Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

TFA - Výsledkový portál

Závody - Účastníci - Výsledky ČP - Partneři

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Stáhnout v PDF

PJménoPříjmeníOrganizaceKZávody (P/B)
ΣB
ČasS
OstravaOlomoucPlzeňKroměříž
1ZdeněkKrálHZS PAKB06:49,06 (1/15b)04:59,99 (1/15b)05:09,76 (1/15b)05:04,64 (1/15b)4522:03,45
2MarekVíšekHZS PAKB07:51,50 (4/8b)05:19,92 (2/12b)05:19,82 (2/12b)05:14,86 (2/12b)3623:46,10
3JaroslavHanzelHZS MSKB07:28,99 (2/12b)05:21,56 (3/10b)----------05:43,78 (4/8b)3018:34,33
4MichalPelikovskýHZS PAKB07:41,90 (3/10b)05:32,61 (4/8b)05:43,97 (4/8b)06:26,03 (7/4b)2625:24,51
5JanŠindelkaHZS OLKB08:01,83 (5/6b)05:50,59 (5/6b)05:28,88 (3/10b)DNF (13/0b)2219:21,30
6MartinPlšekHZS OLKB08:02,65 (6/5b)06:00,84 (6/5b)06:06,26 (5/6b)----------1620:09,75
7ZdeněkJanošHaťB08:31,79 (7/4b)06:18,41 (7/4b)----------05:49,17 (5/6b)1420:39,37
8MichalMarešBělečB08:51,08 (8/3b)06:20,36 (8/3b)06:23,42 (6/5b)06:20,58 (6/5b)1327:55,44
9TomášMácaBrno - SlatinaB------------------------------05:30,91 (3/10b)1005:30,91
10JosefSochorHZS PAKB----------06:41,95 (12/1b)06:26,31 (7/4b)06:35,31 (9/2b)719:43,57
11PavelHauerHZS PLKB09:03,65 (9/2b)06:37,47 (10/1b)06:48,10 (11/1b)06:33,20 (8/3b)629:02,42
12LukášPerniklHZS PLKB----------06:25,72 (9/2b)06:33,99 (9/2b)----------412:59,71
13RobinBurešHZS ÚLKB--------------------06:32,76 (8/3b)----------306:32,76
14PetrUrbanChudeniceB09:16,14 (10/1b)----------06:39,79 (10/1b)06:45,74 (10/1b)306:39,79
15VladimírŽidlickýChrastavaB----------07:17,53 (15/1b)06:56,94 (12/1b)06:50,19 (11/1b)306:56,94
16PetrSladkýHZS ZLKB10:06,22 (11/1b)----------07:25,18 (13/1b)06:53,55 (12/1b)307:25,18
17PetrBočekHZS MSKB10:45,69 (13/1b)06:59,82 (13/1b)--------------------200:00,00
17KarelZapletalNečtinyB10:29,82 (12/1b)----------07:43,50 (14/1b)----------200:00,00
17DušanPokornýViganticeB----------11:29,94 (18/1b)07:45,46 (15/1b)DNF (13/0b)200:00,00
20PetrPažickýHZS MSKB11:19,73 (14/1b)------------------------------100:00,00
20MichalStrnadHZS SČKB----------06:59,94 (14/1b)--------------------100:00,00
20KamilJosepčukSvitavyB----------07:29,13 (16/1b)--------------------100:00,00
20JiříBuchtaVendolíB----------08:23,18 (17/1b)--------------------100:00,00
20PetrWeinhöferHZS ÚLKB--------------------08:12,15 (16/1b)----------100:00,00
20OndřejDlabkaŽamberkB----------06:38,23 (11/1b)----------DNF (13/0b)100:00,00
26FilipKrajčírSdh DržoviceB------------------------------DNF (13/0b)000:00,00
26FrantišekDědičDětřichov u Moravské TřebovéB------------------------------DNF (13/0b)000:00,00
26JanAdamecDětřichov u Moravské TřebovéB------------------------------DNF (13/0b)000:00,00


Legenda: P - Pořadí, B - Body, K - Kategorie,

ČasS - Součet časů ve společně absolvovaných závodech na stejném pořadí


Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS České republiky