Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

7.9.2023 - ČP TFA – Zámecká věž Kroměříž 2023

Propozice - Startovka - Výsledky - Video - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Ženy

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1LukášNavrátilAHZS OLK7401:10,9400:00
2OndřejRybnikářABlatnice pod Svatým Antonínkem2501:11,0300:00
3MichalBrousilAHZS JČK5801:11,0600:00
4PavelKouříkAHZS PLK2301:13,0600:00
5MarošBošeľaADHZ Polomka6201:14,6300:00
6OndřejJanotaAHZS JČK1001:14,7800:00
7JakubKulhánekASDH Tlumačov5201:15,5000:00
8RomanMunzarAHZS KHK6901:17,3700:00
9OndřejBlažekAHZS JČK3001:17,5000:00
10MartinDušekAHZS PAK5401:18,8100:00
11MatějBeníčekAHZS ZLK5001:18,9700:00
12PavelPopelkaAHZS OLK2801:19,7800:00
13OndřejŠevčíkABojkovice1601:20,0700:00
14JosefVeselýANásedlovice1501:20,3100:00
15JaroslavCibulkaAHZS PLK5101:20,6300:00
16MartinMrzenaAHZS JČK3201:21,0300:00
17PavelVaculaASDH Karviná-Hranice4701:22,6900:00
18PavelNovákAHZS ÚLK2201:23,0300:00
19PatrikDoleželAHZS ZLK3301:23,1200:00
20RenéHověžákABojkovice7801:23,7200:00
21MilanKochaníčekAHZS JMK4101:24,6000:00
22DavidKořanAHZS ÚLK6601:25,2800:00
23DanielKnápekAHZS PAK3801:26,6200:00
24OndřejPlášekAHZS ZLK5301:27,0900:00
25KarelKomárekAHZS KHK3601:27,3700:00
26LubošPtáčekAHZS OLK3701:28,0300:00
27JanDaněkASDH Kvasice5601:29,1900:00
28LubomírKrálíčekAHZS JČK6501:30,9000:00
29LiborPřikrylAHZS ZLK501:32,4800:00
30AdamSlavíčekAHZS JČK4401:33,1800:00
31TomášPaprstkaAHZS ZLK7201:35,9400:00
32PetrKalousASDH Záhorovice4001:37,2900:00
33LukášKotulaAHZS KHK3901:37,3100:00
34DanielKvětoňAHZS JČK5501:38,9400:00
35ŠtefanVeličAHZS PAK7701:42,6600:00
36PavelTkanýASDH Babice, okres Třebíč4601:45,9700:00
37VitJanečkaAŽeranovice601:49,9700:00
38MichalJakubecASDH Račice1901:53,2800:00
39KarelŠimůnekAHZS JMK902:01,6900:00
40JakubKapekAHZS SČK6702:05,9700:00
41MichalTrejtnarAHZS PAK6802:07,1200:00
42LukášLangerAŽeranovice1102:30,0300:00
43MichalMaňákASDH Žeranovice12DNFDNF
43LukášMikulíkAHZS ZLK64DNFDNF
43VáclavPiškulaALutopecny4DNFDNF
43PetrZámečníkAHZS PAK3DNFDNF
43TomášVondráčekAHZSp Sellier & Bellot a.s., Vlašim14DNFDNF
43MartinPospíšilíkAKostelec u Holešova34DNFDNF
43JakubPrachařASDH Bechyně48DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Zlínského kraje