Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

19.5.2022 - ČP TFA Olomouc

Propozice - Startovka - Výsledky - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH A - SDH B

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1PavelKouříkAHZS PLK4704:52,1400:00
2ZdeněkKrálBHZS PAK6204:59,9900:00
3MarekVíšekBHZS PAK3505:19,9200:00
4JaroslavHanzelBHZS MSK6105:21,5600:00
5JiříTkanýA,SDH ABabice7605:23,5000:00
6DanielKouřilCHZS OLK105:30,3200:00
7MichalPelikovskýBHZS PAK705:32,6100:00
8MartinJanušAHZS ZLK5205:32,8100:00
9PavelPopelkaAHZS OLK1905:43,7800:00
10LukášNavrátilAHZS OLK2505:43,8400:00
11MichalPřecechtělCHZS OLK205:48,9600:00
12PetrJežoAHZS PLK505:49,3800:00
13JanŠindelkaBHZS OLK3705:50,5900:00
14MarošBošeľaA,SDH ADHZ Polomka4105:56,8500:00
15MartinPlšekBHZS OLK3206:00,8400:00
16MatějBeníčekAHZS ZLK1806:02,4200:00
17OndřejBlažekAHZS JČK5606:06,2300:00
18OndřejJanotaAHZS JČK4306:09,1400:00
19JanKoterecA,SDH ADarkovice7006:09,7600:00
20JaroslavCibulkaAHZS PLK2006:13,0700:00
21JakubČutaAHZS JČK8006:14,8500:00
22ZdeněkJanošB,SDH BHať1606:18,4100:00
23JakubBrousilA,SDH ALom7706:19,4700:00
24MichalMarešB,SDH BBěleč8206:20,3600:00
25DanielVrbaA,SDH ACítoliby3806:24,3700:00
26ZdeněkMaňákA,SDH AVelká nad Veličkou6806:25,3200:00
27LubošPtáčekAHZS OLK1306:25,4200:00
28LukášPerniklBHZS PLK6006:25,7200:00
29MarekKoutnýAHZS OLK5106:29,9300:00
30PetrDvořákAHZS JČK7906:30,7100:00
31PetrZámečníkAHZS PAK5906:31,3500:00
32PavelHauerBHZS PLK7106:37,4700:00
33OndřejDlabkaB,SDH BŽamberk6406:38,2300:00
34JiříChodúrAHZS KHK2406:38,8200:00
35JosefČerníčekC,SDH BJestřabí6606:40,8500:00
36JosefSochorBHZS PAK1106:41,9500:00
37LukášMrňkaA,SDH AÚjezd7806:45,2100:00
38OndřejPlášekAHZS ZLK2306:46,7900:00
39JosefVlachA,SDH ASvitavy5506:47,1000:00
40MichalJanováčA,SDH ASalaš806:49,4100:00
41KarelKomárekAHZS KHK3006:51,0800:00
42AdamRyšC,SDH BBohuslavice5306:51,7200:00
43JosefVeselýA,SDH ANásedlovice4806:52,6300:00
44MartinDušekAHZS PAK4006:53,4100:00
45LukášKotulaAHZS KHK2806:53,9800:00
46PetrBočekBHZS MSK7206:59,8200:00
47MichalStrnadBHZS SČK6306:59,9400:10
48MartinHruškaCHZS ZLK2107:04,0500:00
49DominikMatoušAHZS LBK1407:05,6700:00
50JiříVodrážkaAHZSp Správa železnic Plzeň3307:10,2100:00
51RichardHálaA1207:12,2400:00
52VladimírŽidlickýB,SDH BChrastava5007:17,5300:00
53ZdeněkPodzimekAHZS SČK3407:19,3800:00
54JosefDvořáčekA,SDH AKoroužné1707:20,5600:00
55PavelVaculaA,SDH AKarviná-Hranice4907:20,6600:00
56LucieBůbelováA,SDH AVeselá8707:25,9000:00
57KamilJosepčukB,SDH BSvitavy607:29,1300:00
58MichalFabiánA,SDH ATěpeře3107:31,1400:00
59JakubŠifraA,SDH ADHZ Spišské Bystré4507:32,3400:00
60JanNimmerrichterAHZS OLK2207:33,4600:00
61JosefZikmundAHZS KHK307:35,4600:00
62DušanPavelkaCHZS JMK1507:35,5900:00
63MatyášChlumskýAHZS KHK5707:44,2500:00
64FilipBělíkA,SDH AÚstí907:48,9600:00
65TomášTrmíkCHZS SČK7507:53,2700:00
66MatějOndruchAHZS OLK408:10,0600:10
67JakubDudákAHZS JČK3608:11,4400:00
68JiříBuchtaB,SDH BVendolí4408:23,1800:00
69VojtěchAdamecAHZS SČK5808:37,4200:00
70PetrMrňkaC,SDH BÚjezd6508:56,6300:00
71JanKapekAHZS SČK2709:19,5900:00
72JanSklenářAHZS SČK7309:29,7600:00
73KarolínaFukalováA,SDH AVeselí nad Lužnicí8309:52,5700:00
74AdamBraunAHZS KHK4609:53,7300:00
75PetrHolečekCHZS SČK3910:07,9100:00
76PavlaReichováA,SDH APraha - Braník8610:13,1500:00
77LukášBlažekA,SDH AStaré Hamry2610:15,6500:00
78ZdeněkHlaváčekAHZS SČK5410:33,5000:00
79VojtěchVavračAHZS OLK6711:07,9300:00
80DušanPokornýB,SDH BVigantice2911:29,9400:00
81ZdeňkaMrňkováC,SDH BÚjezd8511:42,3600:00
82KryštofPokornýAHZS OLK1013:44,8100:00
83DaliborRojíčekA,SDH AHukvaldy74DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Olomouckého kraje