Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

14.6.2019 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČKHZS JČK5600:54,3800:00
2MarekVíšekBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje5100:58,5300:00
3MartinPlšekBHZS OLK, ÚO PřerovOlomouc4200:59,0600:00
4JanHaderkaAHZS ZLKHZS ZLK600:59,4600:00
5MichalPelikovskýBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje6401:00,1800:00
6PetrMolešBHZS JMKHZS JmK201:00,2500:00
7RomanViejBHZS MSK5401:00,8400:00
8PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.2901:02,5000:00
9LubošPtáčekAHZS OLKOlomouc7501:02,5300:00
10LukášNavrátilA,SDHSDH Ludéřov6601:02,5800:00
11OndřejPavlíkBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje2101:02,8800:00
12DavidKubišBHZS JČKHZS JČK3101:03,9600:00
13VojtěchFilaAHZS VYS5301:04,2500:00
14MichalPřecechtělBHZS OLKOlomouc3201:04,6300:00
15DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová1401:04,9100:00
16JiříTkanýA,SDHSDH Babice, okr. Třebíč401:05,6600:00
17PavelPopelkaAHZS OLKOlomouc3701:05,9700:00
18JosefČerníčekC,SDHSDH JestřabíSDH ZLK1801:06,0600:00
19PavelDvořákAHZS LBK5901:06,1900:00
20MichalŠpičanA,SDHSDH Cholina1001:08,5000:00
21ZdeněkVránaCHZS LBK6501:09,2100:00
22LukášMachtA,SDHSDH PařezovSDH PK301:09,2800:00
23LukášKrejcarAHZS KHK5701:09,3400:00
24VojtěchDvořákAHZS ÚLKChomutov2201:09,3700:00
25OndřejPlášekA,SDHSDH Provodov, okr. ZlínSDH ZLK5201:10,0300:00
26JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.4001:10,4600:00
27AntonínRendlB,SDHSDH Česká KubiceSDH PK2001:11,0000:00
28MichalStrnadAHZS SČKHZS Stará Boleslav3801:11,0200:00
29JanKoterecA,SDHSDH DarkovicePrajzáci7701:11,2700:00
30MatějBeníčekAHZS ZLKHZS ZLK4701:11,8800:00
31KarelHlaváčekAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.6201:12,0700:00
32PavelNovákAHZS ÚLKHZS Děčín3401:12,0900:00
33PavelHauerBHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.2301:12,2500:00
34JakubKulhánekA,SDHSDH TlumačovSDH PK701:12,9000:00
35MartinJelínekAHZS PHA801:13,3300:00
36PetrWeinhöferBHZS ÚLKChomutov2401:13,7100:00
37JakubSemrádB,SDHSDH Mladá VožiceSH ČMS JČK7801:13,7200:00
38JosefUmlaufAHZS ÚLKChomutov8501:13,7800:00
39PetrPeckaCHZS JČKHZS JČK2601:13,9100:00
40JiříVodrážkaAHZSp SŽDC PlzeňHZS JmK7401:14,2700:00
41ŠtefanVeličAHZS PAKChrudim3501:15,2100:00
42TomášGoldensteinB,SDHSDH BobrovníkyPrajzáci7201:15,7200:00
43RobinBurešBHZS ÚLKHZS Děčín1201:16,0000:00
44LukášPerniklAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.501:16,0600:00
45PetrJindraCHZS KHK2501:16,2000:00
46MiroslavBaladaCHZS MSKPrajzáci7101:16,4300:00
47MiroslavMichlovskýBHZS JMKHZS JmK1901:16,4700:00
48JosefZikmundAHZS KHK3301:16,7200:00
49RadekJakešCHZS PHA4101:17,8800:00
50PavelUrbánekAHZS VYS9101:19,0300:00
51JiříKučeraBHZS PAKChrudim4801:20,1400:00
52KarelZapletalB,SDHSDH Nečtiny1101:20,5700:00
53MichalMarešB,SDHSDH Běleč, okr. TáborSH ČMS JČK901:20,6500:00
54JanJungwirthBHZS JČKHZS JČK5001:20,7800:00
55JakubPazderaAHZS ÚLK3601:21,6200:00
56PetrJežoA,SDHSDH Díly, okr. DomažliceSDH PK3001:22,6200:00
57DušanVítaAHZS ÚLKHZS Děčín2701:22,6300:00
58JanŠašekAHZS PLK101:23,1000:00
59MichalDrsA,SDHSDH DrunčeSH ČMS JČK8201:23,7500:00
60PetrMalinskýAHZS KHK4501:23,8700:00
61PetrSladkýBHZS ZLKHZS ZLK1701:24,5100:00
62ZbyněkZábršAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.3901:25,5600:00
63JanŠůsA,SDHSDH Přeštice9201:26,7500:00
64MichalJanováčA,SDHSDH SalašSDH ZLK6001:27,3800:00
65DušanPokornýB,SDHSDH ViganticeSDH ZLK4401:28,6600:00
66JiříVeselýAHZS KHK5501:29,8900:00
67PetrHolečekCHZS SČKHZS Stará Boleslav4901:31,1200:00
68TomášJanochAHZS PLK7001:34,1600:00
69PetrČandrlaB,SDHSDH Podolí8601:34,3100:00
70PetrKurylukAHZS PLK1601:35,6300:00
71TerezaTmejováŽenySDH Chotěnov10101:36,7100:00
72ZdeněkVejskalBHZS PLK1301:43,1500:00
73TomášFialaAHZS SČKHZS Stará Boleslav6301:45,9500:00
74RadekRokůsekAHZS JČKHZS JČK8901:50,0900:00
75PavelŠtědrýBHZS SČKHZS Stará Boleslav4601:56,4300:00
76NikolEndlicherováŽenySDH Kostelany10202:26,1500:00
77VáclavVaněčekAHZS PLK8102:28,0600:00
78JanDostálAHZS PAKChrudim4302:30,5100:00
79JiříProkopBHZS SČKHZS Stará Boleslav58DNFDNF
79MarekŠtěpánekAHZS PLK67DNFDNF
79LuděkMlnaříkA,SDHSDH KdyněSDH PK69DNFDNF
79TomášMikutaAHZS PLK28DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Plzeňského kraje