Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

14.9.2023 - X. mistrovství České republiky v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1PavelKouříkAHZS PLKHZS PLK7105:02,4800:00
2MichalBrousilAHZS JČKHZS JČK6905:04,1200:00
3OndřejRybníkářAHZS MSKHZS MSK505:07,5400:00
4LukášNavrátilAHZS OLKHZS OLK7005:39,1700:00
5OndřejBlažekAHZS JČKHZS JČK5705:57,8400:00
6PavelPopelkaAHZS OLKHZS OLK1506:05,8800:00
7JosefNovákAHZS Podniků3606:09,7900:00
8RomanMunzarAHZS KHKHZS KHK4906:10,2100:00
9PetrTešnarAHZS MSK2906:10,2800:00
10JiříChodúrAHZS KHKHZS KHK3006:14,4400:00
11MatějBeníčekAHZS ZLKHZS ZLK2706:14,8400:00
12PavelNovákAHZS ÚLKHZS ÚLK4306:15,7100:00
13KarelKomárekAHZS KHKHZS KHK1806:18,5700:00
14PatrikDoleželAHZS ZLKHZS ZLK2306:24,3700:00
15JanVölflAHZS PodnikůHZS Podniků4406:29,9600:00
16JanHaderkaAHZS ZLK706:37,1800:00
17MartinMrzenaAHZS JČKHZS JČK1206:37,4400:00
18OndřejJanotaAHZS JČK1706:44,2100:00
19JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS PLK2206:47,1300:00
20RadimKnotekAHZS JČK4806:49,5900:00
21MartinDušekAHZS PAKHZS PAK6006:51,7200:00
22LubošPtáčekAHZS OLK1006:53,6100:00
23DavidKořanAHZS ÚLKHZS ÚLK2006:53,9000:00
24PetrZámečníkAHZS PAK4107:01,1300:00
25MichalJanováčAHZS PodnikůHZS Podniků307:04,6900:00
26MilanKochaníčekAHZS JMKHZS JMK4007:12,9400:00
27OndřejPniokAHZS PodnikůHZS Podniků4607:15,7800:00
28JiříKomárekAHZS LBKHZS LBK2107:24,9100:00
29LukášSyrovátkaAHZS KHKHZS KHK107:27,5600:00
30ZdeněkPodzimekAHZS SČKHZS SČK5607:28,0700:00
31MatyášChlumskýAHZS KHK1307:35,2900:00
32TomášSvojanovskýAHZS LBKHZS LBK5007:45,2700:00
33DominikMatoušAHZS LBKHZS LBK4207:45,7000:00
34RichardČekalAHZS JMKHZS JMK4707:52,4300:00
35PetrJežoAHZS PLKHZS PLK3408:02,8500:00
36JakubPazderaAHZS ÚLKHZS ÚLK1408:05,6700:00
37AdamHrabákAHZS SČK2808:06,5400:00
38JiříHergesellAHZS SČKHZS SČK1908:07,4100:00
39TomášSedlákAHZS LBK2508:08,8700:00
40JiříFoistAHZS PLKHZS PLK5408:10,1800:00
41MartinPyszkoAHZS PodnikůHZS Podniků3708:26,3200:00
42MiroslavDorňákAHZS KVK408:30,3500:00
43PatrikŽižkaAHZS KVKHZS KVK3508:32,2600:00
44MichalFečoAHZS KVK3909:19,6500:00
45FilipKohajdaAHZS KVKHZS KVK3211:49,7600:00
46DanielKnápekAHZS PAK65DNFDNF
46TomᚎáčekAHZS Podniků33DNFDNF
46MarekOuvínAHZS LBKHZS LBK6DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS Olomouckého kraje