Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

31.5.2022 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

ČísloJménoPříjmeníKategorieOrganizaceDružstvo
Startovní čas
1. ús.
2. ús.
3. ús.
4. ús.
1JiříTkanýA,SDHBabice
10:15
10:25
10:35
10:45
2OndřejRybnikářA,SDHBlatnice p. Sv. Antonínkem
10:15
10:25
10:35
10:45
3PetrUrbanB,SDHChudeniceTFA PK
10:22
10:32
10:42
10:52
4ZdeněkKrálBHZS PAKHZS PAK
10:22
10:32
10:42
10:52
5JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje
10:29
10:39
10:49
10:59
6DanielKnápekAHZS PAKHZS PAK
10:29
10:39
10:49
10:59
7PetrSladkýBHZS ZLKHZS ZLK
10:36
10:46
10:56
11:06
8JakubBrousilA,SDHLomSDH
10:36
10:46
10:56
11:06
9TomášVobrubaAHZS PLK
10:43
10:53
11:03
11:13
10LukášNavrátilAHZS OLKHZS Olomouckého kraje
10:43
10:53
11:03
11:13
11PavelHauerBHZS PLKHZS Plzeňského kraje
10:50
11:00
11:10
11:20
13MichalPelikovskýBHZS PAKHZS PAK
10:50
11:00
11:10
11:20
14MartinPlšekBHZS OLKHZS Olomouckého kraje
10:57
11:07
11:17
11:27
15MarekVíšekBHZS PAKHZS PAK
10:57
11:07
11:17
11:27
16AntonínRendlC,SDHČeská KubiceTFA PK
11:04
11:14
11:24
11:34
17MarošBošeľaA,SDHDHZ PolomkaSDH
11:04
11:14
11:24
11:34
18JosefDvořáčekA,SDHKoroužné
11:11
11:21
11:31
11:41
19AdamBraunAHZS KHK
11:11
11:21
11:31
11:41
20DušanPokornýB,SDHVigantice
11:18
11:28
11:38
11:48
21PetrZámečníkAHZS PAKHZS PAK
11:18
11:28
11:38
11:48
22JosefVeselýA,SDHNásedlovice
11:25
11:35
11:45
11:55
23JanSklenářAHZS SČK
11:25
11:35
11:45
11:55
24JakubLukášekAHZS ÚLK
11:32
11:42
11:52
12:02
25JanKoterecA,SDHDarkovice
11:32
11:42
11:52
12:02
26RomanBřendaA,SDHBělečSDH
11:39
11:49
11:59
12:09
27JiříChodúrAHZS KHKÚO Jičín
11:39
11:49
11:59
12:09
28OndřejBlažekAHZS JČKHZS JČK
11:46
11:56
12:06
12:16
29JiříVodrážkaAHZSp Správa železnic Plzeň
11:46
11:56
12:06
12:16
30JakubPazderaAHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje
11:53
12:03
12:13
12:23
31MichalPřecechtělCHZS OLKHZS Olomouckého kraje
11:53
12:03
12:13
12:23
32PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje
12:00
12:10
12:20
12:30
33JosefFrýdlCHZS ZLKHZS ZLK
12:00
12:10
12:20
12:30
34MartinJanušAHZS ZLKHZS ZLK
12:07
12:17
12:27
12:37
35MatyášChlumskýAHZS KHKÚO Jičín
12:07
12:17
12:27
12:37
36OndřejPlášekAHZS ZLKHZS ZLK
12:14
12:24
12:34
12:44
37PetrWeinhöferBHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje
12:14
12:24
12:34
12:44
39PavelNovákAHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje
12:21
12:31
12:41
12:51
40JakubDudákAHZS JČKHZS JČK
12:21
12:31
12:41
12:51
41PetrJežoAHZS PLKHZS Plzeňského kraje
12:28
12:38
12:48
12:58
42JakubKulhánekA,SDHTlumačovTFA PK
12:28
12:38
12:48
12:58
43OndřejNovákA,SDHBroumy
12:35
12:45
12:55
13:05
44VojtěchAdamecAHZS SČK
12:35
12:45
12:55
13:05
45OndřejJanotaAHZS JČKHZS JČK
12:42
12:52
13:02
13:12
46PavelPopelkaAHZS OLKHZS Olomouckého kraje
12:42
12:52
13:02
13:12
47JakubPípalAHZS JČKHZS JČK
12:49
12:59
13:09
13:19
48DanielVrbaA,SDHCítolibySDH
12:49
12:59
13:09
13:19
49DavidGondekAHZS PLK
12:56
13:06
13:16
13:26
50LukášPerniklBHZS PLKHZS Plzeňského kraje
12:56
13:06
13:16
13:26
51JosefSochorBHZS PAK
13:03
13:13
13:23
13:33
52PetrDvořákAHZS JČKHZS JČK
13:03
13:13
13:23
13:33
53ZdeněkPodzimekAHZS SČK
13:10
13:20
13:30
13:40
54DavidKořanAHZS ÚLK
13:10
13:20
13:30
13:40
55JosefZikmundAHZS KHKÚO Jičín
13:17
13:27
13:37
13:47
56JosefUmlaufAHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje
13:17
13:27
13:37
13:47
57MarekKoutnýAHZS OLK
13:24
13:34
13:44
13:54
60KarelZapletalB,SDHNečtinyTFA PK
13:24
13:34
13:44
13:54
61LukášKotulaAHZS KHKÚO Jičín
13:31
13:41
13:51
14:01
62RobinBurešBHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje
13:31
13:41
13:51
14:01
63MartinHruškaCHZS ZLKHZS ZLK
13:38
13:48
13:58
14:08
64MichalFabiánA,SDHTěpeře
13:38
13:48
13:58
14:08
65LukášBlažekA,SDHStaré Hamry
13:45
13:55
14:05
14:15
66MichalMarešB,SDHBělečSDH
13:45
13:55
14:05
14:15
67PavelŠtěpánA,SDHKnínice
13:52
14:02
14:12
14:22
68JanŠindelkaBHZS OLKHZS Olomouckého kraje
13:52
14:02
14:12
14:22
69VladimírŽidlickýB,SDHChrastava
13:59
14:09
14:19
14:29
70JanŠůsA,SDHPřeštice
13:59
14:09
14:19
14:29
71JindřichKřížAHZS PLK
14:06
14:16
14:26
14:36
72MartinŠtochlA,SDHBroumy
14:06
14:16
14:26
14:36
74KarelKomárekAHZS KHKÚO Jičín
14:13
14:23
14:33
14:43
75LucieBůbelováŽenyVeselá
14:13
14:23
14:33
14:43
78DenisaVápeníkováŽenyHZS VYS
14:20
14:30
14:40
14:50
79KristýnaPřindišováŽenyLudéřov
14:20
14:30
14:40
14:50
80KarolínaFukalováŽenyVeselí nad Lužnicí
14:27
14:37
14:47
14:57
81PavlaReichováŽenyPraha - Braník
14:27
14:37
14:47
14:57

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Plzeňského kraje