Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

19.5.2022 - ČP TFA Olomouc

Propozice - Startovka - Výsledky - Partneři

ČísloJménoPříjmeníKategorieOrganizace
Startovní čas
1. ús.
2. ús.
3. ús.
4. ús.
1DanielKouřilCHZS OLK
09:45
09:52
09:59
10:06
2MichalPřecechtělCHZS OLK
09:45
09:52
09:59
10:06
3JosefZikmundAHZS KHK
09:50
09:57
10:04
10:11
4MatějOndruchAHZS OLK
09:50
09:57
10:04
10:11
5PetrJežoAHZS PLK
09:55
10:02
10:09
10:16
6KamilJosepčukB,SDH BSvitavy
09:55
10:02
10:09
10:16
7MichalPelikovskýBHZS PAK
10:00
10:07
10:14
10:21
8MichalJanováčA,SDH ASalaš
10:00
10:07
10:14
10:21
9FilipBělíkA,SDH AÚstí
10:05
10:12
10:19
10:26
10KryštofPokornýAHZS OLK
10:05
10:12
10:19
10:26
11JosefSochorBHZS PAK
10:10
10:17
10:24
10:31
12RichardHálaA
10:10
10:17
10:24
10:31
13LubošPtáčekAHZS OLK
10:15
10:22
10:29
10:36
14DominikMatoušAHZS LBK
10:15
10:22
10:29
10:36
15DušanPavelkaCHZS JMK
10:20
10:27
10:34
10:41
16ZdeněkJanošB,SDH BHať
10:20
10:27
10:34
10:41
17JosefDvořáčekA,SDH AKoroužné
10:25
10:32
10:39
10:46
18MatějBeníčekAHZS ZLK
10:25
10:32
10:39
10:46
19PavelPopelkaAHZS OLK
10:30
10:37
10:44
10:51
20JaroslavCibulkaAHZS PLK
10:30
10:37
10:44
10:51
21MartinHruškaCHZS ZLK
10:35
10:42
10:49
10:56
22JanNimmerrichterAHZS OLK
10:35
10:42
10:49
10:56
23OndřejPlášekAHZS ZLK
10:40
10:47
10:54
11:01
24JiříChodúrAHZS KHK
10:40
10:47
10:54
11:01
25LukášNavrátilAHZS OLK
10:45
10:52
10:59
11:06
26LukášBlažekA,SDH AStaré Hamry
10:45
10:52
10:59
11:06
27JanKapekAHZS SČK
10:50
10:57
11:04
11:11
28LukášKotulaAHZS KHK
10:50
10:57
11:04
11:11
29DušanPokornýB,SDH BVigantice
10:55
11:02
11:09
11:16
30KarelKomárekAHZS KHK
10:55
11:02
11:09
11:16
31MichalFabiánA,SDH ATěpeře
11:00
11:07
11:14
11:21
32MartinPlšekBHZS OLK
11:00
11:07
11:14
11:21
33JiříVodrážkaAHZSp Správa železnic Plzeň
11:05
11:12
11:19
11:26
34ZdeněkPodzimekAHZS SČK
11:05
11:12
11:19
11:26
35MarekVíšekBHZS PAK
11:10
11:17
11:24
11:31
36JakubDudákAHZS JČK
11:10
11:17
11:24
11:31
37JanŠindelkaBHZS OLK
11:15
11:22
11:29
11:36
38DanielVrbaA,SDH ACítoliby
11:15
11:22
11:29
11:36
39PetrHolečekCHZS SČK
11:20
11:27
11:34
11:41
40MartinDušekAHZS PAK
11:20
11:27
11:34
11:41
41MarošBošeľaA,SDH ADHZ Polomka
11:25
11:32
11:39
11:46
42PavelKadlecAHZS PAK
11:25
11:32
11:39
11:46
43OndřejJanotaAHZS JČK
11:30
11:37
11:44
11:51
44JiříBuchtaB,SDH BVendolí
11:30
11:37
11:44
11:51
45JakubŠifraA,SDH ADHZ Spišské Bystré
11:35
11:42
11:49
11:56
46AdamBraunAHZS KHK
11:35
11:42
11:49
11:56
47PavelKouříkAHZS PLK
11:40
11:47
11:54
12:01
48JosefVeselýA,SDH ANásedlovice
11:40
11:47
11:54
12:01
49PavelVaculaA,SDH AKarviná-Hranice
11:45
11:52
11:59
12:06
50VladimírŽidlickýB,SDH BChrastava
11:45
11:52
11:59
12:06
51MarekKoutnýAHZS OLK
11:50
11:57
12:04
12:11
52MartinJanušAHZS ZLK
11:50
11:57
12:04
12:11
53AdamRyšC,SDH BBohuslavice
11:55
12:02
12:09
12:16
54ZdeněkHlaváčekAHZS SČK
11:55
12:02
12:09
12:16
55JosefVlachA,SDH ASvitavy
12:00
12:07
12:14
12:21
56OndřejBlažekAHZS JČK
12:00
12:07
12:14
12:21
57MatyášChlumskýAHZS KHK
12:05
12:12
12:19
12:26
58VojtěchAdamecAHZS SČK
12:05
12:12
12:19
12:26
59PetrZámečníkAHZS PAK
12:10
12:17
12:24
12:31
60LukášPerniklBHZS PLK
12:10
12:17
12:24
12:31
61JaroslavHanzelBHZS MSK
12:15
12:22
12:29
12:36
62ZdeněkKrálBHZS PAK
12:15
12:22
12:29
12:36
63MichalStrnadBHZS SČK
12:20
12:27
12:34
12:41
64OndřejDlabkaB,SDH BŽamberk
12:20
12:27
12:34
12:41
65PetrMrňkaC,SDH BÚjezd
12:25
12:32
12:39
12:46
66JosefČerníčekC,SDH BJestřabí
12:25
12:32
12:39
12:46
67VojtěchVavračAHZS OLK
12:30
12:37
12:44
12:51
68ZdeněkMaňákA,SDH AVelká nad Veličkou
12:30
12:37
12:44
12:51
70JanKoterecA,SDH ADarkovice
12:35
12:42
12:49
12:56
71PavelHauerBHZS PLK
12:35
12:42
12:49
12:56
72PetrBočekBHZS MSK
12:40
12:47
12:54
13:01
73JanSklenářAHZS SČK
12:40
12:47
12:54
13:01
74DaliborRojíčekA,SDH AHukvaldy
12:45
12:52
12:59
13:06
75TomášTrmíkCHZS SČK
12:45
12:52
12:59
13:06
76JiříTkanýA,SDH ABabice
12:50
12:57
13:04
13:11
77JakubBrousilA,SDH ALom
12:50
12:57
13:04
13:11
78LukášMrňkaA,SDH AÚjezd
12:55
13:02
13:09
13:16
79PetrDvořákAHZS JČK
12:55
13:02
13:09
13:16
80JakubČutaAHZS JČK
13:00
13:07
13:14
13:21
82MichalMarešB,SDH BBěleč
13:00
13:07
13:14
13:21
83KarolínaFukalováA,SDH AVeselí nad Lužnicí
13:05
13:12
13:19
13:26
85ZdeňkaMrňkováC,SDH BÚjezd
13:05
13:12
13:19
13:26
86PavlaReichováA,SDH APraha - Braník
13:10
13:17
13:24
13:31
87LucieBůbelováA,SDH AVeselá
13:10
13:17
13:24
13:31
88KristýnaPospíšilováA,SDH AJeseník
13:15
13:22
13:29
13:36

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Olomouckého kraje