Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

TFA - Výsledkový portál

Závody - Účastníci - Výsledky - Partneři

JménoPříjmeníKategorieOrganizaceUSTPLZOSTKRO
VojtěchAdamecAHZS SČKNEANONENE
MiroslavBaladaCHZS MSKNENEANONE
DanielBenešAHZS ÚLKNEANONENE
MatějBeníčekAHZS ZLKANOANONEANO
OndřejBlažekAHZS JČKNEANOANOANO
PetrBočekBHZS MSKNENEANOANO
LukášBorlACítolibyANONENENE
MarošBošeľaADHZ PolomkaANONEANOANO
AdamBraunAHZS KHKANONENENE
JakubBrousilALomANOANONENE
MichalBrousilAHZS JČKANOANOANOANO
RobinBurešBHZS ÚLKNEANONENE
LukášCaklARokytnice nad RokytnouANOANOANONE
JaroslavCibulkaAHZS PLKNEANONEANO
JiříCozlAHZS PLKNEANONENE
PetraČaganováŽenyNižní LhotyNENEANONE
RostislavČermákAHrádek u RokycanNEANONENE
ZdeněkČernoušekABělkovice-LašťanyANOANOANONE
JanDaněkAKvasiceNENENEANO
OndřejDlabkaBŽamberkANONENEANO
PatrikDoleželAHZS ZLKANOANOANOANO
OndřejDostálADolní SloupniceANONENENE
MatyášĎurinaABohuslaviceNENEANONE
MartinDušekAHZS PAKANOANOANOANO
JosefDvořáčekAKoroužnéANOANONENE
PetrDvořákAHZS JČKANOANONENE
JiříFoistAHZS PLKNEANONENE
ViktorFrýbertAPřítlukyNENEANONE
KarolínaFukalováŽenyVeselí nad LužnicíANONENENE
TomášGoldensteinCBobrovníkyNENEANONE
ArturGórnickiBPolskoANONENENE
JaroslavHanzelBHZS MSKANONEANOANO
RenéHověžákABojkoviceNENENEANO
MartinHruškaCHZS ZLKANOANOANOANO
VáclavChalupaBHZS PLKNEANONENE
MatyášChlumskýAHZS KHKANOANONENE
JiříChodúrAHZS KHKANOANONENE
MichalJakubecARačiceNENENEANO
VitJanečkaAŽeranoviceNENENEANO
TomášJanochAHZS PLKNEANONENE
ZdeněkJanošBHaťNENEANONE
RichardJanošíkBHZS PLKNEANONENE
OndřejJanotaAHZS JČKANOANOANOANO
MichalJanováčASalašANONENENE
MartinJanušAHZS ZLKANOANOANONE
VladimírJehličkaAŠiroký BrodNENEANONE
PetrJindraCHZS KHKNEANONENE
PavelKadlecAHZS PAKANONENENE
PetrKalousAZáhoroviceNENENEANO
JakubKapekAHZS SČKANOANONEANO
DanielKašparCHZSp Správa železnicANOANOANOANO
PetrKašpárekAHZS ZLKNEANONENE
MartinKavkaAHZS PAKANONENENE
MatějKazdaAOsvračínNEANONENE
DanielKnápekAHZS PAKANOANONEANO
RadimKnotekAHZS JČKANONENENE
MilanKochaníčekAHZS JMKANOANOANOANO
KarelKomárekAHZS KHKANOANOANOANO
DavidKořanAHZS ÚLKNEANOANOANO
JanKoterecADarkoviceNENEANONE
LukášKotulaAHZS KHKNENENEANO
PavelKouříkAHZS PLKANOANONEANO
DanielKouřilCHZS OLKANOANOANOANO
FilipKrajčírBDržoviceNEANONEANO
ZdeněkKrálBHZS PAKANOANOANOANO
LubomírKrálíčekAHZS JČKANOANOANOANO
DavidKubišBHZS JČKANOANOANONE
JakubKulhánekATlumačovANOANOANOANO
PetrKurylukAHZS PLKNEANONENE
MichalKusákAHZSp Správa železnicNEANONENE
RadekKvapilAHZS PAKANONEANONE
DanielKvětoňAHZS JČKANOANONEANO
LukášLangerAŽeranoviceNENENEANO
PawelLesnickiAPolskoANONENENE
MarekLudvíkBRakviceNENEANONE
AdamMalíkASlovenskoANONENENE
MichalMaňákAŽeranoviceNENENEANO
GabrielaMartynkováŽenyStanislaviceNENEANONE
NorbertMertaCLibišNENEANONE
AdrianMichalskiAPolskoANONENENE
LukášMikulíkAHZS ZLKNENENEANO
TomášMinaříkBHZS ZLKNENENEANO
VojtěchMišteraBHZS PLKNEANONENE
MartinMrzenaAHZS JČKANOANOANOANO
RomanMunzarAHZS KHKANOANOANOANO
LukášNavrátilAHZS OLKANOANOANOANO
VladimírNeprašAHZS PAKANOANOANONE
JosefNovákAHZSp Správa železnicNEANONENE
PavelNovákAHZS ÚLKNEANONEANO
RadekNovýBHZS SČKANOANONENE
Krzysztof OleszkiewiczBPolskoANONENENE
TomášPaprstkaAHZS ZLKNENENEANO
DušanPavelkaCHZS JMKANONEANONE
OndřejPavlíkBHZS PAKANOANONENE
JakubPazderaAHZS ÚLKNEANONENE
MichalPelikovskýBHZS PAKANOANOANOANO
LukášPerniklBHZS PLKANOANONEANO
MichalPilnýAHZS PAKANONENENE
AttilaPiroskaASlovenskoANONENENE
VáclavPiškulaALutopecnyNEANONEANO
OndřejPlášekAHZS ZLKANOANOANOANO
MartinPlšekBHZS PHANEANOANONE
ZdeněkPodzimekAHZS SČKANOANOANONE
DušanPokornýCJSDHp Gumárny ZubříANONEANOANO
PavelPopelkaAHZS OLKANONENEANO
JaroslavPospíšilAHZS PAKANONENENE
MartinPospíšilíkAKostelec u HolešovaNENENEANO
JakubPrachařABechyněNEANONEANO
MichalPřecechtělCHZS OLKANOANOANOANO
LiborPřikrylAHZS ZLKNENENEANO
LubošPtáčekAHZS OLKANOANOANOANO
LukášRajzrAHZS PLKNEANONENE
DenisRapčanASlovenskoANONENENE
OndřejRybnikářABlatnice p.Sv. AntonínkemANONEANOANO
AdamRyšCBohuslaviceNENEANONE
JanSedlákAHZSp Správa železnicNEANONENE
TomášSedlákAHZS LBKNENENENE
JanSemerádtCFrýdlantNENEANONE
PatrikSchusnixASlovenskoANONENENE
PetrSladkyBHZS ZLKANOANOANOANO
AdamSlavíčekAHZS JČKANOANOANOANO
PetrSmilekBHZS ZLKNEANOANOANO
JosefSochorBHZS PAKANOANONEANO
AnetaStratilováŽenyOlšany u ProstějovaNENEANONE
MichalStrnadBHZS SČKANOANONENE
KristiánStřízekAHZS JČKNEANOANONE
LukášSyrovátkaAHZS KHKNEANONENE
OndřejŠenkBHZS OLKANONEANOANO
OndřejŠevčíkABojkoviceANOANOANOANO
KarelŠimůnekAHZS JMKANOANONEANO
JanŠindelkaBHZS OLKNENENEANO
NikolaŠkultetyováŽenyStaré MěstoNENEANONE
JanŠolínAHZS ÚLKNEANONENE
JiříŠtáblBHZS PAKANONENENE
MartinŠtáblBHZS PAKANONENENE
JiříTkanýBBabiceANOANOANOANO
PavelTkanýABabiceANOANOANOANO
PavelTomášekBHZS PAKANONENENE
ZuzanaTomkováŽenyHZS SČKANONENENE
MichalTrejtnarAHZS PAKNENENEANO
PetrUrbanBChudeniceANOANOANONE
PavelVaculaAKarviná-HraniceNENEANOANO
DanielValehrachAOstrava-ZábřehNENEANONE
ŠtefanVeličAHZS PAKNENENEANO
JosefVeselýANásedloviceNEANONEANO
RomanViejBHZS MSKANOANOANOANO
MarekVíšekBHZS PAKANOANOANONE
KateřinaVodičkováŽenyRokytnice nad RokytnouANOANOANONE
JanVölflAHZSp Správa železnicNEANONENE
TomášVondráčekAHZSp Sellier&Bellot a.s.NEANONEANO
MichalVoříšekAHZS SČKANOANONENE
ZdeněkVránaCHZS LBKNENEANONE
DanielVrbaACítolibyANONENENE
EliškaVrbováŽenyCítolibyANOANONEANO
PetrZámečníkAHZS PAKANOANONEANO
KarelZapletalBNečtinyNEANOANONE
JosefZikmundAHZS KHKNEANONENE

Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS České republiky