Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

31.5.2022 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

pdfVýsledky v PDF - pdfEKO verze v PDF

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje3204:58,7300:00
2ZdeněkKrálBHZS PAKHZS PAK405:09,7600:00
3OndřejRybnikářA,SDHBlatnice p. Sv. Antonínkem205:19,5300:00
4MarekVíšekBHZS PAKHZS PAK1505:19,8200:00
5LukášNavrátilAHZS OLKHZS Olomouckého kraje1005:21,7400:00
6JiříTkanýA,SDHBabice105:26,9000:00
7JakubKulhánekA,SDHTlumačovTFA PK4205:27,3200:00
8JanŠindelkaBHZS OLKHZS Olomouckého kraje6805:28,8800:00
9PavelPopelkaAHZS OLKHZS Olomouckého kraje4605:30,5500:00
10MichalPřecechtělCHZS OLKHZS Olomouckého kraje3105:38,3200:00
11MarošBošeľaA,SDHDHZ PolomkaSDH1705:41,3600:00
12MartinJanušAHZS ZLKHZS ZLK3405:41,4100:00
13PetrJežoAHZS PLKHZS Plzeňského kraje4105:43,5500:00
14MichalPelikovskýBHZS PAKHZS PAK1305:43,9700:00
15DanielVrbaA,SDHCítolibySDH4805:56,9600:00
16OndřejBlažekAHZS JČKHZS JČK2806:03,7000:00
17JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje506:03,8200:00
18MartinPlšekBHZS OLKHZS Olomouckého kraje1406:06,2600:00
19PavelNovákAHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje3906:12,7200:00
20OndřejJanotaAHZS JČKHZS JČK4506:13,4500:00
21AntonínRendlC,SDHČeská KubiceTFA PK1606:13,9800:00
22JosefUmlaufAHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje5606:18,9900:00
23JakubBrousilA,SDHLomSDH806:22,9200:00
24MichalMarešB,SDHBělečSDH6606:23,4200:00
25MarekKoutnýAHZS OLK5706:25,8400:00
26JosefSochorBHZS PAK5106:26,3100:00
27PetrDvořákAHZS JČKHZS JČK5206:26,5500:00
28KarelKomárekAHZS KHKÚO Jičín7406:28,3500:00
29OndřejPlášekAHZS ZLKHZS ZLK3606:30,7000:00
30RobinBurešBHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje6206:32,7600:00
31LukášPerniklBHZS PLKHZS Plzeňského kraje5006:33,9900:00
32JiříChodúrAHZS KHKÚO Jičín2706:35,7500:00
33ZdeněkPodzimekAHZS SČK5306:37,9800:00
34LukášKotulaAHZS KHKÚO Jičín6106:38,4400:00
35PetrUrbanB,SDHChudeniceTFA PK306:39,7900:00
36DanielKnápekAHZS PAKHZS PAK606:42,3500:00
37JosefVeselýA,SDHNásedlovice2206:43,4300:00
38PetrZámečníkAHZS PAKHZS PAK2106:45,0300:00
39JakubPazderaAHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje3006:45,8100:00
40JanKoterecA,SDHDarkovice2506:48,0700:00
41PavelHauerBHZS PLKHZS Plzeňského kraje1106:48,1000:00
42VladimírŽidlickýB,SDHChrastava6906:56,9400:00
43MartinHruškaCHZS ZLKHZS ZLK6306:58,0800:00
44DavidKořanAHZS ÚLK5407:05,7900:00
45JosefDvořáčekA,SDHKoroužné1807:06,7900:00
46JosefZikmundAHZS KHKÚO Jičín5507:11,2700:00
47JakubDudákAHZS JČKHZS JČK4007:17,8000:00
48PetrSladkýBHZS ZLKHZS ZLK707:25,1800:00
49MatyášChlumskýAHZS KHKÚO Jičín3507:29,8000:00
50MichalFabiánA,SDHTěpeře6407:31,4800:00
51MartinŠtochlA,SDHBroumy7207:36,8200:00
52KarelZapletalB,SDHNečtinyTFA PK6007:43,5000:00
53DušanPokornýB,SDHVigantice2007:45,4600:00
54VojtěchAdamecAHZS SČK4407:48,2500:00
55JindřichKřížAHZS PLK7107:57,6800:00
56LukášBlažekA,SDHStaré Hamry6508:03,6500:00
57PetrWeinhöferBHZS ÚLKHZS Ústeckého kraje3708:12,1500:00
58JosefFrýdlCHZS ZLKHZS ZLK3308:32,7800:00
59AdamBraunAHZS KHK1908:34,7100:00
60JakubLukášekAHZS ÚLK2408:44,3300:00
61JanŠůsA,SDHPřeštice7008:45,4500:00
62DavidGondekAHZS PLK4908:45,9500:00
63OndřejNovákA,SDHBroumy4308:54,5400:00
64JanSklenářAHZS SČK2309:21,9600:00
65PavelŠtěpánA,SDHKnínice6709:24,3800:00
66JiříVodrážkaAHZSp Správa železnic Plzeň29DNFDNF
66TomášVobrubaAHZS PLK9DNFDNF
66JakubPípalAHZS JČKHZS JČK47DNFDNF
66RomanBřendaA,SDHBělečSDH26DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS Plzeňského kraje