Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

5.9.2019 - MČR v disciplínách TFA Plzeň

Propozice - Startovka - Výsledky - TV Přenos - Partneři

ČísloJménoPříjmeníKategorieOrganizaceDružstvo
Startovní čas
1. ús.
2. ús.
3. ús.
4. ús.
1DanielKouřilCAVHZSP, SŽDC Česká TřebováAVHZSP
10:30
10:40
10:50
11:00
2ŠtěpánKarbanCHZS KHK
10:30
10:40
10:50
11:00
3-------------
10:37
10:47
10:57
11:07
4AlešZemanBHZS LBK, ú.o. Semily
10:37
10:47
10:57
11:07
5JanVajaBHZS KVK, ú.o. ChebHZS KVK
10:44
10:54
11:04
11:14
6JaroslavKrejčíkBHZS LBK, ú.o. SemilyHZS LBK
10:44
10:54
11:04
11:14
7MilanPařilBHZS VYSHZS VYS
10:51
11:01
11:11
11:21
8DušanPlodrBHZS SČK, ú.o. BerounHZS SČK
10:51
11:01
11:11
11:21
9VáclavKolářBHZS KVK, ú.o. Karlovy VaryHZS KVK
10:58
11:08
11:18
11:28
10PetrSvatekBHZS VYSHZS VYS
10:58
11:08
11:18
11:28
11MichalStejskalAHZS LBK, ú.o. LiberecHZS LBK
11:05
11:15
11:25
11:35
12LubošAlbrechtAHZS SČK, ú.o. Kutná HoraHZS SČK
11:05
11:15
11:25
11:35
13JaroslavSantariusAAVHZSP, Třinecké železárny, a.s.AVHZSP
11:12
11:22
11:32
11:42
14RadekJakešCHZS PHAHZS PHA
11:12
11:22
11:32
11:42
15ZdeněkTvrdýAHZS VYSHZS VYS
11:19
11:29
11:39
11:49
16VojtěchVeselovskýAHZS KVK, ú.o. Karlovy VaryHZS KVK
11:19
11:29
11:39
11:49
17TomášRůžičkaAHZS PHAHZS PHA
11:26
11:36
11:46
11:56
18JosefNovákAAVHZSP, SŽDC Česká TřebováAVHZSP
11:26
11:36
11:46
11:56
19MartinToušekAHZS PHA
11:33
11:43
11:53
12:03
20JanMoraAHZS SČK, ú.o. PříbramHZS SČK
11:33
11:43
11:53
12:03
21RomanKohoutAHZS PLK, ú.o. KlatovyHZS PLK
11:40
11:50
12:00
12:10
22LukášNeničkaAAVHZSP, Třinecké železárny, a.s.AVHZSP
11:40
11:50
12:00
12:10
23OndřejTesařAHZS ÚLK, ú.o. MostHZS ÚLK
11:47
11:57
12:07
12:17
24ZdeněkKrálAHZS PAK, ú.o. SvitavyHZS PAK
11:47
11:57
12:07
12:17
25JosefFrýdlCHZS ZLK, ú.o. Zlín
11:54
12:04
12:14
12:24
26MartinProvazníkCHZS PLK, ú.o. PlzeňHZS PLK
11:54
12:04
12:14
12:24
27MarekVíšekBHZS PAK, ú.o. PardubiceHZS PAK
12:01
12:11
12:21
12:31
28JanPetrAHZS KVK, ú.o. ChebHZS KVK
12:01
12:11
12:21
12:31
29AlešTichýBHZS PAK, ú.o. Svitavy
12:08
12:18
12:28
12:38
30MiloslavBroučekAHZS PHAHZS PHA
12:08
12:18
12:28
12:38
31JiříŠilhánAHZS LBK, ú.o. Jablonec nad Nisou
12:15
12:25
12:35
12:45
32JiříŠpetíkBHZS MSK
12:15
12:25
12:35
12:45
33PetrPažickýAHZS MSKHZS MSK
12:22
12:32
12:42
12:52
34DanielKnápekAHZS PAK, ú.o. PardubiceHZS PAK
12:22
12:32
12:42
12:52
35PetrBendaBHZS JČK, ú.o. Tábor
12:29
12:39
12:49
12:59
36LukášHoudekBHZS JČK, ú.o. TáborHZS JČK
12:29
12:39
12:49
12:59
37PetrSmilekAHZS ZLK, ú.o. ZlínHZS ZLK
12:36
12:46
12:56
13:06
38PetrWeinhöferBHZS ÚLK, ú.o. ChomutovHZS ÚLK
12:36
12:46
12:56
13:06
39DušanVítaAHZS ÚLK, ú.o. Děčín
12:43
12:53
13:03
13:13
40JiříVodrážkaAAVHZSP, SŽDC Plzeň
12:43
12:53
13:03
13:13
41JosefUmlaufAHZS ÚLK, ChomutovHZS ÚLK
12:50
13:00
13:10
13:20
42LukášKrejcarAHZS KHKHZS KHK
12:50
13:00
13:10
13:20
43PavelNovákAHZS ÚLK, ú.o. DěčínHZS ÚLK
12:57
13:07
13:17
13:27
44MichalStrnadAHZS SČK, ú.o. Mladá BoleslavHZS SČK
12:57
13:07
13:17
13:27
45JiříDvořákBHZS JČK, ú.o. TáborHZS JČK
13:04
13:14
13:24
13:34
46DušanPavelkaCHZS JMK, ú.o. Brno-venkov
13:04
13:14
13:24
13:34
47PetrJindraCHZS KHKHZS KHK
13:11
13:21
13:31
13:41
48TomášVišňarBHZS KHKHZS KHK
13:11
13:21
13:31
13:41
49JaroslavHanzelBHZS MSKHZS MSK
13:18
13:28
13:38
13:48
50PetrBočekAHZS MSK
13:18
13:28
13:38
13:48
51MartinHruškaBHZS ZLK, ú.o. VsetínHZS ZLK
13:25
13:35
13:45
13:55
52OndřejFišerAHZS JČK, ú.o. Tábor
13:25
13:35
13:45
13:55
53PavelUrbánekAHZS VYS
13:32
13:42
13:52
14:02
54RobinBurešBHZS ÚLK, ú.o. Louny
13:32
13:42
13:52
14:02
55PetrMalinskýAHZS KHKHZS KHK
13:39
13:49
13:59
14:09
56MartinJelínekAHZS PHAHZS PHA
13:39
13:49
13:59
14:09
57VojtěchFilaAHZS VYSHZS VYS
13:46
13:56
14:06
14:16
59PavelDvořákAHZS LBK, ú.o. Česká LípaHZS LBK
13:46
13:56
14:06
14:16
60MichalPelikovskýBHZS PAK, ú.o. Ústí nad Orlicí
13:53
14:03
14:13
14:23
61PetrSladkýBHZS ZLK, ú.o. VsetínHZS ZLK
13:53
14:03
14:13
14:23
62JaroslavCibulkaAHZS PLK, ú.o. Klatovy
14:00
14:10
14:20
14:30
63LukášPerniklAHZS PLK, ú.o. DomažliceHZS PLK
14:00
14:10
14:20
14:30
64PavelHauerBHZS PLK, ú.o. Plzeň
14:07
14:17
14:27
14:37
65LubošPtáčekAHZS OLKHZS OLK
14:07
14:17
14:27
14:37
66PavelPopelkaAHZS OLKHZS OLK
14:14
14:24
14:34
14:44
67PetrTešnarAHZS MSKHZS MSK
14:14
14:24
14:34
14:44
68PetrMolešBHZS JMK, ú.o. Vyškov
14:21
14:31
14:41
14:51
69MartinPlšekBHZS OLK, ú.o. PřerovHZS OLK
14:21
14:31
14:41
14:51
70BartolomějTomkaAHZS PHA
14:28
14:38
14:48
14:58
71ZdeněkVránaCHZS LBK, ú.o. Jablonec nad NisouHZS LBK
14:28
14:38
14:48
14:58
72JanHaderkaAHZS ZLK, ú.o. ZlínHZS ZLK
14:35
14:45
14:55
15:05
73PetrPlačekAHZS PAK, ú.o. PardubiceHZS PAK
14:35
14:45
14:55
15:05
74RomanViejBHZS MSK, ú.o. OstravaHZS MSK
14:42
14:52
15:02
15:12
75VítMalenovskýAHZS JMK, ú.o. Brno-město
14:42
14:52
15:02
15:12
76DavidKubišBHZS JČK, ú.o. PísekHZS JČK
14:49
14:59
15:09
15:19
77MichalPřecechtělBHZS OLK, ú.o. OlomoucHZS OLK
14:49
14:59
15:09
15:19
78PavelKouříkAHZS PLK, ú.o. DomažliceHZS PLK
14:56
15:06
15:16
15:26
79MichalBrousilAHZS JČK, ú.o. PísekHZS JČK
14:56
15:06
15:16
15:26

Celkem je přihlášeno 78 závodníků.

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Plzeňského kraje