Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

14.9.2023 - X. mistrovství České republiky v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1LukášNavrátilAHZS OLKHZS OLK7001:17,9800:00
2PavelKouříkAHZS PLKHZS PLK7101:18,1900:00
3MichalBrousilAHZS JČKHZS JČK6901:18,4400:00
4OndřejRybníkářAHZS MSKHZS MSK501:18,4800:00
5RomanMunzarAHZS KHKHZS KHK4901:26,3000:00
6PatrikDoleželAHZS ZLKHZS ZLK2301:30,1800:00
7PetrTešnarAHZS MSK2901:31,1800:00
8JiříChodúrAHZS KHKHZS KHK3001:31,2200:00
9OndřejBlažekAHZS JČKHZS JČK5701:31,4500:00
10PavelNovákAHZS ÚLKHZS ÚLK4301:32,6800:00
11JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS PLK2201:33,0000:00
12OndřejPniokAHZS PodnikůHZS Podniků4601:33,5000:00
13PavelPopelkaAHZS OLKHZS OLK1501:34,5600:00
14MatějBeníčekAHZS ZLKHZS ZLK2701:34,6600:00
15KarelKomárekAHZS KHKHZS KHK1801:35,5700:00
16MartinDušekAHZS PAKHZS PAK6001:35,6000:00
17LubošPtáčekAHZS OLK1001:37,8100:00
18MilanKochaníčekAHZS JMKHZS JMK4001:38,2000:00
19ZdeněkPodzimekAHZS SČKHZS SČK5601:39,8000:00
20JosefNovákAHZS Podniků3601:40,7800:00
21JanVölflAHZS PodnikůHZS Podniků4401:41,0500:00
22JanHaderkaAHZS ZLK701:41,7000:00
23LukášSyrovátkaAHZS KHKHZS KHK101:41,9000:00
24OndřejJanotaAHZS JČK1701:43,4800:00
25MartinMrzenaAHZS JČKHZS JČK1201:45,1800:00
26PetrJežoAHZS PLKHZS PLK3401:45,4800:00
27RadimKnotekAHZS JČK4801:45,5000:00
28DavidKořanAHZS ÚLKHZS ÚLK2001:46,0500:00
29JiříKomárekAHZS LBKHZS LBK2101:47,4800:00
30PetrZámečníkAHZS PAK4101:49,2600:00
31MatyášChlumskýAHZS KHK1301:51,3600:00
32MichalJanováčAHZS PodnikůHZS Podniků301:52,7600:00
33JiříHergesellAHZS SČKHZS SČK1901:54,8300:00
34JakubPazderaAHZS ÚLKHZS ÚLK1401:55,6100:00
35DominikMatoušAHZS LBKHZS LBK4201:56,1300:00
36JiříFoistAHZS PLKHZS PLK5401:56,3900:00
37TomášSedlákAHZS LBK2501:59,1200:00
38PatrikŽižkaAHZS KVKHZS KVK3502:01,0500:00
39RichardČekalAHZS JMKHZS JMK4702:03,7100:00
40TomášSvojanovskýAHZS LBKHZS LBK5002:05,9100:00
41MiroslavDorňákAHZS KVK402:09,8500:00
42AdamHrabákAHZS SČK2802:12,2300:00
43MichalFečoAHZS KVK3902:20,2300:00
44MartinPyszkoAHZS PodnikůHZS Podniků3702:23,6400:00
45FilipKohajdaAHZS KVKHZS KVK3202:56,0200:00
46DanielKnápekAHZS PAK65DNFDNF
46TomᚎáčekAHZS Podniků33DNFDNF
46MarekOuvínAHZS LBKHZS LBK6DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS Olomouckého kraje