Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

31.5.2023 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

pdfVýsledky v PDF - pdfEKO verze v PDF

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1MichalBrousilAHZS JČKHZS Jhc3900:59,2900:00
2PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje4001:01,9300:00
3PatrikDoleželAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8101:02,1400:00
4PavelNovákAHZS ÚLKÚstečáci2701:03,0000:00
5ZdeněkKrálBHZS PAKPardubice3801:03,2200:00
6MartinPlšekBHZS OLKHZS Olomouckého kraje3301:03,3300:00
7LukášNavrátilAHZS OLKHZS Olomouckého kraje3701:03,4500:00
8MartinJanušAHZS ZLKHZS Zlínského kraje3001:03,6700:00
9JiříTkanýB,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina4401:03,8800:00
10MarekVíšekBHZS PAKPardubice3601:04,9100:00
11MichalPelikovskýBHZS PAKPardubice1401:04,9500:00
12MilanKochaníčekAHZS JMK4301:06,0000:00
13OndřejPlášekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje5501:07,4600:00
14PetrSmilekBHZS ZLKHZS Zlínského kraje3401:07,7400:00
15JiříChodúrAHZS KHK8701:07,8700:00
16RomanViejBHZS MSK3101:08,3100:00
17OndřejBlažekAHZS JČKHZS Jhc7201:08,3300:00
18PetrSladkyBHZS ZLK6801:08,7800:00
19PetrKašpárekAHZS ZLK2801:08,8500:00
20JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje2201:09,4100:00
21LubošPtáčekAHZS OLKHZS Olomouckého kraje4801:09,4200:00
22RobinBurešBHZS ÚLKÚstečáci8301:10,0100:00
23MartinDušekAHZS PAKPardubice8801:10,3500:00
24MichalPřecechtělCHZS OLKHZS Olomouckého kraje201:10,7100:00
25DavidKubišBHZS JČKHZS Jhc3501:10,8500:00
26JakubPazderaAHZS ÚLKÚstečáci4901:10,9800:00
27DanielKnápekAHZS PAKPardubice27601:11,0600:00
28JakubBrousilA,SDHSDH Lom1201:11,0700:00
29ZdeněkPodzimekAHZS SČKHZS Středočeského kraje2101:11,2100:00
30DavidKořanAHZS ÚLKÚstečáci9101:11,6800:00
31JanVölflAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic5201:11,7900:00
32OndřejJanotaAHZS JČKHZS Jhc7701:12,0600:00
33JakubKulhánekA,SDHSDH Tlumačov, okr. DomažliceTFA Tým PK2901:12,6600:00
34MartinHruškaCHZS ZLK1301:12,8500:00
35MatějBeníčekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8601:12,8900:00
36JosefNovákAHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic2001:13,7900:00
37JosefSochorBHZS PAKPardubice7301:13,9800:00
38RomanMunzarAHZS KHK6301:14,8200:00
39PetrDvořákAHZS JČKHZS Jhc5801:15,0000:00
40MichalStrnadBHZS SČKHZS Středočeského kraje6601:17,3000:00
41JosefVeselýA,SDHSDH Násedlovice1601:17,3700:00
42OndřejŠevčíkA,SDHSDH Bojkovice7801:17,3900:00
43DanielKvětoňAHZS JČKHZS Jck5901:18,3000:00
44ZdeněkČernoušekA,SDHSDH Bělkovice-Lašťany4201:18,8400:00
45MatyášChlumskýAHZS KHK9301:18,8700:00
46JosefDvořáčekA,SDHSDH KoroužnéVysočina6901:19,0000:00
47LubomírKrálíčekAHZS JČKHZS Jck9401:19,8600:00
48VladimírNeprašAHZS PAKPardubice27901:21,6900:00
49KarelKomárekAHZS KHK6501:21,7900:00
50KarelZapletalB,SDHSDH NečtinyTFA tým PK8501:21,9400:00
51RichardJanošíkBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň301:22,0600:00
52AdamSlavíčekAHZS JČKHZS Jck8401:22,6800:00
53LukášCaklA,SDHSDH Rokytnice nad RokytnouVysočina5301:22,7700:00
54PetrZámečníkAHZS PAKPardubice24101:24,2500:00
55JiříFoistAHZS PLK2501:24,4200:00
56DanielKašparCHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic1901:25,3900:00
57VojtěchAdamecAHZS SČKHZS Středočeského Kraje7001:25,6600:00
58JosefZikmundAHZS KHK5601:25,9600:00
59LukášPerniklBHZS PLKHZS Plzeňského kraje901:26,6300:00
60LukášSyrovátkaAHZS KHK3201:26,9500:00
61PavelTkanýA,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina2601:27,3900:00
62PetrKurylukAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň401:27,8500:00
63PetrJindraCHZS KHK1701:28,7700:00
64PetrUrbanB,SDHSDH ChudeniceTFA Tým PK1001:29,6500:00
65JanSedlákAHZSp Správa železnicHZSp Správa železnic2401:29,8600:00
66JanŠolínAHZS ÚLK7401:35,9000:00
67EliškaVrbováŽenySDH Cítoliby4501:40,1900:00
68KarelŠimůnekAHZS JMK2301:40,6300:00
69MartinMrzenaAHZS JČKHZS Jck8201:41,1000:00
70JakubKapekAHZS SČK8001:43,7600:00
71JakubPrachařA,SDHSDH Bechyně8901:43,9400:00
72RostislavČermákA,SDHSDH Hrádek u Rokycan6401:56,4300:00
73MatějKazdaA,SDHSDH Osvračín1102:09,1900:00
74KristiánStřízekAHZS JČKHZS Jck9002:09,7200:00
75JiříCozlAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň502:18,5400:00
76MichalVoříšekAHZS SČK5002:31,9100:00
77TomášJanochAHZS PLK803:03,7400:00
78KateřinaVodičkováŽenySDH Rokytnice nad RokytnouVysočina46DNFDNF
78VojtěchMišteraBHZS PLK18DNFDNF
78DanielKouřilCHZS OLKHZS Olomouckého kraje1DNFDNF
78OndřejPavlíkBHZS PAKPardubice267DNFDNF
78RadekNovýBHZS SČKHZS Středočeského kraje75DNFDNF
78DanielBenešAHZS ÚLKÚstečáci61DNFDNF
78MichalKusákAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic57DNFDNF
78LukášRajzrAHZS PLK7DNFDNF
78VáclavChalupaBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň6DNFDNF
78TomášVondráčekAHZSp Sellier & Bellot a.s., Vlašim51DNFDNF
78FilipKrajčírB,SDHSDH Držovice92DNFDNF
78VáclavPiškulaA,SDHSDH Lutopecny71DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS Plzeňského kraje