Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

31.5.2023 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

pdfVýsledky v PDF - pdfEKO verze v PDF

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČKHZS Jhc3905:06,3200:00
2PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje4005:08,6300:00
3LukášNavrátilAHZS OLKHZS Olomouckého kraje3705:19,0100:00
4MartinJanušAHZS ZLKHZS Zlínského kraje3005:48,3600:00
5OndřejBlažekAHZS JČKHZS Jhc7205:51,2300:00
6PatrikDoleželAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8105:52,8200:00
7JosefNovákAHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic2005:55,5100:00
8JakubKulhánekA,SDHSDH Tlumačov, okr. DomažliceTFA Tým PK2905:56,2600:00
9RomanMunzarAHZS KHK6306:04,5300:00
10JiříChodúrAHZS KHK8706:10,4200:00
11PetrDvořákAHZS JČKHZS Jhc5806:11,0100:00
12JanVölflAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic5206:12,4300:00
13PavelNovákAHZS ÚLKÚstečáci2706:13,5700:00
14MartinDušekAHZS PAKPardubice8806:14,8300:00
15MatějBeníčekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8606:15,4500:00
16DanielKnápekAHZS PAKPardubice27606:16,2600:00
17JakubBrousilA,SDHSDH Lom1206:17,2200:00
18LubomírKrálíčekAHZS JČKHZS Jck9406:19,0600:00
19PetrZámečníkAHZS PAKPardubice24106:20,3600:00
20JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje2206:25,4200:00
21PetrKašpárekAHZS ZLK2806:26,8200:00
22LubošPtáčekAHZS OLKHZS Olomouckého kraje4806:32,6600:00
23KarelKomárekAHZS KHK6506:35,0300:00
24OndřejJanotaAHZS JČKHZS Jhc7706:35,7100:00
25ZdeněkPodzimekAHZS SČKHZS Středočeského kraje2106:40,8500:00
26DavidKořanAHZS ÚLKÚstečáci9106:41,1600:00
27OndřejPlášekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje5506:47,9100:00
28JosefVeselýA,SDHSDH Násedlovice1606:50,8500:00
29DanielKvětoňAHZS JČKHZS Jck5906:54,0200:00
30MilanKochaníčekAHZS JMK4307:01,3100:00
31ZdeněkČernoušekA,SDHSDH Bělkovice-Lašťany4207:02,5400:00
32VladimírNeprašAHZS PAKPardubice27907:03,1200:00
33JosefDvořáčekA,SDHSDH KoroužnéVysočina6907:04,9800:00
34OndřejŠevčíkA,SDHSDH Bojkovice7807:07,0300:00
35JakubPazderaAHZS ÚLKÚstečáci4907:21,2900:00
36LukášSyrovátkaAHZS KHK3207:24,8800:00
37LukášCaklA,SDHSDH Rokytnice nad RokytnouVysočina5307:28,5700:00
38MartinMrzenaAHZS JČKHZS Jck8207:30,1700:00
39MatyášChlumskýAHZS KHK9307:31,4400:00
40JosefZikmundAHZS KHK5607:36,5900:00
41JanSedlákAHZSp Správa železnicHZSp Správa železnic2407:41,9700:00
42JiříFoistAHZS PLK2508:00,2600:00
43PetrKurylukAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň408:06,7200:00
44VojtěchAdamecAHZS SČKHZS Středočeského Kraje7008:10,8000:00
45JanŠolínAHZS ÚLK7408:13,6200:00
46KarelŠimůnekAHZS JMK2308:35,2500:00
47AdamSlavíčekAHZS JČKHZS Jck8408:37,9000:00
48PavelTkanýA,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina2608:42,9300:00
49MatějKazdaA,SDHSDH Osvračín1109:15,6000:00
50JakubPrachařA,SDHSDH Bechyně8910:00,7200:00
51JakubKapekAHZS SČK8010:07,8000:00
52TomášJanochAHZS PLK810:26,0600:00
53RostislavČermákA,SDHSDH Hrádek u Rokycan6410:59,6900:00
54KristiánStřízekAHZS JČKHZS Jck9011:12,8600:00
55MichalVoříšekAHZS SČK5011:20,4500:00
56JiříCozlAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň511:31,9800:00
57DanielBenešAHZS ÚLKÚstečáci61DNFDNF
57MichalKusákAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic57DNFDNF
57LukášRajzrAHZS PLK7DNFDNF
57TomášVondráčekAHZSp Sellier & Bellot a.s., Vlašim51DNFDNF
57VáclavPiškulaA,SDHSDH Lutopecny71DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS Plzeňského kraje