Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

TFA - Výsledkový portál

Závody - Účastníci - Výsledky ČP - Partneři

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Stáhnout v PDF

PJménoPříjmeníOrganizaceKZávody (P/B)
ΣB
ČasS
OstravaOlomoucPlzeňKroměříž
1PavelKouříkHZS PLKA----------04:52,14 (1/15b)04:58,73 (1/15b)04:58,92 (2/12b)4209:57,65
2OndřejRybnikářBlatnice p. Sv. AntonínkemA07:19,88 (1/15b)----------05:19,53 (2/12b)04:58,51 (1/15b)4210:18,04
3JiříTkanýBabiceA07:45,06 (3/10b)05:23,50 (2/12b)05:26,90 (4/8b)----------3018:35,46
4MartinJanušHZS ZLKA07:39,82 (2/12b)05:32,81 (3/10b)05:41,41 (8/3b)05:27,18 (7/4b)2624:21,22
5LukášNavrátilHZS OLKA07:53,87 (4/8b)05:43,84 (5/6b)05:21,74 (3/10b)05:03,48 (5/6b)2424:02,93
6MarošBošeľaDHZ PolomkaA07:58,19 (5/6b)05:56,85 (7/4b)05:41,36 (7/4b)05:02,06 (3/10b)2024:38,46
7JakubKulhánekTlumačovA08:03,52 (6/5b)----------05:27,32 (5/6b)05:09,68 (6/5b)1618:40,52
8PavelPopelkaHZS OLKA08:42,43 (10/1b)05:43,78 (4/8b)05:30,55 (6/5b)05:38,93 (8/3b)1619:51,91
9MichalSkřivánekRohatecA------------------------------05:03,06 (4/8b)805:03,06
10PetrJežoHZS PLKA----------05:49,38 (6/5b)05:43,55 (9/2b)----------705:49,38
11MatějBeníčekHZS ZLKA08:12,01 (7/4b)06:02,42 (8/3b)----------DNF (43/0b)706:02,42
12JanHaderkaHZS ZLKA08:31,97 (8/3b)--------------------05:58,13 (11/1b)414:30,10
13OndřejBlažekHZS JČKA09:04,33 (12/1b)06:06,23 (9/2b)06:03,70 (11/1b)06:46,28 (21/1b)415:50,61
14OndřejJanotaHZS JČKA09:02,57 (11/1b)06:09,14 (10/1b)06:13,45 (14/1b)06:25,07 (17/1b)306:09,14
15JanKoterecDarkoviceA10:36,36 (21/1b)06:09,76 (11/1b)06:48,07 (28/1b)06:50,39 (24/1b)306:09,76
16JaroslavCibulkaHZS PLKA09:04,71 (13/1b)06:13,07 (12/1b)06:03,82 (12/1b)06:48,77 (23/1b)306:13,07
17JakubČutaHZS JČKA11:35,58 (26/1b)06:14,85 (13/1b)----------06:20,66 (14/1b)306:14,85
18DanielVrbaCítolibyA09:32,57 (15/1b)06:24,37 (15/1b)05:56,96 (10/1b)----------306:24,37
19LubošPtáčekHZS OLKA08:38,19 (9/2b)06:25,42 (17/1b)--------------------306:25,42
20PetrDvořákHZS JČKA09:59,50 (17/1b)06:30,71 (19/1b)06:26,55 (18/1b)----------306:30,71
21PetrZámečníkHZS PAKA10:13,72 (19/1b)06:31,35 (20/1b)06:45,03 (26/1b)06:57,33 (25/1b)306:31,35
22JiříChodúrHZS KHKA----------06:38,82 (21/1b)06:35,75 (21/1b)06:46,49 (22/1b)306:38,82
23OndřejPlášekHZS ZLKA09:42,33 (16/1b)06:46,79 (23/1b)06:30,70 (20/1b)06:22,39 (15/1b)306:46,79
24KarelKomárekHZS KHKA----------06:51,08 (26/1b)06:28,35 (19/1b)06:16,62 (12/1b)306:51,08
25JosefVeselýNásedloviceA----------06:52,63 (27/1b)06:43,43 (25/1b)06:27,38 (18/1b)306:52,63
26PavelVaculaKarviná-HraniceA10:08,54 (18/1b)07:20,66 (35/1b)----------07:09,40 (26/1b)307:20,66
27JosefZikmundHZS KHKA----------07:35,46 (39/1b)07:11,27 (31/1b)07:22,69 (30/1b)307:35,46
28JakubDudákHZS JČKA10:25,47 (20/1b)08:11,44 (43/1b)07:17,80 (32/1b)08:59,97 (39/1b)308:11,44
29AdamBraunHZS KHKA----------09:53,73 (47/1b)08:34,71 (39/1b)08:50,52 (38/1b)309:53,73
30LukášMrňkaÚjezdA09:24,53 (14/1b)06:45,21 (22/1b)--------------------200:00,00
30FilipBělíkÚstíA14:10,04 (28/1b)07:48,96 (41/1b)--------------------200:00,00
30JakubBrousilLomA----------06:19,47 (14/1b)06:22,92 (16/1b)----------200:00,00
30ZdeněkPodzimekHZS SČKA----------07:19,38 (33/1b)06:37,98 (22/1b)----------200:00,00
30LukášKotulaHZS KHKA----------06:53,98 (29/1b)06:38,44 (23/1b)----------200:00,00
30JosefDvořáčekKoroužnéA----------07:20,56 (34/1b)07:06,79 (30/1b)----------200:00,00
30VojtěchAdamecHZS SČKA----------08:37,42 (44/1b)07:48,25 (36/1b)----------200:00,00
30LukášBlažekStaré HamryADNF (29/0b)10:15,65 (48/1b)08:03,65 (38/1b)----------200:00,00
30JanSklenářHZS SČKA----------09:29,76 (46/1b)09:21,96 (44/1b)----------200:00,00
30OndřejZábršBrno-SlatinaA------------------------------05:39,90 (9/2b)200:00,00
30DanielKnápekHZS PAKA--------------------06:42,35 (24/1b)05:47,10 (10/1b)200:00,00
30ZdeněkMaňákVelká nad VeličkouA----------06:25,32 (16/1b)----------07:12,99 (27/1b)200:00,00
30MichalJanováčSalašA----------06:49,41 (25/1b)----------07:15,57 (28/1b)200:00,00
30LukášMikulíkHZS ZLKA12:29,01 (27/1b)--------------------08:44,04 (37/1b)200:00,00
30MartinDušekHZS PAKA10:55,53 (23/1b)06:53,41 (28/1b)----------DNF (43/0b)200:00,00
30MarekKoutnýHZS OLKA----------06:29,93 (18/1b)06:25,84 (17/1b)DNF (43/0b)200:00,00
30MatyášChlumskýHZS KHKA----------07:44,25 (40/1b)07:29,80 (33/1b)DNF (43/0b)200:00,00
30MichalFabiánTěpeřeA----------07:31,14 (36/1b)07:31,48 (34/1b)DNF (43/0b)200:00,00
48ViktorMenšíkHZS OLKA10:47,17 (22/1b)------------------------------100:00,00
48TomášDámekVratimovA11:19,50 (24/1b)------------------------------100:00,00
48VáclavKoterecDarkoviceA11:25,74 (25/1b)------------------------------100:00,00
48JosefVlachSvitavyA----------06:47,10 (24/1b)--------------------100:00,00
48DominikMatoušHZS LBKA----------07:05,67 (30/1b)--------------------100:00,00
48RichardHálaA----------07:12,24 (32/1b)--------------------100:00,00
48JakubŠifraDHZ Spišské BystréA----------07:32,34 (37/1b)--------------------100:00,00
48JanNimmerrichterHZS OLKA----------07:33,46 (38/1b)--------------------100:00,00
48MatějOndruchHZS OLKA----------08:10,06 (42/1b)--------------------100:00,00
48JanKapekHZS SČKA----------09:19,59 (45/1b)--------------------100:00,00
48ZdeněkHlaváčekHZS SČKA----------10:33,50 (49/1b)--------------------100:00,00
48VojtěchVavračHZS OLKA----------11:07,93 (50/1b)--------------------100:00,00
48KryštofPokornýHZS OLKA----------13:44,81 (51/1b)--------------------100:00,00
48PavelNovákHZS ÚLKA--------------------06:12,72 (13/1b)----------100:00,00
48JosefUmlaufHZS ÚLKA--------------------06:18,99 (15/1b)----------100:00,00
48JakubPazderaHZS ÚLKA--------------------06:45,81 (27/1b)----------100:00,00
48DavidKořanHZS ÚLKA--------------------07:05,79 (29/1b)----------100:00,00
48MartinŠtochlBroumyA--------------------07:36,82 (35/1b)----------100:00,00
48JindřichKřížHZS PLKA--------------------07:57,68 (37/1b)----------100:00,00
48JakubLukášekHZS ÚLKA--------------------08:44,33 (40/1b)----------100:00,00
48JanŠůsPřešticeA--------------------08:45,45 (41/1b)----------100:00,00
48DavidGondekHZS PLKA--------------------08:45,95 (42/1b)----------100:00,00
48OndřejNovákBroumyA--------------------08:54,54 (43/1b)----------100:00,00
48PavelŠtěpánKníniceA--------------------09:24,38 (45/1b)----------100:00,00
48JiříVodrážkaHZSp Správa železnic PlzeňA----------07:10,21 (31/1b)DNF (46/0b)----------100:00,00
48MilanKochaníčekHZS JMKA------------------------------06:18,64 (13/1b)100:00,00
48PatrikDoleželHZS ZLKA------------------------------06:24,97 (16/1b)100:00,00
48RenéHověžákBojkoviceA------------------------------06:36,84 (19/1b)100:00,00
48LubošKonderlaHZS MSKA------------------------------06:37,09 (20/1b)100:00,00
48OndřejŠevčíkBojkoviceA------------------------------07:16,29 (29/1b)100:00,00
48DanielKvětoňHZS JČKA------------------------------07:42,70 (31/1b)100:00,00
48PetrKašpárekHZS ZLKA------------------------------07:45,10 (32/1b)100:00,00
48MarekZechaVranová LhotaA------------------------------07:50,36 (33/1b)100:00,00
48VojtěchMečlLipník nad BečvouA------------------------------07:52,90 (34/1b)100:00,00
48JanMorávekHZS PAKA------------------------------07:55,77 (35/1b)100:00,00
48VojtěchKaštánekHZS JČKA------------------------------08:41,15 (36/1b)100:00,00
48TomášPaprstkaHZS ZLKA------------------------------09:01,62 (40/1b)100:00,00
48DominikOvesnýHZS ZLKA------------------------------10:58,15 (41/1b)100:00,00
48PetrNekvindaHZS PAKA------------------------------11:07,54 (42/1b)100:00,00
87MatyášĎurinaBohuslaviceADNF (29/0b)------------------------------000:00,00
87MiroslavSvobodaHaťADNF (29/0b)------------------------------000:00,00
87DaliborRojíčekHukvaldyADNF (29/0b)DNF (52/0b)--------------------000:00,00
87TomášVobrubaHZS PLKA--------------------DNF (46/0b)----------000:00,00
87JakubPípalHZS JČKA--------------------DNF (46/0b)----------000:00,00
87RomanBřendaBělečA--------------------DNF (46/0b)----------000:00,00
87LukášVichaLipník nad BečvouA------------------------------DNF (43/0b)000:00,00
87OndřejVelgoSalašA------------------------------DNF (43/0b)000:00,00
87MichalMaňákŽeranoviceA------------------------------DNF (43/0b)000:00,00
87LukášLangerŽeranoviceA------------------------------DNF (43/0b)000:00,00
87VítJanečkaŽeranoviceA------------------------------DNF (43/0b)000:00,00


Legenda: P - Pořadí, B - Body, K - Kategorie,

ČasS - Součet časů ve společně absolvovaných závodech na stejném bodovém pořadí


Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS České republiky