Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

1.5.2019 - TFA Ostravská věž 2019

Propozice - Startovka - Výsledky - TV Přenos - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČK6806:19,0700:00
2PavelKouříkAHZS PLK2506:27,7400:00
3PetrPlačekAHZS PAK5706:41,1900:00
4MarcinZdziebłoBPSP ŻORY6706:42,1100:00
5VítMalenovskýAHZS JMK3206:46,9200:00
6MichalPřecechtělBHZS OLK1206:48,5200:00
7DavidKubišBHZS JČK6906:55,5500:00
8RomanViejBHZS MSK2106:57,5800:00
9JanHaderkaAHZS ZLK2207:00,7400:00
10PetrMolešBHZS JMK7007:01,6200:00
11PetrTešnarAHZS MSK6207:02,9000:00
12JiříTkanýA,SDHSDH Babice, okr. Třebíč1607:07,0200:00
13MartinPlšekBHZS OLK, ÚO Přerov1807:07,3900:00
14MarekVíšekBHZS PAK4107:19,2100:00
15DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová207:19,3000:00
16MartinJanušAHZS ZLK3807:22,9900:00
17PetrVyhnálekBHZS VYS6407:25,2500:00
18LukášNavrátilA,SDHSDH Ludéřov5507:25,8700:00
19PavelPopelkaAHZS OLK2307:30,2300:00
20JanŠindelkaBHZS OLK3107:31,3200:00
21PiotrRoeznerBPSP Nysa6108:06,7300:00
22OndřejFišerAHZS JČK608:11,8200:00
23JanKoterecA,SDHSDH Darkovice4408:17,8000:00
24ZdeněkVránaCHZS LBK5608:21,4600:00
25MartinHruškaBHZS ZLK5208:26,2000:00
26KarelHlaváčekAHZS PLK3008:29,4000:00
27LubošPtáčekAHZS OLK3908:36,2500:00
28JaroslavCibulkaAHZS PLK4008:39,0100:00
29AlešBaklíkBHZS ZLK6308:40,0800:00
30JosefČerníčekC,SDHSDH Jestřabí1908:44,3900:00
31JanPetrAHZS KVK2908:45,4500:00
32PavelDvořákAHZS LBK408:46,6700:00
33MichalŠpičanA,SDHSDH Cholina1108:52,8700:00
34PavelHauerBHZS PLK5109:11,8500:00
35TomášGoldensteinB,SDHSDH Bobrovníky3409:14,1300:00
36RadekJakešCHZS PHA109:29,3600:00
37PetrBočekAHZS MSK4209:29,8000:00
38LukášBlažekA,SDHSDH Staré Hamry2809:31,2900:00
39MiroslavBaladaCHZS MSK3309:45,2200:00
40MatějBeníčekAHZS ZLK6509:47,3700:00
41PetrVeličkaAHZS MSK2409:58,4600:10
42MichalJanováčA,SDHSDH Salaš509:59,6500:00
43PetrSladkýBHZS ZLK1410:24,5300:00
44JanPipišAHZS LBK4610:32,4500:00
45MilanKochaníčekA,SDHSDH Pornice1510:35,4400:00
46OndřejPlášekA,SDHSDH Provodov, okr. Zlín310:39,9300:00
47LukášPerniklAHZS PLK4311:05,5500:00
48VojtěchŽákAHZS OLK4511:42,4500:00
49LukášMrňkaA,SDHSDH Újezd711:58,8000:00
50MiroslavMichlovskýBHZS JMK4712:10,0500:00
51AdamRyšC,SDHSDH Bohuslavice1312:48,4800:00
52ZdeněkČernoušekA,SDHSDH Bělkovice-Lašťany3713:12,3700:00
53DušanPokornýB,SDHSDH Vigantice8DNFDNF
53MarošBošeľaAObčianske združenie HASIČ9DNFDNF
53DavidPašekA,SDHSDH Bohuslavice26DNFDNF
53RenéČerníkC,SDHSDH Bobrovníky35DNFDNF
53DaliborRojíčekA,SDHSDH Hukvaldy36DNFDNF
53JanHložekAHZS OLK53DNFDNF
53PetrČandrlaB,SDHSDH Podolí50DNFDNF
53VojtěchKubíčekAHZSp Liberty54DNFDNF
53PavelBlažekA,SDHSDH Staré Hamry58DNFDNF
53DanielKnápekAHZS PAK59DNFDNF
53MilošMačasAKR HaZZ Žilina66DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Moravskoslezského kraje