Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

14.6.2019 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČKHZS JČK5604:54,3200:00
2PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.2904:54,6000:00
3DavidKubišBHZS JČKHZS JČK3105:07,9400:00
4MarekVíšekBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje5105:16,1900:00
5JanHaderkaAHZS ZLKHZS ZLK605:19,4600:00
6MichalPřecechtělBHZS OLKOlomouc3205:19,4800:00
7RomanViejBHZS MSK5405:22,4100:00
8DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová1405:30,3400:00
9LukášNavrátilA,SDHSDH Ludéřov6605:33,4600:00
10MartinPlšekBHZS OLK, ÚO PřerovOlomouc4205:35,5900:00
11PavelPopelkaAHZS OLKOlomouc3705:36,8100:00
12JiříTkanýA,SDHSDH Babice, okr. Třebíč405:38,5500:00
13PetrMolešBHZS JMKHZS JmK205:40,2900:00
14MichalPelikovskýBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje6405:44,3900:00
15OndřejPavlíkBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje2105:49,8100:00
16LubošPtáčekAHZS OLKOlomouc7505:50,7700:00
17PavelDvořákAHZS LBK5905:58,3100:00
18JosefČerníčekC,SDHSDH JestřabíSDH ZLK1806:02,0200:00
19VojtěchFilaAHZS VYS5306:02,0600:00
20KarelHlaváčekAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.6206:02,3800:00
21JakubKulhánekA,SDHSDH TlumačovSDH PK706:03,6200:00
22JanKoterecA,SDHSDH DarkovicePrajzáci7706:07,0600:00
23AntonínRendlB,SDHSDH Česká KubiceSDH PK2006:13,2300:00
24MatějBeníčekAHZS ZLKHZS ZLK4706:13,7400:00
25ZdeněkVránaCHZS LBK6506:16,8900:00
26MichalŠpičanA,SDHSDH Cholina1006:20,1200:00
27MichalStrnadAHZS SČKHZS Stará Boleslav3806:20,3200:00
28JakubSemrádB,SDHSDH Mladá VožiceSH ČMS JČK7806:21,8800:00
29PetrJežoA,SDHSDH Díly, okr. DomažliceSDH PK3006:22,8200:00
30MartinJelínekAHZS PHA806:22,9100:00
31VojtěchDvořákAHZS ÚLKChomutov2206:28,3200:00
32JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.4006:29,0200:00
33LukášPerniklAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.506:29,4900:00
34PavelNovákAHZS ÚLKHZS Děčín3406:31,2700:00
35JosefZikmundAHZS KHK3306:31,9300:00
36LukášKrejcarAHZS KHK5706:33,9800:00
37OndřejPlášekA,SDHSDH Provodov, okr. ZlínSDH ZLK5206:36,6500:00
38TomášGoldensteinB,SDHSDH BobrovníkyPrajzáci7206:38,2500:00
39RobinBurešBHZS ÚLKHZS Děčín1206:39,6000:00
40JosefUmlaufAHZS ÚLKChomutov8506:49,2900:00
41MichalMarešB,SDHSDH Běleč, okr. TáborSH ČMS JČK906:50,9000:00
42LukášMachtA,SDHSDH PařezovSDH PK306:52,3100:00
43JiříVodrážkaAHZSp SŽDC PlzeňHZS JmK7406:54,0300:00
44PetrMalinskýAHZS KHK4506:54,8800:00
45PetrPeckaCHZS JČKHZS JČK2606:55,5200:00
46PavelHauerBHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.2306:56,2600:00
47MichalDrsA,SDHSDH DrunčeSH ČMS JČK8206:59,5200:00
48KarelZapletalB,SDHSDH Nečtiny1107:00,9900:00
49MiroslavBaladaCHZS MSKPrajzáci7107:06,0400:00
50DušanVítaAHZS ÚLKHZS Děčín2707:10,7500:00
51ZbyněkZábršAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.3907:12,1200:00
52PetrWeinhöferBHZS ÚLKChomutov2407:13,9900:00
53JanJungwirthBHZS JČKHZS JČK5007:21,6400:00
54JakubPazderaAHZS ÚLK3607:24,0700:00
55ŠtefanVeličAHZS PAKChrudim3507:24,6200:00
56PetrJindraCHZS KHK2507:25,7300:00
57PavelUrbánekAHZS VYS9107:26,2600:00
58JiříVeselýAHZS KHK5507:29,6700:00
59MichalJanováčA,SDHSDH SalašSDH ZLK6007:37,6700:00
60RadekJakešCHZS PHA4107:38,5900:00
61MiroslavMichlovskýBHZS JMKHZS JmK1907:42,4000:00
62JanŠašekAHZS PLK107:48,0200:00
63TomášJanochAHZS PLK7007:53,9700:00
64PetrSladkýBHZS ZLKHZS ZLK1707:55,6500:00
65JiříKučeraBHZS PAKChrudim4808:04,7300:00
66PetrKurylukAHZS PLK1608:23,8600:00
67DušanPokornýB,SDHSDH ViganticeSDH ZLK4408:26,0200:00
68PetrHolečekCHZS SČKHZS Stará Boleslav4908:31,2400:00
69JanŠůsA,SDHSDH Přeštice9208:44,5600:00
70PetrČandrlaB,SDHSDH Podolí8608:46,0100:00
71ZdeněkVejskalBHZS PLK1309:11,0200:00
72TerezaTmejováŽenySDH Chotěnov10109:35,2500:00
73PavelŠtědrýBHZS SČKHZS Stará Boleslav4609:53,0400:00
74TomášFialaAHZS SČKHZS Stará Boleslav6310:15,6500:00
75RadekRokůsekAHZS JČKHZS JČK8910:25,5900:00
76VáclavVaněčekAHZS PLK8110:37,8400:00
77NikolEndlicherováŽenySDH Kostelany10211:16,5600:00
78JanDostálAHZS PAKChrudim4311:56,1500:00
79JiříProkopBHZS SČKHZS Stará Boleslav58DNFDNF
79MarekŠtěpánekAHZS PLK67DNFDNF
79LuděkMlnaříkA,SDHSDH KdyněSDH PK69DNFDNF
79TomášMikutaAHZS PLK28DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Plzeňského kraje