Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

16.5.2019 - ČP TFA Olomouc

Propozice - Startovka - Výsledky - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH A - SDH B

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČK7501:21,7500:00
2VítMalenovskýAHZS JMK1201:23,1500:00
3PavelKouříkAHZS PLK501:26,2600:00
4JiříTkanýA,SDH ASDH Babice, okr. Třebíč6501:26,4800:00
5MichalPřecechtělBHZS OLK3001:26,8000:00
6MichalSkřivánekA,SDH ASDH Rohatec3801:27,0200:00
7DavidKubišBHZS JČK201:27,0600:00
8RomanViejBHZS MSK2901:27,3400:00
9PetrMolešBHZS JMK6201:28,4100:00
10MarekVíšekBHZS PAK2301:29,8500:00
11TomášVišňarBHZS KHK3901:30,3300:00
12JaroslavHanzelBHZS MSK3301:31,3600:00
13MartinPlšekBHZS OLK, ÚO Přerov6301:31,6200:00
14JanŠindelkaBHZS OLK1101:32,0900:00
15JanHaderkaAHZS ZLK1301:32,2700:00
16MartinJanušAHZS ZLK5601:32,5800:00
17MichalPelikovskýBHZS PAK7101:33,3800:00
18PetrJežoA,SDH ASDH Díly, okr. Domažlice8101:33,8300:00
19DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová101:34,1800:00
20JosefČerníčekC,SDH BSDH Jestřabí3701:34,6200:00
21PavelPopelkaAHZS OLK4701:35,3900:00
22PetrTešnarAHZS MSK5201:35,9300:00
23VojtěchFilaAHZS VYS6601:36,0500:00
24PetrSmilekAHZS ZLK3101:36,6200:00
25LukášHoudekBHZS JČK4401:37,3000:00
26JiříDvořákBHZS JČK1901:38,0900:00
27OndřejPlesníkAHZS OLK7601:39,6000:00
28LukášNavrátilA,SDH ASDH Ludéřov901:40,2000:00
29KarelHlaváčekAHZS PLK6001:40,4300:00
30LubošPtáčekAHZS OLK2401:40,6600:00
31DanielKnápekAHZS PAK9601:41,2600:00
32MatějBeníčekAHZS ZLK9801:41,4500:00
33VojtěchDvořákAHZS ÚLK8501:41,4700:00
34LukášSyrovátkaAHZS KHK5101:41,4800:00
35PetrBendaBHZS JČK2701:41,6800:00
36JaroslavCibulkaAHZS PLK9001:42,7200:00
37JiříŠpetíkBHZS MSK7201:43,0200:00
38OndřejFišerAHZS JČK1001:44,4200:00
39JanKoterecA,SDH ASDH Darkovice8901:44,8400:00
40LukášPerniklAHZS PLK1501:46,0500:00
41PetrMalinskýAHZS KHK5901:46,1300:00
42OndřejJanotaAHZS JČK6701:46,1800:00
43MartinJelínekAHZS PHA5001:46,3500:00
44JiříŠilhánAHZS LBK5301:46,7100:00
45MiloslavKubínAHZS JČK9201:48,4100:00
46RobinBurešBHZS ÚLK401:48,6000:00
47PetrPažickýAHZS MSK1801:48,8900:00
48AlešBaklíkBHZS ZLK4201:49,4700:00
49MarekLukáčAHZS KHK3201:49,9900:00
50PetrVeličkaAHZS MSK9101:50,0300:00
51MichalŠpičanA,SDH ASDH Cholina301:51,6300:00
52MartinHruškaBHZS ZLK7001:52,4200:00
53MichalMarešB,SDH BSDH Běleč, okr. Tábor6901:52,7300:00
54OndřejPlášekA,SDH ASDH Provodov, okr. Zlín4901:53,2300:00
55JanHložekAHZS OLK9501:53,3600:00
56KarelZapletalB,SDH BSDH Nečtiny5701:53,4700:00
57TomášGoldensteinB,SDH BSDH Bobrovníky1701:53,5900:00
58PavelUrbánekAHZS VYS7901:53,9600:00
59MiroslavBaladaCHZS MSK4501:54,5700:00
60KamilJosepčukA,SDH ASDH Svitavy6101:55,1400:00
61OndřejBlažekAHZS JČK10001:55,3500:00
62ZdeněkMaňákA,SDH ASDH Velká nad Veličkou9301:55,6800:00
63PetrBočekAHZS MSK801:56,0000:00
64OndřejKolenoBHZS PAK4801:56,1800:00
65ZdeněkVránaCHZS LBK2201:56,2200:00
66ZbyněkZábršAHZS PLK7801:57,2200:00
67DušanPavelkaCHZS JMK4001:57,3100:00
68RadekJakešCHZS PHA2601:58,0600:00
69MilanKochaníčekA,SDH ASDH Pornice8401:58,8300:00
70PavelHauerBHZS PLK4301:59,1300:00
71LukášMrňkaA,SDH ASDH Újezd9701:59,8300:00
72PetrSladkýBHZS ZLK8302:00,4500:00
73JosefZikmundAHZS KHK8002:01,0100:00
74ŠtefanVeličAHZS PAK8702:01,5800:00
75MartinPyszkoAHZSP Třinecké železárny602:01,9500:00
76MichalJanováčA,SDH ASDH Salaš8202:02,8500:00
77MiloslavBroučekAHZS PHA9902:02,9100:00
78PetrPeckaCHZS JČK3602:03,2600:00
79VojtěchKubíčekAHZSp Liberty2502:05,4700:00
80DanielHabichAHZS KHK7402:05,8600:00
81ZdeněkČernoušekA,SDH ASDH Bělkovice-Lašťany2002:10,2700:00
82PetrMrňkaC,SDH BSDH Újezd1402:13,0000:00
83MiroslavHrabákAHZS PHA7302:16,6900:00
84DušanPokornýB,SDH BSDH Vigantice6802:16,7000:00
85AlešTichýBHZS PAK1602:19,9300:00
86TomášChytilAHZSp SŽDC Přerov3502:21,1500:00
87JosefJirušeCHZS PAK702:24,3700:00
88MiroslavNečasBHZS PAK6402:24,8200:00
89PetrČandrlaB,SDH BSDH Podolí7702:28,5000:00
90AdamRyšC,SDH BSDH Bohuslavice4102:41,2900:00
91FilipKrajčírA,SDH ASDH Držovice8602:49,9000:00
92MichaelPetrovA,SDH ASDH Vrbno pod Pradědem3402:54,5100:00
93DominikKrejčířA,SDH ASDH Nová Dědina9403:05,9400:00
94JiříČepelakC,SDH BSDH Velká Bystřice2803:15,1800:00
95MartinMikuláštíkA,SDH ASDH Vizovice2103:59,2800:00

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Olomouckého kraje