Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

31.5.2023 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

pdfVýsledky v PDF - pdfEKO verze v PDF

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie OrganizaceDružstvoČíslo Čas + Trest Trest
1PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje4001:25,1200:00
2MichalBrousilAHZS JČKHZS Jhc3901:26,6300:00
3ZdeněkKrálBHZS PAKPardubice3801:28,8500:00
4LukášNavrátilAHZS OLKHZS Olomouckého kraje3701:30,3000:00
5MarekVíšekBHZS PAKPardubice3601:30,9000:00
6KarelKomárekAHZS KHK6501:32,0500:00
7DavidKořanAHZS ÚLKÚstečáci9101:35,5700:00
8MichalPřecechtělCHZS OLKHZS Olomouckého kraje201:36,3100:00
9OndřejBlažekAHZS JČKHZS Jhc7201:36,8900:00
10JosefNovákAHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic2001:38,1900:00
11PetrZámečníkAHZS PAKPardubice24101:39,2500:00
12JiříTkanýB,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina4401:40,6600:00
13PatrikDoleželAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8101:41,0500:00
14RomanMunzarAHZS KHK6301:41,3500:00
15LubomírKrálíčekAHZS JČKHZS Jck9401:41,6400:00
16MartinJanušAHZS ZLKHZS Zlínského kraje3001:42,3800:00
17PetrKašpárekAHZS ZLK2801:42,7200:00
18MichalPelikovskýBHZS PAKPardubice1401:43,1100:00
19DanielKnápekAHZS PAKPardubice27601:43,1500:00
20MartinPlšekBHZS OLKHZS Olomouckého kraje3301:43,1700:00
21PetrDvořákAHZS JČKHZS Jhc5801:43,2600:00
22JosefSochorBHZS PAKPardubice7301:43,6000:00
23RomanViejBHZS MSK3101:44,2100:00
24DavidKubišBHZS JČKHZS Jhc3501:44,3800:00
25MatějBeníčekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8601:44,6200:00
26JakubKulhánekA,SDHSDH Tlumačov, okr. DomažliceTFA Tým PK2901:44,9500:00
27ZdeněkČernoušekA,SDHSDH Bělkovice-Lašťany4201:45,2100:00
28JakubBrousilA,SDHSDH Lom1201:47,0200:00
29MartinDušekAHZS PAKPardubice8801:47,3300:00
30PetrSmilekBHZS ZLKHZS Zlínského kraje3401:47,5400:00
31PetrSladkyBHZS ZLK6801:48,9300:00
32JanVölflAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic5201:49,7700:00
33LubošPtáčekAHZS OLKHZS Olomouckého kraje4801:50,5100:00
34JosefVeselýA,SDHSDH Násedlovice1601:50,8500:00
35PetrUrbanB,SDHSDH ChudeniceTFA Tým PK1001:53,1300:00
36JanSedlákAHZSp Správa železnicHZSp Správa železnic2401:53,2700:00
37JiříChodúrAHZS KHK8701:53,3000:00
38PavelNovákAHZS ÚLKÚstečáci2701:53,8600:00
39OndřejJanotaAHZS JČKHZS Jhc7701:54,2400:00
40DanielKvětoňAHZS JČKHZS Jck5901:54,5500:00
41MichalStrnadBHZS SČKHZS Středočeského kraje6601:55,3500:00
42MatyášChlumskýAHZS KHK9301:56,7000:00
43JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje2201:58,1900:00
44RobinBurešBHZS ÚLKÚstečáci8301:59,0600:00
45VladimírNeprašAHZS PAKPardubice27901:59,6500:00
46RichardJanošíkBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň301:59,6700:00
47MartinMrzenaAHZS JČKHZS Jck8202:00,1400:00
48PetrKurylukAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň402:00,9900:00
49OndřejPlášekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje5502:01,5900:00
50ZdeněkPodzimekAHZS SČKHZS Středočeského kraje2102:02,6800:00
51JosefDvořáčekA,SDHSDH KoroužnéVysočina6902:04,4400:00
52LukášSyrovátkaAHZS KHK3202:06,6500:00
53LukášCaklA,SDHSDH Rokytnice nad RokytnouVysočina5302:07,2700:00
54VojtěchAdamecAHZS SČKHZS Středočeského Kraje7002:08,6700:00
55KarelŠimůnekAHZS JMK2302:09,5900:00
56JosefZikmundAHZS KHK5602:10,8400:00
57LukášPerniklBHZS PLKHZS Plzeňského kraje902:12,8100:00
58OndřejŠevčíkA,SDHSDH Bojkovice7802:13,7000:00
59JanŠolínAHZS ÚLK7402:13,8800:00
60KarelZapletalB,SDHSDH NečtinyTFA tým PK8502:14,4800:00
61DanielKašparCHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic1902:16,1100:00
62MartinHruškaCHZS ZLK1302:17,5700:00
63JakubPazderaAHZS ÚLKÚstečáci4902:18,7300:00
64MatějKazdaA,SDHSDH Osvračín1102:20,3200:00
65AdamSlavíčekAHZS JČKHZS Jck8402:21,1600:00
66MilanKochaníčekAHZS JMK4302:22,6300:00
67JiříFoistAHZS PLK2502:25,3800:00
68PetrJindraCHZS KHK1702:35,4200:00
69PavelTkanýA,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina2602:40,8800:00
70TomášJanochAHZS PLK802:49,7000:00
71EliškaVrbováŽenySDH Cítoliby4503:02,2600:00
72JakubPrachařA,SDHSDH Bechyně8903:06,0100:00
73RostislavČermákA,SDHSDH Hrádek u Rokycan6403:06,7900:00
74JiříCozlAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň503:11,7200:00
75KristiánStřízekAHZS JČKHZS Jck9003:13,5500:00
76JakubKapekAHZS SČK8003:19,2900:00
77MichalVoříšekAHZS SČK5003:25,9700:00
78KateřinaVodičkováŽenySDH Rokytnice nad RokytnouVysočina46DNFDNF
78VojtěchMišteraBHZS PLK18DNFDNF
78DanielKouřilCHZS OLKHZS Olomouckého kraje1DNFDNF
78OndřejPavlíkBHZS PAKPardubice267DNFDNF
78RadekNovýBHZS SČKHZS Středočeského kraje75DNFDNF
78DanielBenešAHZS ÚLKÚstečáci61DNFDNF
78MichalKusákAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic57DNFDNF
78LukášRajzrAHZS PLK7DNFDNF
78VáclavChalupaBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň6DNFDNF
78TomášVondráčekAHZSp Sellier & Bellot a.s., Vlašim51DNFDNF
78FilipKrajčírB,SDHSDH Držovice92DNFDNF
78VáclavPiškulaA,SDHSDH Lutopecny71DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS Plzeňského kraje