Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

31.5.2023 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

pdfVýsledky v PDF - pdfEKO verze v PDF

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1LukášNavrátilAHZS OLKHZS Olomouckého kraje3701:37,0100:00
2PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje4001:39,8700:00
3MichalBrousilAHZS JČKHZS Jhc3901:40,3800:00
4ZdeněkKrálBHZS PAKPardubice3801:40,6300:00
5MarekVíšekBHZS PAKPardubice3601:43,0900:00
6DavidKubišBHZS JČKHZS Jhc3501:44,3200:00
7JiříTkanýB,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina4401:45,8100:00
8MichalPelikovskýBHZS PAKPardubice1401:51,3800:00
9JosefNovákAHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic2001:52,9700:00
10JakubKulhánekA,SDHSDH Tlumačov, okr. DomažliceTFA Tým PK2901:53,6500:00
11MartinPlšekBHZS OLKHZS Olomouckého kraje3301:54,3200:00
12PatrikDoleželAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8101:54,6000:00
13JiříChodúrAHZS KHK8701:55,6300:00
14MichalPřecechtělCHZS OLKHZS Olomouckého kraje201:56,4000:00
15RomanViejBHZS MSK3101:56,4600:00
16JanVölflAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic5201:56,4700:00
17OndřejBlažekAHZS JČKHZS Jhc7201:57,0700:00
18PetrDvořákAHZS JČKHZS Jhc5801:57,6600:00
19MartinJanušAHZS ZLKHZS Zlínského kraje3001:58,2500:00
20RomanMunzarAHZS KHK6302:00,5800:00
21JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje2202:01,1600:00
22MatějBeníčekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8602:02,5300:00
23PavelNovákAHZS ÚLKÚstečáci2702:02,9500:00
24JakubBrousilA,SDHSDH Lom1202:02,9700:00
25PetrZámečníkAHZS PAKPardubice24102:03,5100:00
26MartinDušekAHZS PAKPardubice8802:03,9000:00
27LubomírKrálíčekAHZS JČKHZS Jck9402:04,8100:00
28DanielKnápekAHZS PAKPardubice27602:04,9000:00
29PetrSmilekBHZS ZLKHZS Zlínského kraje3402:05,6500:00
30KarelKomárekAHZS KHK6502:07,0600:00
31MichalStrnadBHZS SČKHZS Středočeského kraje6602:07,7200:00
32ZdeněkPodzimekAHZS SČKHZS Středočeského kraje2102:09,6800:00
33RobinBurešBHZS ÚLKÚstečáci8302:09,9900:00
34LubošPtáčekAHZS OLKHZS Olomouckého kraje4802:10,0300:00
35JosefSochorBHZS PAKPardubice7302:10,6600:00
36VladimírNeprašAHZS PAKPardubice27902:10,9000:00
37OndřejPlášekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje5502:12,6600:00
38PetrSladkyBHZS ZLK6802:15,2200:00
39PetrKašpárekAHZS ZLK2802:15,8400:00
40MilanKochaníčekAHZS JMK4302:18,3600:00
41OndřejJanotaAHZS JČKHZS Jhc7702:19,2200:00
42MartinHruškaCHZS ZLK1302:19,3600:00
43JosefDvořáčekA,SDHSDH KoroužnéVysočina6902:19,4500:00
44OndřejŠevčíkA,SDHSDH Bojkovice7802:20,2500:00
45DanielKvětoňAHZS JČKHZS Jck5902:20,7800:00
46LukášSyrovátkaAHZS KHK3202:20,8400:00
47RichardJanošíkBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň302:20,8500:00
48JosefVeselýA,SDHSDH Násedlovice1602:21,2500:00
49PetrUrbanB,SDHSDH ChudeniceTFA Tým PK1002:21,2800:00
50KarelZapletalB,SDHSDH NečtinyTFA tým PK8502:23,6800:00
51JakubPazderaAHZS ÚLKÚstečáci4902:24,4500:00
52DavidKořanAHZS ÚLKÚstečáci9102:25,8800:00
53LukášCaklA,SDHSDH Rokytnice nad RokytnouVysočina5302:28,1800:00
54MatyášChlumskýAHZS KHK9302:29,7800:00
55DanielKašparCHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic1902:31,8600:00
56MartinMrzenaAHZS JČKHZS Jck8202:34,5300:00
57JosefZikmundAHZS KHK5602:34,9400:00
58ZdeněkČernoušekA,SDHSDH Bělkovice-Lašťany4202:35,8400:00
59PetrKurylukAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň402:36,8800:00
60PetrJindraCHZS KHK1702:38,7100:00
61JanSedlákAHZSp Správa železnicHZSp Správa železnic2402:39,5600:00
62VojtěchAdamecAHZS SČKHZS Středočeského Kraje7002:43,7500:00
63TomášJanochAHZS PLK802:50,1900:00
64JanŠolínAHZS ÚLK7402:50,3100:00
65JiříFoistAHZS PLK2502:50,9300:00
66JakubPrachařA,SDHSDH Bechyně8902:52,7000:00
67MatějKazdaA,SDHSDH Osvračín1102:54,6900:00
68KarelŠimůnekAHZS JMK2302:57,0100:00
69PavelTkanýA,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina2603:00,7500:00
70EliškaVrbováŽenySDH Cítoliby4503:04,9900:00
71LukášPerniklBHZS PLKHZS Plzeňského kraje903:10,1700:00
72AdamSlavíčekAHZS JČKHZS Jck8403:16,9000:00
73JakubKapekAHZS SČK8003:18,3700:00
74MichalVoříšekAHZS SČK5003:22,9700:00
75RostislavČermákA,SDHSDH Hrádek u Rokycan6403:59,3700:00
76KristiánStřízekAHZS JČKHZS Jck9004:04,9700:00
77JiříCozlAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň504:06,2200:00
78KateřinaVodičkováŽenySDH Rokytnice nad RokytnouVysočina46DNFDNF
78VojtěchMišteraBHZS PLK18DNFDNF
78DanielKouřilCHZS OLKHZS Olomouckého kraje1DNFDNF
78OndřejPavlíkBHZS PAKPardubice267DNFDNF
78RadekNovýBHZS SČKHZS Středočeského kraje75DNFDNF
78DanielBenešAHZS ÚLKÚstečáci61DNFDNF
78MichalKusákAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic57DNFDNF
78LukášRajzrAHZS PLK7DNFDNF
78VáclavChalupaBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň6DNFDNF
78TomášVondráčekAHZSp Sellier & Bellot a.s., Vlašim51DNFDNF
78FilipKrajčírB,SDHSDH Držovice92DNFDNF
78VáclavPiškulaA,SDHSDH Lutopecny71DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS Plzeňského kraje