Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

1.5.2022 - TFA Ostravská věž 2022

Propozice - Startovka - Výsledky - Partneři

ČísloJménoPříjmeníKategorieOrganizace
Startovní čas
1. ús.
2. ús.
3. ús.
4. ús.
1DanielKouřilCHZS OLK
10:00
10:10
10:20
10:30
2LukášMikulíkAHZS ZLK
10:00
10:10
10:20
10:30
3MarekVíšekBHZS PAK
10:07
10:17
10:27
10:37
4JaroslavCibulkaAHZS PLK
10:07
10:17
10:27
10:37
5JanŠindelkaBHZS OLK
10:14
10:24
10:34
10:44
6OndřejPlášekAHZS ZLK
10:14
10:24
10:34
10:44
7KarelZapletalB,SDH BNečtiny
10:21
10:31
10:41
10:51
8MiroslavSvobodaA,SDH AHať
10:21
10:31
10:41
10:51
9OndřejJanotaAHZS JČK
10:28
10:38
10:48
10:58
10PavelHauerBHZS PLK
10:28
10:38
10:48
10:58
11JanHaderkaAHZS ZLK
10:35
10:45
10:55
11:05
12MiroslavBaladaC,SDH BBobrovníky
10:35
10:45
10:55
11:05
13PetrDvořákAHZS JČK
10:42
10:52
11:02
11:12
14TomášDámekA,SDH AVratimov
10:42
10:52
11:02
11:12
15MatějBeníčekAHZS ZLK
10:49
10:59
11:09
11:19
17JaroslavHanzelBHZS MSK
10:49
10:59
11:09
11:19
18LukášNavrátilAHZS OLK
10:56
11:06
11:16
11:26
19PetrUrbanB,SDH BChudenice
10:56
11:06
11:16
11:26
20DavidHladilAHZS ZLK
11:03
11:13
11:23
11:33
21JiříTkanýA,SDH ABabice
11:03
11:13
11:23
11:33
22MartinDušekAHZS PAK
11:10
11:20
11:30
11:40
23DaliborRojíčekA,SDH AHukvaldy
11:10
11:20
11:30
11:40
24LukášBlažekA,SDH AStaré Hamry
11:17
11:27
11:37
11:47
25TomášGoldensteinC,SDH BBobrovníky
11:17
11:27
11:37
11:47
26DanielVrbaA,SDH ACítoliby
11:24
11:34
11:44
11:54
28JakubKulhánekA,SDH ATlumačov
11:24
11:34
11:44
11:54
29ViktorMenšíkAHZS OLK
11:31
11:41
11:51
12:01
30VáclavKoterecA,SDH ADarkovice
11:31
11:41
11:51
12:01
31ZdeněkKrálBHZS PAK
11:38
11:48
11:58
12:08
32JosefFrýdlCHZS ZLK
11:38
11:48
11:58
12:08
33MartinPlšekBHZS OLK
11:45
11:55
12:05
12:15
34OndřejRybnikářA,SDH ABlatnice p. Sv. Antonínkem
11:45
11:55
12:05
12:15
36OndřejBlažekAHZS JČK
11:52
12:02
12:12
12:22
37JanKoterecA,SDH ADarkovice
11:52
12:02
12:12
12:22
38MatyášĎurinaA,SDH ABohuslavice
11:59
12:09
12:19
12:29
39AdamRyšC,SDH BBohuslavice
11:59
12:09
12:19
12:29
40PetrSladkýBHZS ZLK
12:06
12:16
12:26
12:36
41MichalPřecechtělCHZS OLK
12:06
12:16
12:26
12:36
42MarošBošeľaA,SDH ADHZ Polomka
12:13
12:23
12:33
12:43
43LukášMrňkaA,SDH AÚjezd
12:13
12:23
12:33
12:43
44JakubČutaAHZS JČK
12:20
12:30
12:40
12:50
45OndřejDlabkaB,SDH BŽamberk
12:20
12:30
12:40
12:50
46PetrPažickýBHZS MSK
12:27
12:37
12:47
12:57
47PetrZámečníkAHZS PAK
12:27
12:37
12:47
12:57
48LubošPtáčekAHZS OLK
12:34
12:44
12:54
13:04
49ZdeněkJanošB,SDH BHať
12:34
12:44
12:54
13:04
50MartinHruškaCHZS ZLK
12:41
12:51
13:01
13:11
51PavelVaculaA,SDH AKarviná-Hranice
12:41
12:51
13:01
13:11
53MichalPelikovskýBHZS PAK
12:48
12:58
13:08
13:18
54JakubDudákAHZS JČK
12:48
12:58
13:08
13:18
55FilipBělíkA,SDH AÚstí
12:55
13:05
13:15
13:25
56PavelPopelkaAHZS OLK
12:55
13:05
13:15
13:25
57MartinJanušAHZS ZLK
13:02
13:12
13:22
13:32
58PetrBočekBHZS MSK
13:02
13:12
13:22
13:32
60MichalMarešB,SDH BBěleč
13:09
13:19
13:29
13:39
80AnetaStratilováŽenyDub nad Moravou
13:09
13:19
13:29
13:39
81GabrielaMartynkováŽenyStanislavice
13:16
13:26
13:36
13:46
82KarolínaFukalováŽenyVeselí nad Lužnicí
13:16
13:26
13:36
13:46
83NikolaŠkultetyováŽenyStaré Město
13:23
13:33
13:43
13:53
84AndreaŠkultetyováŽenySkalice
13:23
13:33
13:43
13:53

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Moravskoslezského kraje