Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

14.6.2019 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.2901:19,3800:00
2MichalBrousilAHZS JČKHZS JČK5601:25,5400:00
3DavidKubišBHZS JČKHZS JČK3101:27,5800:00
4MarekVíšekBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje5101:29,0000:00
5PavelPopelkaAHZS OLKOlomouc3701:30,2000:00
6MichalPřecechtělBHZS OLKOlomouc3201:30,6100:00
7DanielKouřilCHZSp SŽDC Česká Třebová1401:32,3600:00
8MartinPlšekBHZS OLK, ÚO PřerovOlomouc4201:33,0900:00
9JanHaderkaAHZS ZLKHZS ZLK601:35,1100:00
10RomanViejBHZS MSK5401:37,2500:00
11ZdeněkVránaCHZS LBK6501:38,4300:00
12LubošPtáčekAHZS OLKOlomouc7501:39,0600:00
13LukášNavrátilA,SDHSDH Ludéřov6601:39,9800:00
14PetrMolešBHZS JMKHZS JmK201:40,4400:00
15PavelDvořákAHZS LBK5901:41,3700:00
16OndřejPavlíkBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje2101:43,7000:00
17KarelHlaváčekAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.6201:44,7300:00
18JiříTkanýA,SDHSDH Babice, okr. Třebíč401:45,2800:00
19JosefZikmundAHZS KHK3301:45,3700:00
20LukášPerniklAHZS PLKHZS Plzeňského kraje I.501:46,4300:00
21MichalStrnadAHZS SČKHZS Stará Boleslav3801:47,9900:00
22MichalŠpičanA,SDHSDH Cholina1001:48,4100:00
23PetrMalinskýAHZS KHK4501:49,1100:00
24MichalPelikovskýBHZS PAKHzs Pardubickeho kraje6401:49,5600:00
25MartinJelínekAHZS PHA801:49,6200:00
26JosefČerníčekC,SDHSDH JestřabíSDH ZLK1801:49,6400:00
27JakubKulhánekA,SDHSDH TlumačovSDH PK701:51,2300:00
28JanKoterecA,SDHSDH DarkovicePrajzáci7701:52,0000:00
29MatějBeníčekAHZS ZLKHZS ZLK4701:53,3700:00
30PavelNovákAHZS ÚLKHZS Děčín3401:53,5600:00
31JakubPazderaAHZS ÚLK3601:55,1700:00
32VojtěchDvořákAHZS ÚLKChomutov2201:55,8200:00
33TomášGoldensteinB,SDHSDH BobrovníkyPrajzáci7201:56,6000:00
34JosefUmlaufAHZS ÚLKChomutov8501:56,8000:00
35LukášKrejcarAHZS KHK5701:56,9400:00
36OndřejPlášekA,SDHSDH Provodov, okr. ZlínSDH ZLK5201:57,4500:00
37PetrWeinhöferBHZS ÚLKChomutov2401:58,3800:00
38JiříVeselýAHZS KHK5501:58,7700:00
39MichalMarešB,SDHSDH Běleč, okr. TáborSH ČMS JČK901:59,2000:00
40VojtěchFilaAHZS VYS5301:59,9000:00
41JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.4002:00,9000:00
42JiříVodrážkaAHZSp SŽDC PlzeňHZS JmK7402:00,9200:00
43PavelHauerBHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.2302:00,9600:00
44JakubSemrádB,SDHSDH Mladá VožiceSH ČMS JČK7802:02,0600:00
45MiroslavBaladaCHZS MSKPrajzáci7102:03,2700:00
46AntonínRendlB,SDHSDH Česká KubiceSDH PK2002:05,4100:00
47KarelZapletalB,SDHSDH Nečtiny1102:08,6300:00
48PetrPeckaCHZS JČKHZS JČK2602:09,4600:00
49DušanVítaAHZS ÚLKHZS Děčín2702:10,5300:00
50RadekJakešCHZS PHA4102:11,3600:00
51JanJungwirthBHZS JČKHZS JČK5002:11,3700:00
52LukášMachtA,SDHSDH PařezovSDH PK302:12,8800:00
53ŠtefanVeličAHZS PAKChrudim3502:13,2900:00
54PetrSladkýBHZS ZLKHZS ZLK1702:14,3100:00
55JiříKučeraBHZS PAKChrudim4802:15,8400:00
56MichalJanováčA,SDHSDH SalašSDH ZLK6002:16,0900:00
57RobinBurešBHZS ÚLKHZS Děčín1202:17,3000:00
58PetrJežoA,SDHSDH Díly, okr. DomažliceSDH PK3002:17,3400:00
59MichalDrsA,SDHSDH DrunčeSH ČMS JČK8202:17,9700:00
60JanŠašekAHZS PLK102:19,2400:00
61PavelUrbánekAHZS VYS9102:21,7800:00
62ZbyněkZábršAHZS PLKHZS Plzeňského kraje II.3902:26,8300:00
63MiroslavMichlovskýBHZS JMKHZS JmK1902:29,2400:00
64PetrČandrlaB,SDHSDH Podolí8602:31,8500:00
65TomášJanochAHZS PLK7002:32,9700:00
66PetrKurylukAHZS PLK1602:36,4700:00
67PetrJindraCHZS KHK2502:38,1000:00
68PetrHolečekCHZS SČKHZS Stará Boleslav4902:40,8700:00
69JanŠůsA,SDHSDH Přeštice9202:44,5100:00
70VáclavVaněčekAHZS PLK8102:53,5600:00
71DušanPokornýB,SDHSDH ViganticeSDH ZLK4403:03,1500:00
72PavelŠtědrýBHZS SČKHZS Stará Boleslav4603:07,1600:00
73ZdeněkVejskalBHZS PLK1303:11,8000:00
74TomášFialaAHZS SČKHZS Stará Boleslav6303:18,0500:00
75JanDostálAHZS PAKChrudim4303:20,2500:00
76RadekRokůsekAHZS JČKHZS JČK8903:28,1900:00
77NikolEndlicherováŽenySDH Kostelany10203:58,3800:00
78TerezaTmejováŽenySDH Chotěnov10104:00,2400:00
79JiříProkopBHZS SČKHZS Stará Boleslav58DNFDNF
79MarekŠtěpánekAHZS PLK67DNFDNF
79LuděkMlnaříkA,SDHSDH KdyněSDH PK69DNFDNF
79TomášMikutaAHZS PLK28DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS Plzeňského kraje