Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

16.5.2019 - ČP TFA Olomouc

Propozice - Startovka - Výsledky - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH A - SDH B

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1PavelKouříkAHZS PLK501:43,7500:00
2MichalBrousilAHZS JČK7501:50,7600:00
3PetrTešnarAHZS MSK5201:52,6000:00
4MichalPřecechtělBHZS OLK3001:53,3000:00
5MartinJanušAHZS ZLK5601:55,2400:00
6DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová101:55,5700:00
7DavidKubišBHZS JČK201:56,4700:00
8JanHaderkaAHZS ZLK1301:56,5400:00
9ZdeněkVránaCHZS LBK2201:57,4900:00
10JiříTkanýA,SDH ASDH Babice, okr. Třebíč6501:57,9700:00
11PetrSmilekAHZS ZLK3101:58,3600:00
12JanKoterecA,SDH ASDH Darkovice8901:58,4400:00
13MarekVíšekBHZS PAK2302:00,8300:00
14PavelPopelkaAHZS OLK4702:00,9300:00
15VítMalenovskýAHZS JMK1202:01,0100:00
16RomanViejBHZS MSK2902:02,3700:00
17MartinPlšekBHZS OLK, ÚO Přerov6302:03,5900:00
18JiříDvořákBHZS JČK1902:04,2500:00
19JanŠindelkaBHZS OLK1102:05,3800:00
20JaroslavHanzelBHZS MSK3302:06,1000:00
21MichalŠpičanA,SDH ASDH Cholina302:07,0400:00
22LukášNavrátilA,SDH ASDH Ludéřov902:07,2400:00
23DanielKnápekAHZS PAK9602:08,4800:00
24TomášVišňarBHZS KHK3902:10,5000:00
25LukášHoudekBHZS JČK4402:10,8800:00
26PetrBendaBHZS JČK2702:13,2000:00
27PetrJežoA,SDH ASDH Díly, okr. Domažlice8102:13,3300:00
28MichalSkřivánekA,SDH ASDH Rohatec3802:14,1300:00
29JosefČerníčekC,SDH BSDH Jestřabí3702:14,3200:00
30AlešBaklíkBHZS ZLK4202:19,6600:00
31KarelHlaváčekAHZS PLK6002:20,6400:00
32LubošPtáčekAHZS OLK2402:23,2900:00
33PetrPažickýAHZS MSK1802:23,6600:00
34VojtěchFilaAHZS VYS6602:25,6800:00
35OndřejFišerAHZS JČK1002:25,7400:00
36PetrMalinskýAHZS KHK5902:26,9100:00
37MiroslavBaladaCHZS MSK4502:27,5300:00
38MatějBeníčekAHZS ZLK9802:27,5700:00
39PetrBočekAHZS MSK802:27,6000:00
40LukášPerniklAHZS PLK1502:27,7100:00
41MichalMarešB,SDH BSDH Běleč, okr. Tábor6902:29,3100:00
42MichalPelikovskýBHZS PAK7102:29,3400:00
43LukášSyrovátkaAHZS KHK5102:30,8800:00
44TomášGoldensteinB,SDH BSDH Bobrovníky1702:31,6500:00
45JosefZikmundAHZS KHK8002:34,4000:00
46MartinJelínekAHZS PHA5002:36,4900:00
47MartinPyszkoAHZSP Třinecké železárny602:37,0300:00
48JiříŠilhánAHZS LBK5302:37,2600:00
49JiříŠpetíkBHZS MSK7202:37,3200:00
50MartinHruškaBHZS ZLK7002:37,8600:00
51JanHložekAHZS OLK9502:38,3800:00
52PavelHauerBHZS PLK4302:38,9400:00
53PetrMolešBHZS JMK6202:39,0700:00
54MiloslavKubínAHZS JČK9202:42,0100:00
55PetrPeckaCHZS JČK3602:43,1900:00
56PetrVeličkaAHZS MSK9102:43,7700:00
57RadekJakešCHZS PHA2602:44,3700:00
58MichalJanováčA,SDH ASDH Salaš8202:44,9700:00
59OndřejKolenoBHZS PAK4802:45,3000:00
60VojtěchDvořákAHZS ÚLK8502:48,6700:00
61KarelZapletalB,SDH BSDH Nečtiny5702:51,2200:00
62PetrSladkýBHZS ZLK8302:53,2000:00
63KamilJosepčukA,SDH ASDH Svitavy6102:54,9400:00
64JaroslavCibulkaAHZS PLK9002:56,3300:00
65MilanKochaníčekA,SDH ASDH Pornice8402:58,4800:00
66MiroslavHrabákAHZS PHA7302:58,5800:00
67OndřejPlášekA,SDH ASDH Provodov, okr. Zlín4902:58,9700:00
68MartinMikuláštíkA,SDH ASDH Vizovice2102:59,0300:00
69AlešTichýBHZS PAK1603:01,0100:00
70ZdeněkMaňákA,SDH ASDH Velká nad Veličkou9303:02,2600:00
71DanielHabichAHZS KHK7403:03,1400:00
72MiloslavBroučekAHZS PHA9903:03,3300:00
73JosefJirušeCHZS PAK703:08,2800:00
74ŠtefanVeličAHZS PAK8703:08,3000:00
75ZdeněkČernoušekA,SDH ASDH Bělkovice-Lašťany2003:10,7100:00
76DušanPavelkaCHZS JMK4003:12,4600:00
77MarekLukáčAHZS KHK3203:13,2600:00
78OndřejJanotaAHZS JČK6703:13,5400:00
79PetrMrňkaC,SDH BSDH Újezd1403:15,2300:00
80PavelUrbánekAHZS VYS7903:20,0400:00
81DominikKrejčířA,SDH ASDH Nová Dědina9403:21,7200:00
82RobinBurešBHZS ÚLK403:23,7400:00
83PetrČandrlaB,SDH BSDH Podolí7703:23,8700:00
84VojtěchKubíčekAHZSp Liberty2503:24,0200:00
85LukášMrňkaA,SDH ASDH Újezd9703:26,5200:00
86ZbyněkZábršAHZS PLK7803:31,1600:00
87MiroslavNečasBHZS PAK6403:42,9800:00
88FilipKrajčírA,SDH ASDH Držovice8603:50,9000:00
89OndřejBlažekAHZS JČK10003:52,5100:00
90AdamRyšC,SDH BSDH Bohuslavice4103:56,0800:00
91DušanPokornýB,SDH BSDH Vigantice6803:58,5600:00
92JiříČepelakC,SDH BSDH Velká Bystřice2804:01,8400:00
93TomášChytilAHZSp SŽDC Přerov3504:08,3600:00
94MichaelPetrovA,SDH ASDH Vrbno pod Pradědem3404:31,4800:00
95OndřejPlesníkAHZS OLK7606:06,5800:00

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Olomouckého kraje