Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

16.5.2019 - ČP TFA Olomouc

Propozice - Startovka - Výsledky - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH A - SDH B

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČK7500:50,6400:00
2TomášVišňarBHZS KHK3900:51,6500:00
3MartinJanušAHZS ZLK5600:52,1900:00
4MichalPelikovskýBHZS PAK7100:52,9800:00
5RomanViejBHZS MSK2900:53,0000:00
6PetrMolešBHZS JMK6200:53,2100:00
7VítMalenovskýAHZS JMK1200:53,4900:00
8JanŠindelkaBHZS OLK1100:53,5200:00
9MichalPřecechtělBHZS OLK3000:53,6100:00
10PetrTešnarAHZS MSK5200:53,7600:00
11JiříTkanýA,SDH ASDH Babice, okr. Třebíč6500:53,8900:00
12JiříDvořákBHZS JČK1900:54,1400:00
13PavelKouříkAHZS PLK500:55,0300:00
14PetrPažickýAHZS MSK1800:55,2200:00
15JaroslavHanzelBHZS MSK3300:56,3900:00
16JosefČerníčekC,SDH BSDH Jestřabí3700:56,4300:00
17MichalSkřivánekA,SDH ASDH Rohatec3800:56,6600:00
18MartinHruškaBHZS ZLK7000:56,9400:00
19VojtěchFilaAHZS VYS6600:57,1100:00
20LukášHoudekBHZS JČK4400:57,3700:00
21JaroslavCibulkaAHZS PLK9000:57,4700:00
22VojtěchDvořákAHZS ÚLK8500:57,4800:00
23MarekVíšekBHZS PAK2300:57,9500:00
24PetrSmilekAHZS ZLK3100:58,7000:00
25MilanKochaníčekA,SDH ASDH Pornice8400:58,7500:00
26KamilJosepčukA,SDH ASDH Svitavy6100:58,7600:00
27LukášNavrátilA,SDH ASDH Ludéřov900:59,8900:00
28JiříŠpetíkBHZS MSK7201:00,2100:00
29JanHaderkaAHZS ZLK1301:00,2800:00
30MartinJelínekAHZS PHA5001:00,2900:00
31ŠtefanVeličAHZS PAK8701:00,6400:00
32LubošPtáčekAHZS OLK2401:00,9200:00
33PetrBendaBHZS JČK2701:01,1900:00
34AlešBaklíkBHZS ZLK4201:01,3200:00
35DavidKubišBHZS JČK201:01,6300:00
36PavelPopelkaAHZS OLK4701:01,6400:00
37MartinPlšekBHZS OLK, ÚO Přerov6301:01,8100:00
38JanKoterecA,SDH ASDH Darkovice8901:02,4000:00
39ZdeněkČernoušekA,SDH ASDH Bělkovice-Lašťany2001:02,7600:00
40MatějBeníčekAHZS ZLK9801:03,0300:00
41KarelHlaváčekAHZS PLK6001:03,6200:00
42MiloslavBroučekAHZS PHA9901:04,2300:00
43PetrJežoA,SDH ASDH Díly, okr. Domažlice8101:04,3000:00
44PetrBočekAHZS MSK801:04,6500:00
45DanielKnápekAHZS PAK9601:04,8800:00
46LukášPerniklAHZS PLK1501:04,9000:00
47DanielHabichAHZS KHK7401:04,9700:00
48ZbyněkZábršAHZS PLK7801:05,0600:00
49OndřejPlesníkAHZS OLK7601:05,1100:00
50OndřejKolenoBHZS PAK4801:05,1800:00
51JiříŠilhánAHZS LBK5301:05,3100:00
52OndřejFišerAHZS JČK1001:05,5600:00
53RadekJakešCHZS PHA2601:05,7500:00
54MichalJanováčA,SDH ASDH Salaš8201:05,8100:00
55ZdeněkVránaCHZS LBK2201:06,0900:00
56AlešTichýBHZS PAK1601:06,4200:00
57ZdeněkMaňákA,SDH ASDH Velká nad Veličkou9301:06,6100:00
57TomášGoldensteinB,SDH BSDH Bobrovníky1701:06,6100:00
59MichalŠpičanA,SDH ASDH Cholina301:06,8400:00
60KarelZapletalB,SDH BSDH Nečtiny5701:06,8800:00
61PavelUrbánekAHZS VYS7901:07,0600:00
62PavelHauerBHZS PLK4301:07,2400:00
63OndřejJanotaAHZS JČK6701:07,2500:00
64MichalMarešB,SDH BSDH Běleč, okr. Tábor6901:07,2900:00
65PetrPeckaCHZS JČK3601:07,3800:00
66OndřejPlášekA,SDH ASDH Provodov, okr. Zlín4901:07,5400:00
67MiroslavBaladaCHZS MSK4501:07,7800:00
68PetrMalinskýAHZS KHK5901:07,9000:00
69JosefZikmundAHZS KHK8001:08,2700:00
70MiloslavKubínAHZS JČK9201:08,5400:00
71RobinBurešBHZS ÚLK401:09,9000:00
72PetrSladkýBHZS ZLK8301:10,3300:00
73LukášSyrovátkaAHZS KHK5101:10,5600:00
74MarekLukáčAHZS KHK3201:10,9300:00
75DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová101:11,5700:00
76LukášMrňkaA,SDH ASDH Újezd9701:11,8800:00
77DušanPokornýB,SDH BSDH Vigantice6801:12,2300:00
78PetrVeličkaAHZS MSK9101:12,5500:00
79MiroslavHrabákAHZS PHA7301:14,0200:00
80PetrMrňkaC,SDH BSDH Újezd1401:15,7200:00
81JanHložekAHZS OLK9501:17,2600:00
82MartinPyszkoAHZSP Třinecké železárny601:17,6700:00
83MiroslavNečasBHZS PAK6401:17,9600:00
84DušanPavelkaCHZS JMK4001:18,9800:00
85OndřejBlažekAHZS JČK10001:19,0500:00
86TomášChytilAHZSp SŽDC Přerov3501:19,5300:00
87AdamRyšC,SDH BSDH Bohuslavice4101:21,8300:00
88DominikKrejčířA,SDH ASDH Nová Dědina9401:23,5800:00
89FilipKrajčírA,SDH ASDH Držovice8601:24,8300:00
90PetrČandrlaB,SDH BSDH Podolí7701:24,9300:00
91JosefJirušeCHZS PAK701:25,2900:00
92VojtěchKubíčekAHZSp Liberty2501:27,9300:00
93MartinMikuláštíkA,SDH ASDH Vizovice2101:34,2100:00
94MichaelPetrovA,SDH ASDH Vrbno pod Pradědem3401:51,5400:00
95JiříČepelakC,SDH BSDH Velká Bystřice2801:52,4200:00

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Olomouckého kraje