Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

31.5.2023 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Video&Foto - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - SDH - Ženy - Družstva

pdfVýsledky v PDF - pdfEKO verze v PDF

P Jméno Příjmení K OrganizaceDružstvoČíslo Úsek 1 Úsek 2 Úsek 3 Úsek 4 Celkem
1MichalBrousilAHZS JČKHZS Jhc3901:00,0201:40,3800:59,2901:26,6305:06,32
2PavelKouříkAHZS PLKHZS Plzeňského kraje4001:01,7101:39,8701:01,9301:25,1205:08,63
3ZdeněkKrálBHZS PAKPardubice3801:03,7801:40,6301:03,2201:28,8505:16,48
4LukášNavrátilAHZS OLKHZS Olomouckého kraje3701:08,2501:37,0101:03,4501:30,3005:19,01
5MarekVíšekBHZS PAKPardubice3601:06,8701:43,0901:04,9101:30,9005:25,77
6JiříTkanýB,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina4401:06,0301:45,8101:03,8801:40,6605:36,38
7DavidKubišBHZS JČKHZS Jhc3501:07,4401:44,3201:10,8501:44,3805:46,99
8MartinJanušAHZS ZLKHZS Zlínského kraje3001:04,0601:58,2501:03,6701:42,3805:48,36
9MichalPelikovskýBHZS PAKPardubice1401:10,3801:51,3801:04,9501:43,1105:49,82
10OndřejBlažekAHZS JČKHZS Jhc7201:08,9401:57,0701:08,3301:36,8905:51,23
11MichalPřecechtělCHZS OLKHZS Olomouckého kraje201:08,5001:56,4001:10,7101:36,3105:51,92
12PatrikDoleželAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8101:15,0301:54,6001:02,1401:41,0505:52,82
13MartinPlšekBHZS OLKHZS Olomouckého kraje3301:12,4001:54,3201:03,3301:43,1705:53,22
14RomanViejBHZS MSK3101:06,4601:56,4601:08,3101:44,2105:55,44
15JosefNovákAHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic2001:10,5601:52,9701:13,7901:38,1905:55,51
16JakubKulhánekA,SDHSDH Tlumačov, okr. DomažliceTFA Tým PK2901:05,0001:53,6501:12,6601:44,9505:56,26
17RomanMunzarAHZS KHK6301:07,7802:00,5801:14,8201:41,3506:04,53
18JiříChodúrAHZS KHK8701:13,6201:55,6301:07,8701:53,3006:10,42
19PetrDvořákAHZS JČKHZS Jhc5801:15,0901:57,6601:15,0001:43,2606:11,01
20JanVölflAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic5201:14,4001:56,4701:11,7901:49,7706:12,43
21PavelNovákAHZS ÚLKÚstečáci2701:13,7602:02,9501:03,0001:53,8606:13,57
22MartinDušekAHZS PAKPardubice8801:13,2502:03,9001:10,3501:47,3306:14,83
23MatějBeníčekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje8601:15,4102:02,5301:12,8901:44,6206:15,45
24DanielKnápekAHZS PAKPardubice27601:17,1502:04,9001:11,0601:43,1506:16,26
25JakubBrousilA,SDHSDH Lom1201:16,1602:02,9701:11,0701:47,0206:17,22
25PetrSmilekBHZS ZLKHZS Zlínského kraje3401:16,2902:05,6501:07,7401:47,5406:17,22
27LubomírKrálíčekAHZS JČKHZS Jck9401:12,7502:04,8101:19,8601:41,6406:19,06
28PetrZámečníkAHZS PAKPardubice24101:13,3502:03,5101:24,2501:39,2506:20,36
29JaroslavCibulkaAHZS PLKHZS Plzeňského kraje2201:16,6602:01,1601:09,4101:58,1906:25,42
30PetrKašpárekAHZS ZLK2801:19,4102:15,8401:08,8501:42,7206:26,82
31RobinBurešBHZS ÚLKÚstečáci8301:09,5202:09,9901:10,0101:59,0606:28,58
32LubošPtáčekAHZS OLKHZS Olomouckého kraje4801:22,7002:10,0301:09,4201:50,5106:32,66
33JosefSochorBHZS PAKPardubice7301:26,7002:10,6601:13,9801:43,6006:34,94
34KarelKomárekAHZS KHK6501:34,1302:07,0601:21,7901:32,0506:35,03
35OndřejJanotaAHZS JČKHZS Jhc7701:10,1902:19,2201:12,0601:54,2406:35,71
36ZdeněkPodzimekAHZS SČKHZS Středočeského kraje2101:17,2802:09,6801:11,2102:02,6806:40,85
37DavidKořanAHZS ÚLKÚstečáci9101:28,0302:25,8801:11,6801:35,5706:41,16
38MichalStrnadBHZS SČKHZS Středočeského kraje6601:26,2102:07,7201:17,3001:55,3506:46,58
39PetrSladkyBHZS ZLK6801:34,2202:15,2201:08,7801:48,9306:47,15
40OndřejPlášekAHZS ZLKHZS Zlínského kraje5501:26,2002:12,6601:07,4602:01,5906:47,91
41JosefVeselýA,SDHSDH Násedlovice1601:21,3802:21,2501:17,3701:50,8506:50,85
42DanielKvětoňAHZS JČKHZS Jck5901:20,3902:20,7801:18,3001:54,5506:54,02
43MilanKochaníčekAHZS JMK4301:14,3202:18,3601:06,0002:22,6307:01,31
44ZdeněkČernoušekA,SDHSDH Bělkovice-Lašťany4201:22,6502:35,8401:18,8401:45,2107:02,54
45VladimírNeprašAHZS PAKPardubice27901:30,8802:10,9001:21,6901:59,6507:03,12
46JosefDvořáčekA,SDHSDH KoroužnéVysočina6901:22,0902:19,4501:19,0002:04,4407:04,98
47OndřejŠevčíkA,SDHSDH Bojkovice7801:15,6902:20,2501:17,3902:13,7007:07,03
48MartinHruškaCHZS ZLK1301:18,2802:19,3601:12,8502:17,5707:08,06
49PetrUrbanB,SDHSDH ChudeniceTFA Tým PK1001:24,5002:21,2801:29,6501:53,1307:08,56
50KarelZapletalB,SDHSDH NečtinyTFA tým PK8501:16,1602:23,6801:21,9402:14,4807:16,26
51JakubPazderaAHZS ÚLKÚstečáci4901:27,1302:24,4501:10,9802:18,7307:21,29
52LukášSyrovátkaAHZS KHK3201:30,4402:20,8401:26,9502:06,6507:24,88
53LukášCaklA,SDHSDH Rokytnice nad RokytnouVysočina5301:30,3502:28,1801:22,7702:07,2707:28,57
54MartinMrzenaAHZS JČKHZS Jck8201:14,4002:34,5301:41,1002:00,1407:30,17
55MatyášChlumskýAHZS KHK9301:46,0902:29,7801:18,8701:56,7007:31,44
56RichardJanošíkBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň301:52,6902:20,8501:22,0601:59,6707:35,27
57JosefZikmundAHZS KHK5601:24,8502:34,9401:25,9602:10,8407:36,59
58JanSedlákAHZSp Správa železnicHZSp Správa železnic2401:39,2802:39,5601:29,8601:53,2707:41,97
59DanielKašparCHZSp Správa železnic, Česká TřebováHZSp Správa železnic1901:35,4502:31,8601:25,3902:16,1107:48,81
60JiříFoistAHZS PLK2501:19,5302:50,9301:24,4202:25,3808:00,26
61PetrKurylukAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň402:01,0002:36,8801:27,8502:00,9908:06,72
62VojtěchAdamecAHZS SČKHZS Středočeského Kraje7001:52,7202:43,7501:25,6602:08,6708:10,80
63JanŠolínAHZS ÚLK7401:33,5302:50,3101:35,9002:13,8808:13,62
64LukášPerniklBHZS PLKHZS Plzeňského kraje901:33,7603:10,1701:26,6302:12,8108:23,37
65PetrJindraCHZS KHK1701:48,7202:38,7101:28,7702:35,4208:31,62
66KarelŠimůnekAHZS JMK2301:48,0202:57,0101:40,6302:09,5908:35,25
67AdamSlavíčekAHZS JČKHZS Jck8401:37,1603:16,9001:22,6802:21,1608:37,90
68PavelTkanýA,SDHSDH Babice, okr. TřebíčVysočina2601:33,9103:00,7501:27,3902:40,8808:42,93
69EliškaVrbováŽenySDH Cítoliby4501:25,7103:04,9901:40,1903:02,2609:13,15
70MatějKazdaA,SDHSDH Osvračín1101:51,4002:54,6902:09,1902:20,3209:15,60
71JakubPrachařA,SDHSDH Bechyně8902:18,0702:52,7001:43,9403:06,0110:00,72
72JakubKapekAHZS SČK8001:46,3803:18,3701:43,7603:19,2910:07,80
73TomášJanochAHZS PLK801:42,4302:50,1903:03,7402:49,7010:26,06
74RostislavČermákA,SDHSDH Hrádek u Rokycan6401:57,1003:59,3701:56,4303:06,7910:59,69
75KristiánStřízekAHZS JČKHZS Jck9001:44,6204:04,9702:09,7203:13,5511:12,86
76MichalVoříšekAHZS SČK5001:59,6003:22,9702:31,9103:25,9711:20,45
77JiříCozlAHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň501:55,5004:06,2202:18,5403:11,7211:31,98
78KateřinaVodičkováŽenySDH Rokytnice nad RokytnouVysočina46DNFDNFDNFDNFDNF
78VojtěchMišteraBHZS PLK18DNFDNFDNFDNFDNF
78DanielKouřilCHZS OLKHZS Olomouckého kraje1DNFDNFDNFDNFDNF
78OndřejPavlíkBHZS PAKPardubice267DNFDNFDNFDNFDNF
78RadekNovýBHZS SČKHZS Středočeského kraje75DNFDNFDNFDNFDNF
78DanielBenešAHZS ÚLKÚstečáci61DNFDNFDNFDNFDNF
78MichalKusákAHZSp Správa železnic, České BudějoviceHZSp Správa železnic57DNFDNFDNFDNFDNF
78LukášRajzrAHZS PLK7DNFDNFDNFDNFDNF
78VáclavChalupaBHZS PLKHasičský sportovní klub Plzeň6DNFDNFDNFDNFDNF
78TomášVondráčekAHZSp Sellier & Bellot a.s., Vlašim51DNFDNFDNFDNFDNF
78FilipKrajčírB,SDHSDH Držovice92DNFDNFDNFDNFDNF
78VáclavPiškulaA,SDHSDH Lutopecny71DNFDNFDNFDNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS Plzeňského kraje