Hlavní - 18.5. ČP Ústí nad Orlicí - 31.5. ČP Plzeň - 10.6. ČP Ostrava - 7.9. ČP Kroměříž - 14.9. MČR Olomouc

TFA - Výsledkový portál

Závody - Účastníci - Výsledky ČP - Partneři

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Stáhnout v PDF

PJménoPříjmeníOrganizaceKZávody (P/B)
ΣB
ČasS
ÚstíPlzeňOstravaKroměříž
1MichalBrousilHZS JČKA04:35,87 (1/15b)05:06,32 (1/15b)DNF (31/0b)04:30,25 (1/15b)4514:12,44
2LukášNavrátilHZS OLKA04:51,13 (3/10b)05:19,01 (3/10b)06:20,52 (1/15b)04:30,34 (2/12b)3721:01,00
3PavelKouříkHZS PLKA04:39,06 (2/12b)05:08,63 (2/12b)----------04:38,73 (3/10b)3414:26,42
4OndřejRybnikářBlatnice p.Sv. AntonínkemA04:58,24 (4/8b)----------06:24,58 (2/12b)04:39,30 (4/8b)2816:02,12
5MartinJanušHZS ZLKA05:22,94 (5/6b)05:48,36 (4/8b)06:33,95 (3/10b)----------2417:45,25
6OndřejBlažekHZS JČKA----------05:51,23 (5/6b)07:14,73 (7/4b)05:08,15 (6/5b)1518:14,11
7MarošBošeľaDHZ PolomkaADNF (48/0b)----------06:40,40 (4/8b)04:42,74 (5/6b)1411:23,14
8JakubKulhánekTlumačovA05:50,59 (13/1b)05:56,26 (8/3b)06:52,21 (5/6b)05:09,02 (7/4b)1323:48,08
9RomanMunzarHZS KHKA05:32,18 (7/4b)06:04,53 (9/2b)07:18,56 (8/3b)05:12,93 (8/3b)1024:08,20
10PatrikDoleželHZS ZLKA05:40,92 (9/2b)05:52,82 (6/5b)07:43,07 (11/1b)05:24,39 (10/1b)824:41,20
11KarelKomárekHZS KHKA06:13,71 (20/1b)06:35,03 (23/1b)07:11,71 (6/5b)05:27,25 (13/1b)725:27,70
12DanielVrbaCítolibyA05:27,76 (6/5b)------------------------------505:27,76
13JosefNovákHZSp Správa železnicA----------05:55,51 (7/4b)--------------------405:55,51
14PetrDvořákHZS JČKA05:33,66 (8/3b)06:11,01 (11/1b)--------------------406:11,01
15OndřejJanotaHZS JČKA06:05,01 (16/1b)06:35,71 (24/1b)07:26,84 (9/2b)05:35,38 (15/1b)406:35,71
16ZdeněkČernoušekBělkovice-LašťanyA06:38,18 (31/1b)07:02,54 (31/1b)08:03,69 (16/1b)----------300:00,00
16ZdeněkPodzimekHZS SČKA06:05,83 (17/1b)06:40,85 (25/1b)08:54,77 (20/1b)----------300:00,00
16VladimírNeprašHZS PAKA07:26,88 (37/1b)07:03,12 (32/1b)09:18,53 (22/1b)----------300:00,00
16PavelPopelkaHZS OLKA05:45,23 (11/1b)--------------------05:15,67 (9/2b)300:00,00
16MatějBeníčekHZS ZLKA05:45,50 (12/1b)06:15,45 (15/1b)----------05:26,49 (11/1b)300:00,00
16MartinMrzenaHZS JČKA06:16,64 (21/1b)07:30,17 (38/1b)07:37,48 (10/1b)05:26,84 (12/1b)300:00,00
16MartinDušekHZS PAKA05:58,60 (14/1b)06:14,83 (14/1b)----------05:34,09 (14/1b)300:00,00
16DanielKnápekHZS PAKA06:00,62 (15/1b)06:16,26 (16/1b)----------05:41,56 (17/1b)300:00,00
16DavidKořanHZS ÚLKA----------06:41,16 (26/1b)07:57,01 (13/1b)05:42,62 (18/1b)300:00,00
16LubošPtáčekHZS OLKA06:09,97 (19/1b)06:32,66 (22/1b)08:01,88 (14/1b)05:43,60 (19/1b)300:00,00
16OndřejŠevčíkBojkoviceA06:38,25 (32/1b)07:07,03 (34/1b)10:07,50 (24/1b)05:44,04 (20/1b)300:00,00
16OndřejPlášekHZS ZLKA06:19,82 (23/1b)06:47,91 (27/1b)08:02,23 (15/1b)05:52,98 (22/1b)300:00,00
16MilanKochaníčekHZS JMKA06:31,29 (27/1b)07:01,31 (30/1b)08:32,37 (19/1b)05:56,75 (23/1b)300:00,00
16LubomírKrálíčekHZS JČKA06:32,29 (28/1b)06:19,06 (18/1b)07:56,20 (12/1b)05:57,14 (25/1b)300:00,00
16DanielKvětoňHZS JČKA06:32,95 (29/1b)06:54,02 (29/1b)----------06:03,29 (26/1b)300:00,00
16AdamSlavíčekHZS JČKA07:41,42 (39/1b)08:37,90 (47/1b)09:34,11 (23/1b)06:15,34 (29/1b)300:00,00
16PavelTkanýBabiceADNF (48/0b)08:42,93 (48/1b)11:00,60 (26/1b)07:42,39 (36/1b)300:00,00
16JakubKapekHZS SČKA09:50,63 (46/1b)10:07,80 (52/1b)----------09:08,92 (40/1b)300:00,00
16EliškaVrbováCítolibyA09:50,60 (45/1b)09:13,15 (49/1b)----------09:10,60 (41/1b)300:00,00
35JiříChodúrHZS KHKA05:44,64 (10/1b)06:10,42 (10/1b)--------------------200:00,00
35JakubBrousilLomA06:09,52 (18/1b)06:17,22 (17/1b)--------------------200:00,00
35JosefDvořáčekKoroužnéA07:48,86 (41/1b)07:04,98 (33/1b)--------------------200:00,00
35MatyášChlumskýHZS KHKA07:14,06 (36/1b)07:31,44 (39/1b)--------------------200:00,00
35MichalVoříšekHZS SČKA10:17,07 (47/1b)11:20,45 (56/1b)--------------------200:00,00
35RadekKvapilHZS PAKA09:47,47 (43/1b)----------10:46,15 (25/1b)----------200:00,00
35KristiánStřízekHZS JČKA----------11:12,86 (55/1b)12:02,93 (29/1b)----------200:00,00
35LukášCaklRokytnice nad RokytnouA06:25,90 (24/1b)07:28,57 (37/1b)DNF (31/0b)----------200:00,00
35JosefVeselýNásedloviceA----------06:50,85 (28/1b)----------05:35,62 (16/1b)200:00,00
35PavelNovákHZS ÚLKA----------06:13,57 (13/1b)----------05:46,92 (21/1b)200:00,00
35PavelVaculaKarviná-HraniceA--------------------08:04,32 (17/1b)05:56,86 (24/1b)200:00,00
35JaroslavCibulkaHZS PLKA----------06:25,42 (20/1b)----------06:05,04 (27/1b)200:00,00
35KarelŠimůnekHZS JMKADNF (48/0b)08:35,25 (46/1b)----------08:25,45 (38/1b)200:00,00
35PetrZámečníkHZS PAKA06:46,99 (33/1b)06:20,36 (19/1b)----------DNF (44/0b)200:00,00
49LukášBorlCítolibyA06:18,68 (22/1b)------------------------------100:00,00
49MichalPilnýHZS PAKA06:30,04 (25/1b)------------------------------100:00,00
49RadimKnotekHZS JČKA06:31,15 (26/1b)------------------------------100:00,00
49OndřejDostálDolní SloupniceA06:37,95 (30/1b)------------------------------100:00,00
49AdamMalíkSlovenskoA06:54,63 (34/1b)------------------------------100:00,00
49AdamBraunHZS KHKA07:12,27 (35/1b)------------------------------100:00,00
49JaroslavPospíšilHZS PAKA07:27,84 (38/1b)------------------------------100:00,00
49MichalJanováčSalašA07:48,70 (40/1b)------------------------------100:00,00
49MartinKavkaHZS PAKA09:18,89 (42/1b)------------------------------100:00,00
49AttilaPiroskaSlovenskoA09:47,58 (44/1b)------------------------------100:00,00
49JanVölflHZSp Správa železnicA----------06:12,43 (12/1b)--------------------100:00,00
49PetrKašpárekHZS ZLKA----------06:26,82 (21/1b)--------------------100:00,00
49JakubPazderaHZS ÚLKA----------07:21,29 (35/1b)--------------------100:00,00
49LukášSyrovátkaHZS KHKA----------07:24,88 (36/1b)--------------------100:00,00
49JosefZikmundHZS KHKA----------07:36,59 (40/1b)--------------------100:00,00
49JanSedlákHZSp Správa železnicA----------07:41,97 (41/1b)--------------------100:00,00
49JiříFoistHZS PLKA----------08:00,26 (42/1b)--------------------100:00,00
49PetrKurylukHZS PLKA----------08:06,72 (43/1b)--------------------100:00,00
49VojtěchAdamecHZS SČKA----------08:10,80 (44/1b)--------------------100:00,00
49JanŠolínHZS ÚLKA----------08:13,62 (45/1b)--------------------100:00,00
49MatějKazdaOsvračínA----------09:15,60 (50/1b)--------------------100:00,00
49TomášJanochHZS PLKA----------10:26,06 (53/1b)--------------------100:00,00
49RostislavČermákHrádek u RokycanA----------10:59,69 (54/1b)--------------------100:00,00
49JiříCozlHZS PLKA----------11:31,98 (57/1b)--------------------100:00,00
49JanKoterecDarkoviceA--------------------08:18,34 (18/1b)----------100:00,00
49VladimírJehličkaŠiroký BrodA--------------------09:02,31 (21/1b)----------100:00,00
49KateřinaVodičkováRokytnice nad RokytnouADNF (48/0b)DNF (58/0b)11:31,89 (27/1b)----------100:00,00
49DanielValehrachOstrava-ZábřehA--------------------11:35,02 (28/1b)----------100:00,00
49ViktorFrýbertPřítlukyA--------------------12:52,39 (30/1b)----------100:00,00
49RenéHověžákBojkoviceA------------------------------06:06,30 (28/1b)100:00,00
49LukášKotulaHZS KHKA------------------------------06:18,40 (30/1b)100:00,00
49LiborPřikrylHZS ZLKA------------------------------06:21,52 (31/1b)100:00,00
49TomášPaprstkaHZS ZLKA------------------------------06:36,23 (32/1b)100:00,00
49PetrKalousZáhoroviceA------------------------------06:54,29 (33/1b)100:00,00
49JanDaněkKvasiceA------------------------------06:55,98 (34/1b)100:00,00
49ŠtefanVeličHZS PAKA------------------------------07:28,06 (35/1b)100:00,00
49MichalTrejtnarHZS PAKA------------------------------07:50,32 (37/1b)100:00,00
49VitJanečkaŽeranoviceA------------------------------08:51,42 (39/1b)100:00,00
49MichalJakubecRačiceA------------------------------09:30,67 (42/1b)100:00,00
49LukášLangerŽeranoviceA------------------------------11:10,57 (43/1b)100:00,00
49JakubPrachařBechyněA----------10:00,72 (51/1b)----------DNF (44/0b)100:00,00
90PavelKadlecHZS PAKADNF (48/0b)------------------------------000:00,00
90KarolínaFukalováVeselí nad LužnicíADNF (48/0b)------------------------------000:00,00
90ZuzanaTomkováHZS SČKADNF (48/0b)------------------------------000:00,00
90DenisRapčanSlovenskoADNF (48/0b)------------------------------000:00,00
90PatrikSchusnixSlovenskoADNF (48/0b)------------------------------000:00,00
90PawelLesnickiPolskoADNF (48/0b)------------------------------000:00,00
90AdrianMichalskiPolskoADNF (48/0b)------------------------------000:00,00
90DanielBenešHZS ÚLKA----------DNF (58/0b)--------------------000:00,00
90MichalKusákHZSp Správa železnicA----------DNF (58/0b)--------------------000:00,00
90LukášRajzrHZS PLKA----------DNF (58/0b)--------------------000:00,00
90PetraČaganováNižní LhotyA--------------------DNF (31/0b)----------000:00,00
90GabrielaMartynkováStanislaviceA--------------------DNF (31/0b)----------000:00,00
90MatyášĎurinaBohuslaviceA--------------------DNF (31/0b)----------000:00,00
90MichalMaňákŽeranoviceA------------------------------DNF (44/0b)000:00,00
90LukášMikulíkHZS ZLKA------------------------------DNF (44/0b)000:00,00
90MartinPospíšilíkKostelec u HolešovaA------------------------------DNF (44/0b)000:00,00
90TomášVondráčekHZSp Sellier&Bellot a.s.A----------DNF (58/0b)----------DNF (44/0b)000:00,00
90VáclavPiškulaLutopecnyA----------DNF (58/0b)----------DNF (44/0b)000:00,00


Legenda: P - Pořadí, B - Body, K - Kategorie,

ČasS - Součet časů ve společně absolvovaných závodech na stejném bodovém pořadí


Aktualizovat tuto stránku

© 2023 HZS České republiky