Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

31.5.2023 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

pdfVýsledky v PDF - pdfEKO verze v PDF

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČKHZS Jhc3901:00,0200:00
2PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje4001:01,7100:00
3ZdeněkKrálBHZS PAKPardubice3801:03,7800:00
4MartinJanušAHZS ZLKHZS Zlínského kraje3001:04,0600:00
5JakubKulhánekA,SDHSDH Tlumačov, okr. DomažliceTFA Tým PK2901:05,0000:00
6JiříTkanýB,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina4401:06,0300:00
7RomanViejBHZS MSK3101:06,4600:00
8MarekVíšekBHZS PAKPardubice3601:06,8700:00
9DavidKubišBHZS JČKHZS Jhc3501:07,4400:00
10RomanMunzarAHZS KHK6301:07,7800:00
11LukášNavrátilAHZS OLKHZS Olomouckého kraje3701:08,2500:00
12MichalPřecechtělCHZS OLKHZS Olomouckého kraje201:08,5000:00
13OndřejBlažekAHZS JČKHZS Jhc7201:08,9400:00
14RobinBurešBHZS ÚLKÚstečáci8301:09,5200:00
15OndřejJanotaAHZS JČKHZS Jhc7701:10,1900:00
16MichalPelikovskýBHZS PAKPardubice1401:10,3800:00
17JosefNovákAHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic2001:10,5600:00
18MartinPlšekBHZS OLKHZS Olomouckého kraje3301:12,4000:00
19LubomírKrálíčekAHZS JČKHZS Jck9401:12,7500:00
20MartinDušekAHZS PAKPardubice8801:13,2500:00
21PetrZámečníkAHZS PAKPardubice24101:13,3500:00
22JiříChodúrAHZS KHK8701:13,6200:00
23PavelNovákAHZS ÚLKÚstečáci2701:13,7600:00
24MilanKochaníčekAHZS JMK4301:14,3200:00
25MartinMrzenaAHZS JČKHZS Jck8201:14,4000:00
25JanVölflAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic5201:14,4000:00
27PatrikDoleželAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8101:15,0300:00
28PetrDvořákAHZS JČKHZS Jhc5801:15,0900:00
29MatějBeníčekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8601:15,4100:00
30OndřejŠevčíkA,SDHSDH Bojkovice7801:15,6900:00
31KarelZapletalB,SDHSDH NečtinyTFA tým PK8501:16,1600:00
31JakubBrousilA,SDHSDH Lom1201:16,1600:00
33PetrSmilekBHZS ZLKHZS Zlínského kraje3401:16,2900:00
34JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje2201:16,6600:00
35DanielKnápekAHZS PAKPardubice27601:17,1500:00
36ZdeněkPodzimekAHZS SČKHZS Středočeského kraje2101:17,2800:00
37MartinHruškaCHZS ZLK1301:18,2800:00
38PetrKašpárekAHZS ZLK2801:19,4100:00
39JiříFoistAHZS PLK2501:19,5300:00
40DanielKvětoňAHZS JČKHZS Jck5901:20,3900:00
41JosefVeselýA,SDHSDH Násedlovice1601:21,3800:00
42JosefDvořáčekA,SDHSDH KoroužnéVysočina6901:22,0900:00
43ZdeněkČernoušekA,SDHSDH Bělkovice-Lašťany4201:22,6500:00
44LubošPtáčekAHZS OLKHZS Olomouckého kraje4801:22,7000:00
45PetrUrbanB,SDHSDH ChudeniceTFA Tým PK1001:24,5000:00
46JosefZikmundAHZS KHK5601:24,8500:00
47EliškaVrbováŽenySDH Cítoliby4501:25,7100:00
48OndřejPlášekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje5501:26,2000:00
49MichalStrnadBHZS SČKHZS Středočeského kraje6601:26,2100:00
50JosefSochorBHZS PAKPardubice7301:26,7000:00
51JakubPazderaAHZS ÚLKÚstečáci4901:27,1300:00
52DavidKořanAHZS ÚLKÚstečáci9101:28,0300:00
53LukášCaklA,SDHSDH Rokytnice nad RokytnouVysočina5301:30,3500:00
54LukášSyrovátkaAHZS KHK3201:30,4400:00
55VladimírNeprašAHZS PAKPardubice27901:30,8800:00
56JanŠolínAHZS ÚLK7401:33,5300:00
57LukášPerniklBHZS PLKHZS Plzeňského kraje901:33,7600:00
58PavelTkanýA,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina2601:33,9100:00
59KarelKomárekAHZS KHK6501:34,1300:00
60PetrSladkyBHZS ZLK6801:34,2200:00
61DanielKašparCHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic1901:35,4500:00
62AdamSlavíčekAHZS JČKHZS Jck8401:37,1600:00
63JanSedlákAHZSp Správa železnicHZSp Správa železnic2401:39,2800:00
64TomášJanochAHZS PLK801:42,4300:00
65KristiánStřízekAHZS JČKHZS Jck9001:44,6200:00
66MatyášChlumskýAHZS KHK9301:46,0900:00
67JakubKapekAHZS SČK8001:46,3800:00
68KarelŠimůnekAHZS JMK2301:48,0200:00
69PetrJindraCHZS KHK1701:48,7200:00
70MatějKazdaA,SDHSDH Osvračín1101:51,4000:00
71RichardJanošíkBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň301:52,6900:00
72VojtěchAdamecAHZS SČKHZS Středočeského Kraje7001:52,7200:00
73JiříCozlAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň501:55,5000:00
74RostislavČermákA,SDHSDH Hrádek u Rokycan6401:57,1000:00
75MichalVoříšekAHZS SČK5001:59,6000:00
76PetrKurylukAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň402:01,0000:00
77JakubPrachařA,SDHSDH Bechyně8902:18,0700:00
78KateřinaVodičkováŽenySDH Rokytnice nad RokytnouVysočina46DNFDNF
78VojtěchMišteraBHZS PLK18DNFDNF
78DanielKouřilCHZS OLKHZS Olomouckého kraje1DNFDNF
78OndřejPavlíkBHZS PAKPardubice267DNFDNF
78RadekNovýBHZS SČKHZS Středočeského kraje75DNFDNF
78DanielBenešAHZS ÚLKÚstečáci61DNFDNF
78MichalKusákAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic57DNFDNF
78LukášRajzrAHZS PLK7DNFDNF
78VáclavChalupaBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň6DNFDNF
78TomášVondráčekAHZSp Sellier & Bellot a.s., Vlašim51DNFDNF
78FilipKrajčírB,SDHSDH Držovice92DNFDNF
78VáclavPiškulaA,SDHSDH Lutopecny71DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS Plzeňského kraje