Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

14.6.2019 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČKHZS JČK5601:03,6900:00
2PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.2901:06,2500:00
3RomanViejBHZS MSK5401:07,5400:00
4JanHaderkaAHZS ZLKHZS ZLK601:07,7800:00
5PetrJežoA,SDHSDH Díly, okr. DomažliceSDH PK3001:09,2700:00
5DavidKubišBHZS JČKHZS JČK3101:09,2700:00
7JakubKulhánekA,SDHSDH TlumačovSDH PK701:09,5000:00
8JakubSemrádB,SDHSDH Mladá VožiceSH ČMS JČK7801:10,1100:00
9DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová1401:12,0800:00
10AntonínRendlB,SDHSDH Česká KubiceSDH PK2001:12,6400:00
11OndřejPavlíkBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje2101:13,2100:00
12JiříTkanýA,SDHSDH Babice, okr. Třebíč401:13,5700:00
13MarekVíšekBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje5101:15,7600:00
14PavelPopelkaAHZS OLKOlomouc3701:16,3300:00
15LukášNavrátilA,SDHSDH Ludéřov6601:16,3700:00
16MichalPelikovskýBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje6401:16,5300:00
17VojtěchFilaAHZS VYS5301:16,5800:00
18MichalPřecechtělBHZS OLKOlomouc3201:16,6900:00
19MichalDrsA,SDHSDH DrunčeSH ČMS JČK8201:16,8300:00
20PetrMolešBHZS JMKHZS JmK201:17,4900:00
21JanKoterecA,SDHSDH DarkovicePrajzáci7701:18,0000:00
22JosefČerníčekC,SDHSDH JestřabíSDH ZLK1801:18,8300:00
23JosefZikmundAHZS KHK3301:19,0300:00
24MichalJanováčA,SDHSDH SalašSDH ZLK6001:19,6100:00
25PavelDvořákAHZS LBK5901:19,7200:00
26MatějBeníčekAHZS ZLKHZS ZLK4701:21,4700:00
27RobinBurešBHZS ÚLKHZS Děčín1201:22,1300:00
28KarelHlaváčekAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.6201:23,0300:00
29TomášGoldensteinB,SDHSDH BobrovníkyPrajzáci7201:23,3900:00
30ZbyněkZábršAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.3901:23,5200:00
31LukášPerniklAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.501:23,6500:00
32LubošPtáčekAHZS OLKOlomouc7501:24,5300:00
33JanJungwirthBHZS JČKHZS JČK5001:25,1400:00
34MartinPlšekBHZS OLK, ÚO PřerovOlomouc4201:26,5100:00
35MartinJelínekAHZS PHA801:26,7700:00
36JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.4001:26,8600:00
37MiroslavBaladaCHZS MSKPrajzáci7101:28,2500:00
38PavelHauerBHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.2301:28,3400:00
39LukášKrejcarAHZS KHK5701:29,0700:00
40MichalStrnadAHZS SČKHZS Stará Boleslav3801:30,1300:00
41ZdeněkVránaCHZS LBK6501:31,7800:00
42MichalMarešB,SDHSDH Běleč, okr. TáborSH ČMS JČK901:31,8900:00
43VojtěchDvořákAHZS ÚLKChomutov2201:32,2200:00
44JosefUmlaufAHZS ÚLKChomutov8501:32,2500:00
45LukášMachtA,SDHSDH PařezovSDH PK301:32,3900:00
46PetrPeckaCHZS JČKHZS JČK2601:32,5700:00
47JiříVodrážkaAHZSp SŽDC PlzeňHZS JmK7401:32,6700:00
48DušanPokornýB,SDHSDH ViganticeSDH ZLK4401:33,3400:00
49OndřejPlášekA,SDHSDH Provodov, okr. ZlínSDH ZLK5201:33,5000:00
50KarelZapletalB,SDHSDH Nečtiny1101:35,7600:00
51PetrJindraCHZS KHK2501:36,3100:00
52TerezaTmejováŽenySDH Chotěnov10101:37,2000:00
53MiroslavMichlovskýBHZS JMKHZS JmK1901:37,2100:00
54ŠtefanVeličAHZS PAKChrudim3501:37,4500:00
55MichalŠpičanA,SDHSDH Cholina1001:38,8100:00
56TomášJanochAHZS PLK7001:40,1600:00
57PavelUrbánekAHZS VYS9101:42,0200:00
58PavelNovákAHZS ÚLKHZS Děčín3401:42,4900:00
59PetrMalinskýAHZS KHK4501:42,5200:00
60DušanVítaAHZS ÚLKHZS Děčín2701:42,9400:00
61JiříVeselýAHZS KHK5501:47,3300:00
62VáclavVaněčekAHZS PLK8101:48,6300:00
63NikolEndlicherováŽenySDH Kostelany10201:49,4600:00
64RadekJakešCHZS PHA4101:51,5200:00
65JanŠašekAHZS PLK101:53,0700:00
66PetrWeinhöferBHZS ÚLKChomutov2401:54,5400:00
67PetrKurylukAHZS PLK1601:54,7700:00
68PetrSladkýBHZS ZLKHZS ZLK1701:56,9500:00
69ZdeněkVejskalBHZS PLK1301:57,6400:00
70PetrHolečekCHZS SČKHZS Stará Boleslav4901:57,9400:00
71JakubPazderaAHZS ÚLK3601:58,1800:00
72PavelŠtědrýBHZS SČKHZS Stará Boleslav4601:58,9600:00
73JanŠůsA,SDHSDH Přeštice9202:00,1100:00
74PetrČandrlaB,SDHSDH Podolí8602:01,5800:00
75JiříKučeraBHZS PAKChrudim4802:05,3700:00
76JanDostálAHZS PAKChrudim4302:05,5000:00
77RadekRokůsekAHZS JČKHZS JČK8902:14,3500:00
78TomášFialaAHZS SČKHZS Stará Boleslav6302:25,0000:00
79JiříProkopBHZS SČKHZS Stará Boleslav58DNFDNF
79MarekŠtěpánekAHZS PLK67DNFDNF
79LuděkMlnaříkA,SDHSDH KdyněSDH PK69DNFDNF
79TomášMikutaAHZS PLK28DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Plzeňského kraje