Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

1.5.2022 - TFA Ostravská věž 2022

Propozice - Startovka - Výsledky - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH A - SDH B - Ženy

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceČíslo Čas + Trest Trest
1ZdeněkKrálBHZS PAK3106:49,0600:00
2OndřejRybnikářA,SDH ABlatnice p. Sv. Antonínkem3407:19,8800:00
3JaroslavHanzelBHZS MSK1707:28,9900:00
4MartinJanušAHZS ZLK5707:39,8200:00
5MichalPelikovskýBHZS PAK5307:41,9000:00
6MichalPřecechtělCHZS OLK4107:44,8400:00
7JiříTkanýA,SDH ABabice2107:45,0600:00
8MarekVíšekBHZS PAK307:51,5000:00
9LukášNavrátilAHZS OLK1807:53,8700:00
10MarošBošeľaA,SDH ADHZ Polomka4207:58,1900:00
11JanŠindelkaBHZS OLK508:01,8300:00
12MartinPlšekBHZS OLK3308:02,6500:00
13JakubKulhánekA,SDH ATlumačov2808:03,5200:00
14MatějBeníčekAHZS ZLK1508:12,0100:00
15ZdeněkJanošB,SDH BHať4908:31,7900:00
16JanHaderkaAHZS ZLK1108:31,9700:00
17DanielKouřilCHZS OLK108:34,5100:00
18LubošPtáčekAHZS OLK4808:38,1900:00
19PavelPopelkaAHZS OLK5608:42,4300:00
20MichalMarešB,SDH BBěleč6008:51,0800:00
21OndřejJanotaAHZS JČK909:02,5700:00
22PavelHauerBHZS PLK1009:03,6500:00
23OndřejBlažekAHZS JČK3609:04,3300:00
24JaroslavCibulkaAHZS PLK409:04,7100:00
25PetrUrbanB,SDH BChudenice1909:16,1400:00
26TomášGoldensteinC,SDH BBobrovníky2509:16,1500:00
27LukášMrňkaA,SDH AÚjezd4309:24,5300:00
28DanielVrbaA,SDH ACítoliby2609:32,5700:00
29OndřejPlášekAHZS ZLK609:42,3300:00
30PetrDvořákAHZS JČK1309:59,5000:00
31PetrSladkýBHZS ZLK4010:06,2200:00
32PavelVaculaA,SDH AKarviná-Hranice5110:08,5400:00
33PetrZámečníkAHZS PAK4710:13,7200:00
34MiroslavBaladaC,SDH BBobrovníky1210:19,1900:00
35JakubDudákAHZS JČK5410:25,4700:00
36KarelZapletalB,SDH BNečtiny710:29,8200:00
37JanKoterecA,SDH ADarkovice3710:36,3600:00
38PetrBočekBHZS MSK5810:45,6900:00
39ViktorMenšíkAHZS OLK2910:47,1700:00
40MartinDušekAHZS PAK2210:55,5300:00
41TomášDámekA,SDH AVratimov1411:19,5000:00
42PetrPažickýBHZS MSK4611:19,7300:00
43VáclavKoterecA,SDH ADarkovice3011:25,7400:00
44MartinHruškaCHZS ZLK5011:35,0400:00
45JakubČutaAHZS JČK4411:35,5800:00
46JosefFrýdlCHZS ZLK3212:09,4900:00
47LukášMikulíkAHZS ZLK212:29,0100:00
48FilipBělíkA,SDH AÚstí5514:10,0400:00
49AdamRyšC,SDH BBohuslavice3916:34,1400:00
50LukášBlažekA,SDH AStaré Hamry24DNFDNF
50DaliborRojíčekA,SDH AHukvaldy23DNFDNF
50MatyášĎurinaA,SDH ABohuslavice38DNFDNF
50MiroslavSvobodaA,SDH AHať8DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Moravskoslezského kraje