Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

16.5.2019 - ČP TFA Olomouc

Propozice - Startovka - Výsledky - Partneři

ČísloJménoPříjmeníKategorieOrganizace
Startovní čas
1. ús.
2. ús.
3. ús.
4. ús.
1DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová
09:45
09:53
10:01
10:09
2DavidKubišBHZS JČK
09:45
09:53
10:01
10:09
3MichalŠpičanA,SDH ASDH Cholina
09:50
09:58
10:06
10:14
4RobinBurešBHZS ÚLK
09:50
09:58
10:06
10:14
5PavelKouříkAHZS PLK
09:55
10:03
10:11
10:19
6MartinPyszkoAHZSP Třinecké železárny
09:55
10:03
10:11
10:19
7JosefJirušeCHZS PAK
10:00
10:08
10:16
10:24
8PetrBočekAHZS MSK
10:00
10:08
10:16
10:24
9LukášNavrátilA,SDH ASDH Ludéřov
10:05
10:13
10:21
10:29
10OndřejFišerAHZS JČK
10:05
10:13
10:21
10:29
11JanŠindelkaBHZS OLK
10:10
10:18
10:26
10:34
12VítMalenovskýAHZS JMK
10:10
10:18
10:26
10:34
13JanHaderkaAHZS ZLK
10:15
10:23
10:31
10:39
14PetrMrňkaC,SDH BSDH Újezd
10:15
10:23
10:31
10:39
15LukášPerniklAHZS PLK
10:20
10:28
10:36
10:44
16AlešTichýBHZS PAK
10:20
10:28
10:36
10:44
17TomášGoldensteinB,SDH BSDH Bobrovníky
10:25
10:33
10:41
10:49
18PetrPažickýAHZS MSK
10:25
10:33
10:41
10:49
19JiříDvořákBHZS JČK
10:30
10:38
10:46
10:54
20ZdeněkČernoušekA,SDH ASDH Bělkovice-Lašťany
10:30
10:38
10:46
10:54
21MartinMikuláštíkA,SDH ASDH Vizovice
10:35
10:43
10:51
10:59
22ZdeněkVránaCHZS LBK
10:35
10:43
10:51
10:59
23MarekVíšekBHZS PAK
10:40
10:48
10:56
11:04
24LubošPtáčekAHZS OLK
10:40
10:48
10:56
11:04
25VojtěchKubíčekAHZSp Liberty
10:45
10:53
11:01
11:09
26RadekJakešCHZS PHA
10:45
10:53
11:01
11:09
27PetrBendaBHZS JČK
10:50
10:58
11:06
11:14
28JiříČepelakC,SDH BSDH Velká Bystřice
10:50
10:58
11:06
11:14
29RomanViejBHZS MSK
10:55
11:03
11:11
11:19
30MichalPřecechtělBHZS OLK
10:55
11:03
11:11
11:19
31PetrSmilekAHZS ZLK
11:00
11:08
11:16
11:24
32MarekLukáčAHZS KHK
11:00
11:08
11:16
11:24
33JaroslavHanzelBHZS MSK
11:05
11:13
11:21
11:29
34MichaelPetrovA,SDH ASDH Vrbno pod Pradědem
11:05
11:13
11:21
11:29
35TomášChytilAHZSp SŽDC Přerov
11:10
11:18
11:26
11:34
36PetrPeckaCHZS JČK
11:10
11:18
11:26
11:34
37JosefČerníčekC,SDH BSDH Jestřabí
11:15
11:23
11:31
11:39
38MichalSkřivánekA,SDH ASDH Rohatec
11:15
11:23
11:31
11:39
39TomášVišňarBHZS KHK
11:20
11:28
11:36
11:44
40DušanPavelkaCHZS JMK
11:20
11:28
11:36
11:44
41AdamRyšC,SDH BSDH Bohuslavice
11:25
11:33
11:41
11:49
42AlešBaklíkBHZS ZLK
11:25
11:33
11:41
11:49
43PavelHauerBHZS PLK
11:30
11:38
11:46
11:54
44LukášHoudekBHZS JČK
11:30
11:38
11:46
11:54
45MiroslavBaladaCHZS MSK
11:35
11:43
11:51
11:59
47PavelPopelkaAHZS OLK
11:35
11:43
11:51
11:59
48OndřejKolenoBHZS PAK
11:40
11:48
11:56
12:04
49OndřejPlášekA,SDH ASDH Provodov, okr. Zlín
11:40
11:48
11:56
12:04
50MartinJelínekAHZS PHA
11:45
11:53
12:01
12:09
51LukášSyrovátkaAHZS KHK
11:45
11:53
12:01
12:09
52PetrTešnarAHZS MSK
11:50
11:58
12:06
12:14
53JiříŠilhánAHZS LBK
11:50
11:58
12:06
12:14
56MartinJanušAHZS ZLK
11:55
12:03
12:11
12:19
57KarelZapletalB,SDH BSDH Nečtiny
11:55
12:03
12:11
12:19
59PetrMalinskýAHZS KHK
12:00
12:08
12:16
12:24
60KarelHlaváčekAHZS PLK
12:00
12:08
12:16
12:24
61KamilJosepčukA,SDH ASDH Svitavy
12:05
12:13
12:21
12:29
62PetrMolešBHZS JMK
12:05
12:13
12:21
12:29
63MartinPlšekBHZS OLK, ÚO Přerov
12:10
12:18
12:26
12:34
64MiroslavNečasBHZS PAK
12:10
12:18
12:26
12:34
65JiříTkanýA,SDH ASDH Babice, okr. Třebíč
12:15
12:23
12:31
12:39
66VojtěchFilaAHZS VYS
12:15
12:23
12:31
12:39
67OndřejJanotaAHZS JČK
12:20
12:28
12:36
12:44
68DušanPokornýB,SDH BSDH Vigantice
12:20
12:28
12:36
12:44
69MichalMarešB,SDH BSDH Běleč, okr. Tábor
12:25
12:33
12:41
12:49
70MartinHruškaBHZS ZLK
12:25
12:33
12:41
12:49
71MichalPelikovskýBHZS PAK
12:30
12:38
12:46
12:54
72JiříŠpetíkBHZS MSK
12:30
12:38
12:46
12:54
73MiroslavHrabákAHZS PHA
12:35
12:43
12:51
12:59
74DanielHabichAHZS KHK
12:35
12:43
12:51
12:59
75MichalBrousilAHZS JČK
12:40
12:48
12:56
13:04
76OndřejPlesníkAHZS OLK
12:40
12:48
12:56
13:04
77PetrČandrlaB,SDH BSDH Podolí
12:45
12:53
13:01
13:09
78ZbyněkZábršAHZS PLK
12:45
12:53
13:01
13:09
79PavelUrbánekAHZS VYS
12:50
12:58
13:06
13:14
80JosefZikmundAHZS KHK
12:50
12:58
13:06
13:14
81PetrJežoA,SDH ASDH Díly, okr. Domažlice
12:55
13:03
13:11
13:19
82MichalJanováčA,SDH ASDH Salaš
12:55
13:03
13:11
13:19
83PetrSladkýBHZS ZLK
13:00
13:08
13:16
13:24
84MilanKochaníčekA,SDH ASDH Pornice
13:00
13:08
13:16
13:24
85VojtěchDvořákAHZS ÚLK
13:05
13:13
13:21
13:29
86FilipKrajčírA,SDH ASDH Držovice
13:05
13:13
13:21
13:29
87ŠtefanVeličAHZS PAK
13:10
13:18
13:26
13:34
89JanKoterecA,SDH ASDH Darkovice
13:10
13:18
13:26
13:34
90JaroslavCibulkaAHZS PLK
13:15
13:23
13:31
13:39
91PetrVeličkaAHZS MSK
13:15
13:23
13:31
13:39
92MiloslavKubínAHZS JČK
13:20
13:28
13:36
13:44
93ZdeněkMaňákA,SDH ASDH Velká nad Veličkou
13:20
13:28
13:36
13:44
94DominikKrejčířA,SDH ASDH Nová Dědina
13:25
13:33
13:41
13:49
95JanHložekAHZS OLK
13:25
13:33
13:41
13:49
96DanielKnápekAHZS PAK
13:30
13:38
13:46
13:54
97LukášMrňkaA,SDH ASDH Újezd
13:30
13:38
13:46
13:54
98MatějBeníčekAHZS ZLK
13:35
13:43
13:51
13:59
99MiloslavBroučekAHZS PHA
13:35
13:43
13:51
13:59
100OndřejBlažekAHZS JČK
13:40
13:48
13:56
14:04

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Olomouckého kraje