF
63FilipKrajčírBSDH Držovice29DNFDNF
63JakubPrachařASDH Bechyně48DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Zlínského kraje