Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

14.6.2019 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

ČísloJménoPříjmeníKategorieOrganizaceDružstvo
Startovní čas
1. ús.
2. ús.
3. ús.
4. ús.
1JanŠašekAHZS PLK
10:10
10:20
10:30
10:40
2PetrMolešBHZS JMKHZS JmK
10:10
10:20
10:30
10:40
3LukášMachtA,SDHSDH PařezovSDH PK
10:17
10:27
10:37
10:47
4JiříTkanýA,SDHSDH Babice, okr. Třebíč
10:17
10:27
10:37
10:47
5LukášPerniklAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.
10:24
10:34
10:44
10:54
6JanHaderkaAHZS ZLKHZS ZLK
10:24
10:34
10:44
10:54
7JakubKulhánekA,SDHSDH TlumačovSDH PK
10:31
10:41
10:51
11:01
8MartinJelínekAHZS PHA
10:31
10:41
10:51
11:01
9MichalMarešB,SDHSDH Běleč, okr. TáborSH ČMS JČK
10:38
10:48
10:58
11:08
10MichalŠpičanA,SDHSDH Cholina
10:38
10:48
10:58
11:08
11KarelZapletalB,SDHSDH Nečtiny
10:45
10:55
11:05
11:15
12RobinBurešBHZS ÚLKHZS Děčín
10:45
10:55
11:05
11:15
13ZdeněkVejskalBHZS PLK
10:52
11:02
11:12
11:22
14DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová
10:52
11:02
11:12
11:22
15-------------
10:59
11:09
11:19
11:29
16PetrKurylukAHZS PLK
10:59
11:09
11:19
11:29
17PetrSladkýBHZS ZLKHZS ZLK
11:06
11:16
11:26
11:36
18JosefČerníčekC,SDHSDH JestřabíSDH ZLK
11:06
11:16
11:26
11:36
19MiroslavMichlovskýBHZS JMKHZS JmK
11:13
11:23
11:33
11:43
20AntonínRendlB,SDHSDH Česká KubiceSDH PK
11:13
11:23
11:33
11:43
21OndřejPavlíkBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje
11:20
11:30
11:40
11:50
22VojtěchDvořákAHZS ÚLKChomutov
11:20
11:30
11:40
11:50
23PavelHauerBHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.
11:27
11:37
11:47
11:57
24PetrWeinhöferBHZS ÚLKChomutov
11:27
11:37
11:47
11:57
25PetrJindraCHZS KHK
11:34
11:44
11:54
12:04
26PetrPeckaCHZS JČKHZS JČK
11:34
11:44
11:54
12:04
27DušanVítaAHZS ÚLKHZS Děčín
11:41
11:51
12:01
12:11
28TomášMikutaAHZS PLK
11:41
11:51
12:01
12:11
29PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.
11:48
11:58
12:08
12:18
30PetrJežoA,SDHSDH Díly, okr. DomažliceSDH PK
11:48
11:58
12:08
12:18
31DavidKubišBHZS JČKHZS JČK
11:55
12:05
12:15
12:25
32MichalPřecechtělBHZS OLKOlomouc
11:55
12:05
12:15
12:25
33JosefZikmundAHZS KHK
12:02
12:12
12:22
12:32
34PavelNovákAHZS ÚLKHZS Děčín
12:02
12:12
12:22
12:32
35ŠtefanVeličAHZS PAKChrudim
12:09
12:19
12:29
12:39
36JakubPazderaAHZS ÚLK
12:09
12:19
12:29
12:39
37PavelPopelkaAHZS OLKOlomouc
12:16
12:26
12:36
12:46
38MichalStrnadAHZS SČKHZS Stará Boleslav
12:16
12:26
12:36
12:46
39ZbyněkZábršAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.
12:23
12:33
12:43
12:53
40JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.
12:23
12:33
12:43
12:53
41RadekJakešCHZS PHA
12:30
12:40
12:50
13:00
42MartinPlšekBHZS OLK, ÚO PřerovOlomouc
12:30
12:40
12:50
13:00
43JanDostálAHZS PAKChrudim
12:37
12:47
12:57
13:07
44DušanPokornýB,SDHSDH ViganticeSDH ZLK
12:37
12:47
12:57
13:07
45PetrMalinskýAHZS KHK
12:44
12:54
13:04
13:14
46PavelŠtědrýBHZS SČKHZS Stará Boleslav
12:44
12:54
13:04
13:14
47MatějBeníčekAHZS ZLKHZS ZLK
12:51
13:01
13:11
13:21
48JiříKučeraBHZS PAKChrudim
12:51
13:01
13:11
13:21
49PetrHolečekCHZS SČKHZS Stará Boleslav
12:58
13:08
13:18
13:28
50JanJungwirthBHZS JČKHZS JČK
12:58
13:08
13:18
13:28
51MarekVíšekBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje
13:05
13:15
13:25
13:35
52OndřejPlášekA,SDHSDH Provodov, okr. ZlínSDH ZLK
13:05
13:15
13:25
13:35
53VojtěchFilaAHZS VYS
13:12
13:22
13:32
13:42
54RomanViejBHZS MSK
13:12
13:22
13:32
13:42
55JiříVeselýAHZS KHK
13:19
13:29
13:39
13:49
56MichalBrousilAHZS JČKHZS JČK
13:19
13:29
13:39
13:49
57LukášKrejcarAHZS KHK
13:26
13:36
13:46
13:56
58JiříProkopBHZS SČKHZS Stará Boleslav
13:26
13:36
13:46
13:56
59PavelDvořákAHZS LBK
13:33
13:43
13:53
14:03
60MichalJanováčA,SDHSDH SalašSDH ZLK
13:33
13:43
13:53
14:03
61-------------
13:40
13:50
14:00
14:10
62KarelHlaváčekAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.
13:40
13:50
14:00
14:10
63TomášFialaAHZS SČKHZS Stará Boleslav
13:47
13:57
14:07
14:17
64MichalPelikovskýBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje
13:47
13:57
14:07
14:17
65ZdeněkVránaCHZS LBK
13:54
14:04
14:14
14:24
66LukášNavrátilA,SDHSDH Ludéřov
13:54
14:04
14:14
14:24
67MarekŠtěpánekAHZS PLK
14:01
14:11
14:21
14:31
68-------------
14:01
14:11
14:21
14:31
69LuděkMlnaříkA,SDHSDH KdyněSDH PK
14:08
14:18
14:28
14:38
70TomášJanochAHZS PLK
14:08
14:18
14:28
14:38
71MiroslavBaladaCHZS MSKPrajzáci
14:15
14:25
14:35
14:45
72TomášGoldensteinB,SDHSDH BobrovníkyPrajzáci
14:15
14:25
14:35
14:45
74JiříVodrážkaAHZSp SŽDC PlzeňHZS JmK
14:22
14:32
14:42
14:52
75LubošPtáčekAHZS OLKOlomouc
14:22
14:32
14:42
14:52
77JanKoterecA,SDHSDH DarkovicePrajzáci
14:29
14:39
14:49
14:59
78JakubSemrádB,SDHSDH Mladá VožiceSH ČMS JČK
14:29
14:39
14:49
14:59
81VáclavVaněčekAHZS PLK
14:36
14:46
14:56
15:06
82MichalDrsA,SDHSDH DrunčeSH ČMS JČK
14:36
14:46
14:56
15:06
85JosefUmlaufAHZS ÚLKChomutov
14:43
14:53
15:03
15:13
86PetrČandrlaB,SDHSDH Podolí
14:43
14:53
15:03
15:13
87-------------
14:50
15:00
15:10
15:20
89RadekRokůsekAHZS JČKHZS JČK
14:50
15:00
15:10
15:20
91PavelUrbánekAHZS VYS
14:57
15:07
15:17
15:27
92JanŠůsA,SDHSDH Přeštice
14:57
15:07
15:17
15:27
101TerezaTmejováŽenySDH Chotěnov
15:04
15:14
15:24
15:34
102NikolEndlicherováŽenySDH Kostelany
15:04
15:14
15:24
15:34

Celkem je přihlášeno 82 závodníků.

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Plzeňského kraje