Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

14.6.2019 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.2901:26,4700:00
2DavidKubišBHZS JČKHZS JČK3101:27,1300:00
3MichalPřecechtělBHZS OLKOlomouc3201:27,5500:00
4MichalBrousilAHZS JČKHZS JČK5601:30,7100:00
5MarekVíšekBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje5101:32,9000:00
6PetrJežoA,SDHSDH Díly, okr. DomažliceSDH PK3001:33,5900:00
7JiříTkanýA,SDHSDH Babice, okr. Třebíč401:34,0400:00
8LukášNavrátilA,SDHSDH Ludéřov6601:34,5300:00
9RomanViejBHZS MSK5401:36,7800:00
10MartinPlšekBHZS OLK, ÚO PřerovOlomouc4201:36,9300:00
11JanHaderkaAHZS ZLKHZS ZLK601:37,1100:00
12MichalPelikovskýBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje6401:38,1200:00
13DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová1401:40,9900:00
14VojtěchFilaAHZS VYS5301:41,3300:00
15PetrMolešBHZS JMKHZS JmK201:42,1100:00
16KarelHlaváčekAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.6201:42,5500:00
17PavelNovákAHZS ÚLKHZS Děčín3401:43,1300:00
18RobinBurešBHZS ÚLKHZS Děčín1201:44,1700:00
19AntonínRendlB,SDHSDH Česká KubiceSDH PK2001:44,1800:00
20PavelPopelkaAHZS OLKOlomouc3701:44,3100:00
21MichalŠpičanA,SDHSDH Cholina1001:44,4000:00
22LubošPtáčekAHZS OLKOlomouc7501:44,6500:00
23JanKoterecA,SDHSDH DarkovicePrajzáci7701:45,7900:00
24MatějBeníčekAHZS ZLKHZS ZLK4701:47,0200:00
25JosefČerníčekC,SDHSDH JestřabíSDH ZLK1801:47,4900:00
26JakubKulhánekA,SDHSDH TlumačovSDH PK701:49,9900:00
27OndřejPavlíkBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje2101:50,0200:00
28JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.4001:50,8000:00
29VojtěchDvořákAHZS ÚLKChomutov2201:50,9100:00
30PavelDvořákAHZS LBK5901:51,0300:00
31MichalStrnadAHZS SČKHZS Stará Boleslav3801:51,1800:00
32MartinJelínekAHZS PHA801:53,1900:00
33DušanVítaAHZS ÚLKHZS Děčín2701:54,6500:00
34PetrJindraCHZS KHK2501:55,1200:00
35OndřejPlášekA,SDHSDH Provodov, okr. ZlínSDH ZLK5201:55,6700:00
36JakubSemrádB,SDHSDH Mladá VožiceSH ČMS JČK7801:55,9900:00
37KarelZapletalB,SDHSDH Nečtiny1101:56,0300:00
38ZbyněkZábršAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.3901:56,2100:00
39ZdeněkVránaCHZS LBK6501:57,4700:00
40LukášMachtA,SDHSDH PařezovSDH PK301:57,7600:00
41LukášKrejcarAHZS KHK5701:58,6300:00
42MichalMarešB,SDHSDH Běleč, okr. TáborSH ČMS JČK901:59,1600:00
43PetrMalinskýAHZS KHK4501:59,3800:00
44PetrPeckaCHZS JČKHZS JČK2601:59,5800:00
45MichalDrsA,SDHSDH DrunčeSH ČMS JČK8202:00,9700:00
46TomášGoldensteinB,SDHSDH BobrovníkyPrajzáci7202:02,5400:00
47LukášPerniklAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.502:03,3500:00
48PavelUrbánekAHZS VYS9102:03,4300:00
49JiříVodrážkaAHZSp SŽDC PlzeňHZS JmK7402:06,1700:00
50JosefUmlaufAHZS ÚLKChomutov8502:06,4600:00
51TomášJanochAHZS PLK7002:06,6800:00
52PetrWeinhöferBHZS ÚLKChomutov2402:07,3600:00
53JakubPazderaAHZS ÚLK3602:09,1000:00
54JosefZikmundAHZS KHK3302:10,8100:00
55JanŠašekAHZS PLK102:12,6100:00
56JiříVeselýAHZS KHK5502:13,6800:00
57PavelHauerBHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.2302:14,7100:00
58PetrKurylukAHZS PLK1602:16,9900:00
59RadekJakešCHZS PHA4102:17,8300:00
60MiroslavBaladaCHZS MSKPrajzáci7102:18,0900:00
61ZdeněkVejskalBHZS PLK1302:18,4300:00
62ŠtefanVeličAHZS PAKChrudim3502:18,6700:00
63MiroslavMichlovskýBHZS JMKHZS JmK1902:19,4800:00
64PetrSladkýBHZS ZLKHZS ZLK1702:19,8800:00
65DušanPokornýB,SDHSDH ViganticeSDH ZLK4402:20,8700:00
66TerezaTmejováŽenySDH Chotěnov10102:21,1000:00
67PetrHolečekCHZS SČKHZS Stará Boleslav4902:21,3100:00
68JiříKučeraBHZS PAKChrudim4802:23,3800:00
69JanJungwirthBHZS JČKHZS JČK5002:24,3500:00
70JanŠůsA,SDHSDH Přeštice9202:33,1900:00
71MichalJanováčA,SDHSDH SalašSDH ZLK6002:34,5900:00
72PetrČandrlaB,SDHSDH Podolí8602:38,2700:00
73TomášFialaAHZS SČKHZS Stará Boleslav6302:46,6500:00
74PavelŠtědrýBHZS SČKHZS Stará Boleslav4602:50,4900:00
75RadekRokůsekAHZS JČKHZS JČK8902:52,9600:00
76NikolEndlicherováŽenySDH Kostelany10203:02,5700:00
77VáclavVaněčekAHZS PLK8103:27,5900:00
78JanDostálAHZS PAKChrudim4303:59,8900:00
79JiříProkopBHZS SČKHZS Stará Boleslav58DNFDNF
79MarekŠtěpánekAHZS PLK67DNFDNF
79LuděkMlnaříkA,SDHSDH KdyněSDH PK69DNFDNF
79TomášMikutaAHZS PLK28DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Plzeňského kraje