Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 19.5. ČP Olomouc - 31.5. ČP Plzeň - 14.9. ČP Kroměříž

TFA - Výsledkový portál

Závody - Účastníci - Výsledky ČP - Partneři

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - Stáhnout v PDF

P(Pk)JménoPříjmeníOrganizaceKZávody (P/B/Pk/Bk)
ΣB(ΣBk)
ČasS
OstravaOlomoucPlzeňKroměříž
1 (1)PavelKouříkHZS PLKA----------04:52,14 (1/15b/1/15b)04:58,73 (1/15b/1/15b)04:58,92 (2/12b/2/12b)42 (42)14:49,79
2 (1)ZdeněkKrálHZS PAKB06:49,06 (1/15b/1/15b)04:59,99 (2/12b/1/15b)05:09,76 (2/12b/1/15b)05:04,64 (6/5b/1/15b)39 (45)22:03,45
3 (2)OndřejRybnikářBlatnice p. Sv. AntonínkemA07:19,88 (2/12b/1/15b)----------05:19,53 (3/10b/2/12b)04:58,51 (1/15b/1/15b)37 (42)17:37,92
4 (2)MarekVíšekHZS PAKB07:51,50 (8/3b/4/8b)05:19,92 (3/10b/2/12b)05:19,82 (4/8b/2/12b)05:14,86 (8/3b/2/12b)21 (36)23:46,10
5 (3)JaroslavHanzelHZS MSKB07:28,99 (3/10b/2/12b)05:21,56 (4/8b/3/10b)----------05:43,78 (14/1b/4/8b)19 (30)18:34,33
6 (3)JiříTkanýBabiceA07:45,06 (7/4b/3/10b)05:23,50 (5/6b/2/12b)05:26,90 (6/5b/4/8b)----------15 (30)18:35,46
7 (5)LukášNavrátilHZS OLKA07:53,87 (9/2b/4/8b)05:43,84 (10/1b/5/6b)05:21,74 (5/6b/3/10b)05:03,48 (5/6b/5/6b)14 (24)24:02,93
8 (4)MartinJanušHZS ZLKA07:39,82 (4/8b/2/12b)05:32,81 (8/3b/3/10b)05:41,41 (12/1b/8/3b)05:27,18 (10/1b/7/4b)12 (26)24:21,22
9 (6)MarošBošeľaDHZ PolomkaA07:58,19 (10/1b/5/6b)05:56,85 (14/1b/7/4b)05:41,36 (11/1b/7/4b)05:02,06 (3/10b/3/10b)12 (20)24:38,46
10 (4)MichalPelikovskýHZS PAKB07:41,90 (5/6b/3/10b)05:32,61 (7/4b/4/8b)05:43,97 (14/1b/4/8b)06:26,03 (26/1b/7/4b)11 (26)25:24,51
11 (7)JakubKulhánekTlumačovA08:03,52 (13/1b/6/5b)----------05:27,32 (7/4b/5/6b)05:09,68 (7/4b/6/5b)9 (16)18:40,52
12 (9)MichalSkřivánekRohatecA------------------------------05:03,06 (4/8b/4/8b)8 (8)05:03,06
13 (1)MichalPřecechtělHZS OLKC07:44,84 (6/5b/1/15b)05:48,96 (11/1b/2/12b)05:38,32 (10/1b/1/15b)05:25,94 (9/2b/1/15b)8 (45)05:25,94
14 (2)DanielKouřilHZS OLKC08:34,51 (17/1b/2/12b)05:30,32 (6/5b/1/15b)----------06:30,78 (28/1b/3/10b)7 (37)20:35,61
15 (5)JanŠindelkaHZS OLKB08:01,83 (11/1b/5/6b)05:50,59 (13/1b/5/6b)05:28,88 (8/3b/3/10b)DNF (59/0b/13/0b)5 (22)19:21,30
16 (8)PavelPopelkaHZS OLKA08:42,43 (19/1b/10/1b)05:43,78 (9/2b/4/8b)05:30,55 (9/2b/6/5b)05:38,93 (12/1b/8/3b)5 (16)19:56,76
17 (18)DanielVrbaCítolibyA09:32,57 (28/1b/15/1b)06:24,37 (25/1b/15/1b)05:56,96 (15/1b/10/1b)----------3 (3)00:00,00
17 (6)MartinPlšekHZS OLKB08:02,65 (12/1b/6/5b)06:00,84 (15/1b/6/5b)06:06,26 (18/1b/5/6b)----------3 (16)00:00,00
17 (20)PetrDvořákHZS JČKA09:59,50 (30/1b/17/1b)06:30,71 (30/1b/19/1b)06:26,55 (27/1b/18/1b)----------3 (3)00:00,00
17 (7)ZdeněkJanošHaťB08:31,79 (15/1b/7/4b)06:18,41 (22/1b/7/4b)----------05:49,17 (16/1b/5/6b)3 (14)00:00,00
17 (24)KarelKomárekHZS KHKA----------06:51,08 (41/1b/26/1b)06:28,35 (28/1b/19/1b)06:16,62 (18/1b/12/1b)3 (3)00:00,00
17 (8)MichalMarešBělečB08:51,08 (20/1b/8/3b)06:20,36 (24/1b/8/3b)06:23,42 (24/1b/6/5b)06:20,58 (20/1b/6/5b)3 (13)00:00,00
17 (17)JakubČutaHZS JČKA11:35,58 (45/1b/26/1b)06:14,85 (21/1b/13/1b)----------06:20,66 (21/1b/14/1b)3 (3)00:00,00
17 (23)OndřejPlášekHZS ZLKA09:42,33 (29/1b/16/1b)06:46,79 (38/1b/23/1b)06:30,70 (29/1b/20/1b)06:22,39 (22/1b/15/1b)3 (3)00:00,00
17 (14)OndřejJanotaHZS JČKA09:02,57 (21/1b/11/1b)06:09,14 (18/1b/10/1b)06:13,45 (20/1b/14/1b)06:25,07 (24/1b/17/1b)3 (3)00:00,00
17 (25)JosefVeselýNásedloviceA----------06:52,63 (43/1b/27/1b)06:43,43 (37/1b/25/1b)06:27,38 (27/1b/18/1b)3 (3)00:00,00
17 (11)PavelHauerHZS PLKB09:03,65 (22/1b/9/2b)06:37,47 (32/1b/10/1b)06:48,10 (41/1b/11/1b)06:33,20 (29/1b/8/3b)3 (6)00:00,00
17 (10)JosefSochorHZS PAKB----------06:41,95 (36/1b/12/1b)06:26,31 (26/1b/7/4b)06:35,31 (30/1b/9/2b)3 (7)00:00,00
17 (14)PetrUrbanChudeniceB09:16,14 (25/1b/10/1b)----------06:39,79 (35/1b/10/1b)06:45,74 (33/1b/10/1b)3 (3)00:00,00
17 (13)OndřejBlažekHZS JČKA09:04,33 (23/1b/12/1b)06:06,23 (17/1b/9/2b)06:03,70 (16/1b/11/1b)06:46,28 (34/1b/21/1b)3 (4)00:00,00
17 (22)JiříChodúrHZS KHKA----------06:38,82 (34/1b/21/1b)06:35,75 (32/1b/21/1b)06:46,49 (35/1b/22/1b)3 (3)00:00,00
17 (16)JaroslavCibulkaHZS PLKA09:04,71 (24/1b/13/1b)06:13,07 (20/1b/12/1b)06:03,82 (17/1b/12/1b)06:48,77 (36/1b/23/1b)3 (3)00:00,00
17 (15)VladimírŽidlickýChrastavaB----------07:17,53 (52/1b/15/1b)06:56,94 (42/1b/12/1b)06:50,19 (37/1b/11/1b)3 (3)00:00,00
17 (15)JanKoterecDarkoviceA10:36,36 (37/1b/21/1b)06:09,76 (19/1b/11/1b)06:48,07 (40/1b/28/1b)06:50,39 (38/1b/24/1b)3 (3)00:00,00
17 (16)PetrSladkýHZS ZLKB10:06,22 (31/1b/11/1b)----------07:25,18 (48/1b/13/1b)06:53,55 (39/1b/12/1b)3 (3)00:00,00
17 (21)PetrZámečníkHZS PAKA10:13,72 (33/1b/19/1b)06:31,35 (31/1b/20/1b)06:45,03 (38/1b/26/1b)06:57,33 (40/1b/25/1b)3 (3)00:00,00
17 (4)MartinHruškaHZS ZLKC11:35,04 (44/1b/5/6b)07:04,05 (48/1b/5/6b)06:58,08 (43/1b/3/10b)07:04,02 (41/1b/4/8b)3 (24)00:00,00
17 (26)PavelVaculaKarviná-HraniceA10:08,54 (32/1b/18/1b)07:20,66 (55/1b/35/1b)----------07:09,40 (42/1b/26/1b)3 (3)00:00,00
17 (27)JosefZikmundHZS KHKA----------07:35,46 (60/1b/39/1b)07:11,27 (46/1b/31/1b)07:22,69 (46/1b/30/1b)3 (3)00:00,00
17 (29)AdamBraunHZS KHKA----------09:53,73 (72/1b/47/1b)08:34,71 (59/1b/39/1b)08:50,52 (54/1b/38/1b)3 (3)00:00,00
17 (28)JakubDudákHZS JČKA10:25,47 (35/1b/20/1b)08:11,44 (66/1b/43/1b)07:17,80 (47/1b/32/1b)08:59,97 (55/1b/39/1b)3 (3)00:00,00
42 (19)LubošPtáčekHZS OLKA08:38,19 (18/1b/9/2b)06:25,42 (27/1b/17/1b)--------------------2 (3)00:00,00
42 (30)LukášMrňkaÚjezdA09:24,53 (27/1b/14/1b)06:45,21 (37/1b/22/1b)--------------------2 (2)00:00,00
42 (6)AdamRyšBohuslaviceC16:34,14 (49/1b/7/4b)06:51,72 (42/1b/4/8b)--------------------2 (12)00:00,00
42 (17)PetrBočekHZS MSKB10:45,69 (38/1b/13/1b)06:59,82 (46/1b/13/1b)--------------------2 (2)00:00,00
42 (30)FilipBělíkÚstíA14:10,04 (48/1b/28/1b)07:48,96 (63/1b/41/1b)--------------------2 (2)00:00,00
42 (10)PetrJežoHZS PLKA----------05:49,38 (12/1b/6/5b)05:43,55 (13/1b/9/2b)----------2 (7)00:00,00
42 (30)JakubBrousilLomA----------06:19,47 (23/1b/14/1b)06:22,92 (23/1b/16/1b)----------2 (2)00:00,00
42 (12)LukášPerniklHZS PLKB----------06:25,72 (28/1b/9/2b)06:33,99 (31/1b/9/2b)----------2 (4)00:00,00
42 (30)ZdeněkPodzimekHZS SČKA----------07:19,38 (53/1b/33/1b)06:37,98 (33/1b/22/1b)----------2 (2)00:00,00
42 (30)LukášKotulaHZS KHKA----------06:53,98 (45/1b/29/1b)06:38,44 (34/1b/23/1b)----------2 (2)00:00,00
42 (30)JosefDvořáčekKoroužnéA----------07:20,56 (54/1b/34/1b)07:06,79 (45/1b/30/1b)----------2 (2)00:00,00
42 (17)KarelZapletalNečtinyB10:29,82 (36/1b/12/1b)----------07:43,50 (52/1b/14/1b)----------2 (2)00:00,00
42 (30)VojtěchAdamecHZS SČKA----------08:37,42 (68/1b/44/1b)07:48,25 (54/1b/36/1b)----------2 (2)00:00,00
42 (30)LukášBlažekStaré HamryADNF (50/0b/29/0b)10:15,65 (74/1b/48/1b)08:03,65 (56/1b/38/1b)----------2 (2)00:00,00
42 (5)JosefFrýdlHZS ZLKC12:09,49 (46/1b/6/5b)----------08:32,78 (58/1b/4/8b)----------2 (13)00:00,00
42 (30)JanSklenářHZS SČKA----------09:29,76 (71/1b/46/1b)09:21,96 (64/1b/44/1b)----------2 (2)00:00,00
42 (30)DanielKnápekHZS PAKA--------------------06:42,35 (36/1b/24/1b)05:47,10 (15/1b/10/1b)2 (2)00:00,00
42 (12)JanHaderkaHZS ZLKA08:31,97 (16/1b/8/3b)--------------------05:58,13 (17/1b/11/1b)2 (4)00:00,00
42 (3)AntonínRendlČeská KubiceC--------------------06:13,98 (21/1b/2/12b)06:25,85 (25/1b/2/12b)2 (24)00:00,00
42 (30)ZdeněkMaňákVelká nad VeličkouA----------06:25,32 (26/1b/16/1b)----------07:12,99 (43/1b/27/1b)2 (2)00:00,00
42 (30)MichalJanováčSalašA----------06:49,41 (40/1b/25/1b)----------07:15,57 (44/1b/28/1b)2 (2)00:00,00
42 (30)LukášMikulíkHZS ZLKA12:29,01 (47/1b/27/1b)--------------------08:44,04 (53/1b/37/1b)2 (2)00:00,00
42 (11)MatějBeníčekHZS ZLKA08:12,01 (14/1b/7/4b)06:02,42 (16/1b/8/3b)----------DNF (59/0b/43/0b)2 (7)00:00,00
42 (30)MartinDušekHZS PAKA10:55,53 (40/1b/23/1b)06:53,41 (44/1b/28/1b)----------DNF (59/0b/43/0b)2 (2)00:00,00
42 (30)MarekKoutnýHZS OLKA----------06:29,93 (29/1b/18/1b)06:25,84 (25/1b/17/1b)DNF (59/0b/43/0b)2 (2)00:00,00
42 (30)MatyášChlumskýHZS KHKA----------07:44,25 (62/1b/40/1b)07:29,80 (49/1b/33/1b)DNF (59/0b/43/0b)2 (2)00:00,00
42 (30)MichalFabiánTěpeřeA----------07:31,14 (57/1b/36/1b)07:31,48 (50/1b/34/1b)DNF (59/0b/43/0b)2 (2)00:00,00
42 (17)DušanPokornýViganticeB----------11:29,94 (77/1b/18/1b)07:45,46 (53/1b/15/1b)DNF (59/0b/13/0b)2 (2)00:00,00
70 (7)TomášGoldensteinBobrovníkyC09:16,15 (26/1b/3/10b)------------------------------1 (10)00:00,00
70 (9)MiroslavBaladaBobrovníkyC10:19,19 (34/1b/4/8b)------------------------------1 (8)00:00,00
70 (48)ViktorMenšíkHZS OLKA10:47,17 (39/1b/22/1b)------------------------------1 (1)00:00,00
70 (48)TomášDámekVratimovA11:19,50 (41/1b/24/1b)------------------------------1 (1)00:00,00
70 (20)PetrPažickýHZS MSKB11:19,73 (42/1b/14/1b)------------------------------1 (1)00:00,00
70 (48)VáclavKoterecDarkoviceA11:25,74 (43/1b/25/1b)------------------------------1 (1)00:00,00
70 (7)JosefČerníčekJestřabíC----------06:40,85 (35/1b/3/10b)--------------------1 (10)00:00,00
70 (48)JosefVlachSvitavyA----------06:47,10 (39/1b/24/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (20)MichalStrnadHZS SČKB----------06:59,94 (47/1b/14/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (48)DominikMatoušHZS LBKA----------07:05,67 (49/1b/30/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (48)RichardHálaA----------07:12,24 (51/1b/32/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (20)KamilJosepčukSvitavyB----------07:29,13 (56/1b/16/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (48)JakubŠifraDHZ Spišské BystréA----------07:32,34 (58/1b/37/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (48)JanNimmerrichterHZS OLKA----------07:33,46 (59/1b/38/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (10)DušanPavelkaHZS JMKC----------07:35,59 (61/1b/6/5b)--------------------1 (5)00:00,00
70 (11)TomášTrmíkHZS SČKC----------07:53,27 (64/1b/7/4b)--------------------1 (4)00:00,00
70 (48)MatějOndruchHZS OLKA----------08:10,06 (65/1b/42/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (20)JiříBuchtaVendolíB----------08:23,18 (67/1b/17/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (12)PetrMrňkaÚjezdC----------08:56,63 (69/1b/8/3b)--------------------1 (3)00:00,00
70 (48)JanKapekHZS SČKA----------09:19,59 (70/1b/45/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (13)PetrHolečekHZS SČKC----------10:07,91 (73/1b/9/2b)--------------------1 (2)00:00,00
70 (48)ZdeněkHlaváčekHZS SČKA----------10:33,50 (75/1b/49/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (48)VojtěchVavračHZS OLKA----------11:07,93 (76/1b/50/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (48)KryštofPokornýHZS OLKA----------13:44,81 (78/1b/51/1b)--------------------1 (1)00:00,00
70 (48)PavelNovákHZS ÚLKA--------------------06:12,72 (19/1b/13/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)JosefUmlaufHZS ÚLKA--------------------06:18,99 (22/1b/15/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (13)RobinBurešHZS ÚLKB--------------------06:32,76 (30/1b/8/3b)----------1 (3)00:00,00
70 (48)JakubPazderaHZS ÚLKA--------------------06:45,81 (39/1b/27/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)DavidKořanHZS ÚLKA--------------------07:05,79 (44/1b/29/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)MartinŠtochlBroumyA--------------------07:36,82 (51/1b/35/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)JindřichKřížHZS PLKA--------------------07:57,68 (55/1b/37/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (20)PetrWeinhöferHZS ÚLKB--------------------08:12,15 (57/1b/16/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)JakubLukášekHZS ÚLKA--------------------08:44,33 (60/1b/40/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)JanŠůsPřešticeA--------------------08:45,45 (61/1b/41/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)DavidGondekHZS PLKA--------------------08:45,95 (62/1b/42/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)OndřejNovákBroumyA--------------------08:54,54 (63/1b/43/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)PavelŠtěpánKníniceA--------------------09:24,38 (65/1b/45/1b)----------1 (1)00:00,00
70 (48)JiříVodrážkaHZSp Správa železnic PlzeňA----------07:10,21 (50/1b/31/1b)DNF (66/0b/46/0b)----------1 (1)00:00,00
70 (9)TomášMácaBrno - SlatinaB------------------------------05:30,91 (11/1b/3/10b)1 (10)00:00,00
70 (30)OndřejZábršBrno-SlatinaA------------------------------05:39,90 (13/1b/9/2b)1 (2)00:00,00
70 (48)MilanKochaníčekHZS JMKA------------------------------06:18,64 (19/1b/13/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)PatrikDoleželHZS ZLKA------------------------------06:24,97 (23/1b/16/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)RenéHověžákBojkoviceA------------------------------06:36,84 (31/1b/19/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)LubošKonderlaHZS MSKA------------------------------06:37,09 (32/1b/20/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)OndřejŠevčíkBojkoviceA------------------------------07:16,29 (45/1b/29/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)DanielKvětoňHZS JČKA------------------------------07:42,70 (47/1b/31/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)PetrKašpárekHZS ZLKA------------------------------07:45,10 (48/1b/32/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)MarekZechaVranová LhotaA------------------------------07:50,36 (49/1b/33/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)VojtěchMečlLipník nad BečvouA------------------------------07:52,90 (50/1b/34/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)JanMorávekHZS PAKA------------------------------07:55,77 (51/1b/35/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)VojtěchKaštánekHZS JČKA------------------------------08:41,15 (52/1b/36/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)TomášPaprstkaHZS ZLKA------------------------------09:01,62 (56/1b/40/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)DominikOvesnýHZS ZLKA------------------------------10:58,15 (57/1b/41/1b)1 (1)00:00,00
70 (48)PetrNekvindaHZS PAKA------------------------------11:07,54 (58/1b/42/1b)1 (1)00:00,00
70 (20)OndřejDlabkaŽamberkB----------06:38,23 (33/1b/11/1b)----------DNF (59/0b/13/0b)1 (1)00:00,00
125 (87)MatyášĎurinaBohuslaviceADNF (50/0b/29/0b)------------------------------0 (0)00:00,00
125 (87)MiroslavSvobodaHaťADNF (50/0b/29/0b)------------------------------0 (0)00:00,00
125 (87)DaliborRojíčekHukvaldyADNF (50/0b/29/0b)DNF (79/0b/52/0b)--------------------0 (0)00:00,00
125 (87)TomášVobrubaHZS PLKA--------------------DNF (66/0b/46/0b)----------0 (0)00:00,00
125 (87)JakubPípalHZS JČKA--------------------DNF (66/0b/46/0b)----------0 (0)00:00,00
125 (87)RomanBřendaBělečA--------------------DNF (66/0b/46/0b)----------0 (0)00:00,00
125 (87)LukášVichaLipník nad BečvouA------------------------------DNF (59/0b/43/0b)0 (0)00:00,00
125 (87)OndřejVelgoSalašA------------------------------DNF (59/0b/43/0b)0 (0)00:00,00
125 (26)FilipKrajčírSdh DržoviceB------------------------------DNF (59/0b/13/0b)0 (0)00:00,00
125 (26)FrantišekDědičDětřichov u Moravské TřebovéB------------------------------DNF (59/0b/13/0b)0 (0)00:00,00
125 (26)JanAdamecDětřichov u Moravské TřebovéB------------------------------DNF (59/0b/13/0b)0 (0)00:00,00
125 (87)MichalMaňákŽeranoviceA------------------------------DNF (59/0b/43/0b)0 (0)00:00,00
125 (87)LukášLangerŽeranoviceA------------------------------DNF (59/0b/43/0b)0 (0)00:00,00
125 (87)VítJanečkaŽeranoviceA------------------------------DNF (59/0b/43/0b)0 (0)00:00,00


Legenda: P - Pořadí, Pk - Pořadí v kategorii, B - Body, Bk - Body v kategorii,

K - kategorie, ČasS - Součet časů ve společně absolvovaných závodech na stejném bodovém pořadí


Aktualizovat tuto stránku

© 2022 HZS České republiky