Hlavní - 1.5. ČP Ostrava - 16.5. ČP Olomouc - 14.6. ČP Plzeň - 13.9. ČP Kroměříž - 5.9. MČR Plzeň

TFA - Výsledkový portál

Závody - Účastníci - Výsledky ČP - Partneři

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C

P(Pk)JménoPříjmeníOrganizaceKZávody (P/B/Pk/Bk)
ΣB(ΣBk)
ČasS
OstravaOlomoucPlzeňKroměříž
1 (1)MichalBrousilHZS JČKA06:19,07 (1/15b/1/15b)05:09,79 (1/15b/1/15b)04:54,32 (1/15b/1/15b)----------45 (45)16:23,18
2 (2)PavelKouříkHZS PLKA06:27,74 (2/12b/2/12b)05:21,74 (2/12b/2/12b)04:54,60 (2/12b/2/12b)----------36 (36)16:44,08
3 (1)MichalPřecechtělHZS OLKB06:48,52 (6/5b/2/12b)05:25,63 (3/10b/1/15b)05:19,48 (6/5b/3/10b)----------20 (37)17:33,63
4 (2)DavidKubišHZS JČKB06:55,55 (7/4b/3/10b)05:35,35 (8/3b/3/10b)05:07,94 (3/10b/1/15b)----------17 (35)17:38,84
5 (4)VítMalenovskýHZS JMKA06:46,92 (5/6b/4/8b)05:27,34 (4/8b/3/10b)--------------------14 (18)12:14,26
6 (3)RomanViejHZS MSKB06:57,58 (8/3b/4/8b)05:29,25 (5/6b/2/12b)05:22,41 (7/4b/4/8b)----------13 (28)17:49,24
7 (7)PetrPlačekHZS PAKA06:41,19 (3/10b/3/10b)------------------------------10 (10)06:41,19
8 (4)MarekVišekHZS PAKB07:19,21 (14/1b/7/4b)05:47,11 (13/1b/6/5b)05:16,19 (4/8b/2/12b)----------10 (21)07:19,21
9 (3)JanHaderkaHZS ZLKA07:00,74 (9/2b/5/6b)05:37,98 (10/1b/7/4b)05:19,46 (5/6b/3/10b)----------9 (20)17:58,18
10 (5)MarcinZdziebłoPSP ŻORYB06:42,11 (4/8b/1/15b)------------------------------8 (15)06:42,11
11 (5)JiříTkanýSDH Babice, okres TřebíčA07:07,02 (12/1b/7/4b)05:30,15 (6/5b/4/8b)05:38,55 (12/1b/6/5b)----------7 (17)18:15,72
12 (9)MartinJanušHZS ZLKA07:22,99 (16/1b/8/3b)05:32,52 (7/4b/5/6b)--------------------5 (9)12:55,51
13 (1)DanielKouřilHZS SŽDC Česká TřebováC07:19,30 (15/1b/1/15b)05:54,94 (18/1b/1/15b)05:30,34 (8/3b/1/15b)----------5 (45)13:14,24
14 (6)LukášNavrátilSDH LudéřovA07:25,87 (18/1b/9/2b)06:05,60 (25/1b/13/1b)05:33,46 (9/2b/4/8b)----------4 (11)19:04,93
15 (8)PetrTešnarHZS MSKA07:02,90 (11/1b/6/5b)05:37,38 (9/2b/6/5b)--------------------3 (10)12:40,28
16 (6)MartinPlšekHZS OLK, ÚO PřerovB07:07,39 (13/1b/6/5b)05:54,18 (16/1b/7/4b)05:35,59 (10/1b/5/6b)----------3 (15)13:01,57
17 (7)PetrMolešHZS JMKB07:01,62 (10/1b/5/6b)06:11,82 (26/1b/11/1b)05:40,29 (13/1b/6/5b)----------3 (12)13:13,44
18 (10)PavelPopelkaHZS OLKA07:30,23 (19/1b/10/1b)05:53,23 (15/1b/9/2b)05:36,81 (11/1b/5/6b)----------3 (9)13:23,46
19 (14)JanKoterecDarkoviceA08:17,80 (23/1b/12/1b)06:01,97 (22/1b/12/1b)06:07,06 (22/1b/12/1b)----------3 (3)14:19,77
20 (3)ZdeněkVránaHZS LBKC08:21,46 (24/1b/2/12b)06:25,14 (31/1b/3/10b)06:16,89 (25/1b/3/10b)----------3 (32)14:46,60
21 (2)JosefČerníčekJestřabíC08:44,39 (30/1b/3/10b)06:04,97 (24/1b/2/12b)06:02,02 (18/1b/2/12b)----------3 (34)14:49,36
22 (16)KarelHlaváčekHZS PLKA08:29,40 (26/1b/13/1b)06:30,26 (32/1b/16/1b)06:02,38 (20/1b/10/1b)----------3 (3)14:59,66
23 (11)LubošPtáčekHZS OLKA08:36,25 (27/1b/14/1b)06:31,15 (33/1b/17/1b)05:50,77 (16/1b/7/4b)----------3 (6)15:07,40
24 (17)MichalŠpičanSDH CholinaA08:52,87 (33/1b/18/1b)06:34,94 (36/1b/19/1b)06:20,12 (26/1b/14/1b)----------3 (3)15:27,81
25 (20)JaroslavCibulkaHZS PLKA08:39,01 (28/1b/15/1b)06:59,33 (50/1b/28/1b)06:29,02 (32/1b/19/1b)----------3 (3)15:38,34
26 (12)TomášGoldensteinBobrovníkyB09:14,13 (35/1b/14/1b)06:51,59 (43/1b/17/1b)06:38,25 (38/1b/11/1b)----------3 (3)16:05,72
27 (18)MatějBeníčekHZS ZLKA09:47,37 (40/1b/21/1b)06:35,20 (37/1b/20/1b)06:13,74 (24/1b/13/1b)----------3 (3)16:22,57
28 (12)PavelHauerHZS PLKB09:11,85 (34/1b/13/1b)07:14,91 (57/1b/20/1b)06:56,26 (46/1b/14/1b)----------3 (3)16:26,76
29 (4)MiroslavBaladaHZS MSKC09:45,22 (39/1b/5/6b)06:58,36 (49/1b/4/8b)07:06,04 (49/1b/5/6b)----------3 (20)16:43,58
30 (5)RadekJakešHZS PHAC09:29,36 (36/1b/4/8b)07:25,78 (63/1b/5/6b)07:38,59 (60/1b/7/4b)----------3 (18)16:55,14
31 (21)MichalJanováčSalašA09:59,65 (42/1b/23/1b)07:11,54 (54/1b/32/1b)07:37,67 (59/1b/36/1b)----------3 (3)17:11,19
32 (19)LukášPerniklHZS PLKA11:05,55 (47/1b/27/1b)06:45,17 (41/1b/22/1b)06:29,49 (33/1b/20/1b)----------3 (3)17:50,72
33 (22)OndřejPlášekProvodov okr. ZlínA10:39,93 (46/1b/26/1b)07:35,32 (66/1b/40/1b)06:36,65 (37/1b/24/1b)----------3 (3)18:15,25
34 (12)PetrSladkýHZS ZLKB10:24,53 (43/1b/15/1b)07:52,34 (73/1b/23/1b)07:55,65 (64/1b/19/1b)----------3 (3)18:16,87
35 (11)JanŠindelkaHZS OLKB07:31,32 (20/1b/9/2b)05:57,64 (20/1b/9/2b)--------------------2 (4)00:00,00
35 (18)AlešBaklíkHZS ZLKB08:40,08 (29/1b/12/1b)06:31,23 (34/1b/14/1b)--------------------2 (2)00:00,00
35 (18)MartinHruškaHZS ZLKB08:26,20 (25/1b/11/1b)06:41,01 (38/1b/15/1b)--------------------2 (2)00:00,00
35 (24)OndřejFišerHZS JČKA08:11,82 (22/1b/11/1b)06:41,45 (39/1b/21/1b)--------------------2 (2)00:00,00
35 (26)PetrBočekHZS MSKA09:29,80 (37/1b/19/1b)06:55,76 (46/1b/25/1b)--------------------2 (2)00:00,00
35 (30)MilanKochaníčekSDH PorniceA10:35,44 (45/1b/25/1b)07:20,25 (58/1b/34/1b)--------------------2 (2)00:00,00
35 (31)PetrVeličkaHZS MSKA09:58,46 (41/1b/22/1b)07:20,53 (59/1b/35/1b)--------------------2 (2)00:00,00
35 (33)ZdeněkČernoušekBělkovice-LašťanyA13:12,37 (52/1b/30/1b)07:48,04 (72/1b/44/1b)--------------------2 (2)00:00,00
35 (34)LukášMrňkaÚjezdA11:58,80 (49/1b/29/1b)07:59,10 (75/1b/45/1b)--------------------2 (2)00:00,00
35 (7)AdamRyšSDH BohuslaviceC12:48,48 (51/1b/6/5b)10:08,86 (91/1b/10/1b)--------------------2 (6)00:00,00
35 (10)MichalPelikovskýHZS PAKB----------06:15,74 (28/1b/13/1b)05:44,39 (14/1b/7/4b)----------2 (5)00:00,00
35 (12)PavelDvořákHZS LBKA08:46,67 (32/1b/17/1b)----------05:58,31 (17/1b/8/3b)----------2 (4)00:00,00
35 (15)VojtěchFilaHZS VYSA----------06:19,42 (30/1b/15/1b)06:02,06 (19/1b/9/2b)----------2 (3)00:00,00
35 (23)PetrJežoSDH DílyA----------06:00,21 (21/1b/11/1b)06:22,82 (29/1b/16/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (25)MartinJelínekHZS PHAA----------06:49,01 (42/1b/23/1b)06:22,91 (30/1b/17/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (28)VojtěchDvořákHZS ÚLKA----------07:00,23 (52/1b/30/1b)06:28,32 (31/1b/18/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (29)JosefZikmundHZS KHKA----------07:11,06 (53/1b/31/1b)06:31,93 (35/1b/22/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (18)RobinBurešHZS ÚLKB----------07:40,83 (69/1b/22/1b)06:39,60 (39/1b/12/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (18)MichalMarešSDH BělečB----------06:54,71 (44/1b/18/1b)06:50,90 (41/1b/13/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (27)PetrMalinskýHZS KHKA----------06:57,80 (47/1b/26/1b)06:54,88 (44/1b/28/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (6)PetrPeckaHZS JČKC----------07:37,58 (68/1b/6/5b)06:55,52 (45/1b/4/8b)----------2 (13)00:00,00
35 (18)KarelZapletalSDH NečtinyB----------07:21,76 (62/1b/21/1b)07:00,99 (48/1b/15/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (36)ZbyněkZábršHZS PLKA----------08:09,26 (78/1b/48/1b)07:12,12 (51/1b/31/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (32)ŠtefanVeličHZS PAKA----------07:37,03 (67/1b/41/1b)07:24,62 (55/1b/33/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (35)PavelUrbánekHZS VYSA----------07:59,29 (76/1b/46/1b)07:26,26 (57/1b/34/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (18)MiroslavMichlovskýHZS JMKB12:10,05 (50/1b/16/1b)----------07:42,40 (61/1b/18/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (18)DušanPokornýSDH ViganticeBDNF (53/0b/17/0b)09:04,13 (86/1b/26/1b)08:26,02 (67/1b/21/1b)----------2 (2)00:00,00
35 (18)PetrČandrlaPodolíBDNF (53/0b/17/0b)09:00,22 (85/1b/25/1b)08:46,01 (70/1b/22/1b)----------2 (2)00:00,00
63 (12)PetrVyhnálekHZS VYSB07:25,25 (17/1b/8/3b)------------------------------1 (3)00:00,00
63 (27)PiotrRoeznerPSP NysaB08:06,73 (21/1b/10/1b)------------------------------1 (1)00:00,00
63 (37)JanPetrHZS KVKA08:45,45 (31/1b/16/1b)------------------------------1 (1)00:00,00
63 (37)LukášBlažekStaré HamryA09:31,29 (38/1b/20/1b)------------------------------1 (1)00:00,00
63 (37)JanPipišHZS LBKA10:32,45 (44/1b/24/1b)------------------------------1 (1)00:00,00
63 (37)VojtěchŽákHZS OLKA11:42,45 (48/1b/28/1b)------------------------------1 (1)00:00,00
63 (8)JaroslavHanzelHZS MSKB----------05:41,54 (11/1b/4/8b)--------------------1 (8)00:00,00
63 (9)TomášVišnarHZS KHKB----------05:46,85 (12/1b/5/6b)--------------------1 (6)00:00,00
63 (13)MichalSkřivánekRohatecA----------05:51,26 (14/1b/8/3b)--------------------1 (3)00:00,00
63 (37)PetrSmilekHZS ZLKA----------05:54,61 (17/1b/10/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (12)JiříDvořákHZS JČKB----------05:55,55 (19/1b/8/3b)--------------------1 (3)00:00,00
63 (27)LukášHoudekHZS JČKB----------06:03,86 (23/1b/10/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (27)PetrBendaHZS JČKB----------06:12,31 (27/1b/12/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)DanielKnapekHZS PAKADNF (53/0b/31/0b)06:17,36 (29/1b/14/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)PetrPažickýHZS MSKA----------06:31,46 (35/1b/18/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (27)JiříŠpetíkHZS MSKB----------06:42,19 (40/1b/16/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)MiloslavKubínHZS JČKA----------06:55,63 (45/1b/24/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)LukášSyrovátkaHZS KHKA----------06:58,27 (48/1b/27/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)JiříŠilhánHZS LBKA----------06:59,54 (51/1b/29/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (27)OndřejKolenoHZS PAKB----------07:13,44 (55/1b/19/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)KamilJosepčukJSDH SvitavyA----------07:14,01 (56/1b/33/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)OndřejJanotaHZS JČKA----------07:20,82 (60/1b/36/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)JanHložekHZS OLKADNF (53/0b/31/0b)07:20,83 (61/1b/37/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)ZdeněkMaňákSDH Velká nad VeličkouA----------07:27,39 (64/1b/38/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)MartinPyszkoHZSP Třinecké železárnyA----------07:28,63 (65/1b/39/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)MarekLukáčHZS KHKA----------07:42,74 (70/1b/42/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)MiloslavBroučekHZS PHAA----------07:43,44 (71/1b/43/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (27)AlešTichýHZS PAKB----------07:52,97 (74/1b/24/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)DanielHabichHZS KHKA----------08:06,06 (77/1b/47/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (9)DušanPavelkaHZS JMKC----------08:09,97 (79/1b/7/4b)--------------------1 (4)00:00,00
63 (37)MiroslavHrabákHZS PHAA----------08:20,83 (80/1b/49/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (10)PetrMrňkaÚjezdC----------08:21,40 (81/1b/8/3b)--------------------1 (3)00:00,00
63 (12)JosefJirušeHZS PAKC----------08:41,91 (82/1b/9/2b)--------------------1 (2)00:00,00
63 (37)VojtěchKubíčekHZSp ArcelorMittalADNF (53/0b/31/0b)08:44,05 (83/1b/50/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)OndřejBlažekHZS JČKA----------08:44,60 (84/1b/51/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (27)MiroslavNečasHZS PAKB----------09:06,95 (87/1b/27/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)DominikKrejčířNová DědinaA----------09:33,56 (88/1b/52/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)TomášChytilHZS SŽDC PřerovA----------09:45,63 (89/1b/53/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)FilipKrajčírSDH DržoviceA----------09:58,19 (90/1b/54/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)MartinMikuláštíkJSDH VizoviceA----------10:11,53 (92/1b/55/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)OndřejPlesníkHZS OLKA----------10:20,91 (93/1b/56/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (37)MichaelPetrovVrbno pod PradědemA----------11:22,34 (94/1b/57/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (13)JiříČepelakVelká BystřiceC----------11:42,05 (95/1b/11/1b)--------------------1 (1)00:00,00
63 (12)OndřejPavlikHZS PAKB--------------------05:49,81 (15/1b/8/3b)----------1 (3)00:00,00
63 (37)JakubKulhánekTlumačovA--------------------06:03,62 (21/1b/11/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (18)AntonínRendlSDH Česká KubiceB--------------------06:13,23 (23/1b/9/2b)----------1 (2)00:00,00
63 (37)MichalStrnadHZS SČKA--------------------06:20,32 (27/1b/15/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (27)JakubSemrádSDH Mladá VožiceB--------------------06:21,88 (28/1b/10/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)PavelNovákHZS ÚLKA--------------------06:31,27 (34/1b/21/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)LukášKrejcarHZS KHKA--------------------06:33,98 (36/1b/23/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)JosefUmlaufHZS ÚLKA--------------------06:49,29 (40/1b/25/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)LukášMachtPařezovA--------------------06:52,31 (42/1b/26/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)JiříVodrážkaHZSp SŽDC PlzeňA--------------------06:54,03 (43/1b/27/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)MichalDrsSDH DrunčeA--------------------06:59,52 (47/1b/29/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)DušanVítaHZS ÚLKA--------------------07:10,75 (50/1b/30/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (27)PetrWeinhöferHZS ÚLKB--------------------07:13,99 (52/1b/16/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (27)JanJungwirthHZS JČKB--------------------07:21,64 (53/1b/17/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)JakubPazderaHZS ÚLKA--------------------07:24,07 (54/1b/32/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (8)PetrJindraHZS KHKC--------------------07:25,73 (56/1b/6/5b)----------1 (5)00:00,00
63 (37)JiříVeselýHZS KHKA--------------------07:29,67 (58/1b/35/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)JanŠašekHZS PLKA--------------------07:48,02 (62/1b/37/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)TomášJanochHZS PLKA--------------------07:53,97 (63/1b/38/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (27)JiříKučeraHZS PAKB--------------------08:04,73 (65/1b/20/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)PetrKurylukHZS PLKA--------------------08:23,86 (66/1b/39/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (10)PetrHolečekHZS SČKC--------------------08:31,24 (68/1b/8/3b)----------1 (3)00:00,00
63 (37)JanŠůsPřešticeA--------------------08:44,56 (69/1b/40/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (27)ZdeněkVejskalHZS PLKB--------------------09:11,02 (71/1b/23/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (27)PavelŠtědrýHZS SČKB--------------------09:53,04 (72/1b/24/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)TomášFialaHZS SČKA--------------------10:15,65 (73/1b/41/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)RadekRokůsekHZS JČKA--------------------10:25,59 (74/1b/42/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)VáclavVaněčekHZS PLKA--------------------10:37,84 (75/1b/43/1b)----------1 (1)00:00,00
63 (37)JanDostálHZS PAKA--------------------11:56,15 (76/1b/44/1b)----------1 (1)00:00,00
135 (83)MilošMačasKR HaZZ ŽilinaADNF (53/0b/31/0b)------------------------------0 (0)00:00,00
135 (83)MarošBošeľaObčianske združenie HASIČADNF (53/0b/31/0b)------------------------------0 (0)00:00,00
135 (83)DavidPašekSDH BohuslaviceADNF (53/0b/31/0b)------------------------------0 (0)00:00,00
135 (14)RenéČerníkBobrovníkyCDNF (53/0b/7/0b)------------------------------0 (0)00:00,00
135 (83)DaliborRojíčekHukvaldyADNF (53/0b/31/0b)------------------------------0 (0)00:00,00
135 (83)PavelBlažekStaré HamryADNF (53/0b/31/0b)------------------------------0 (0)00:00,00
135 (40)JiříProkopHZS SČKB--------------------DNF (77/0b/25/0b)----------0 (0)00:00,00
135 (83)MarekŠtěpánekHZS PLKA--------------------DNF (77/0b/45/0b)----------0 (0)00:00,00
135 (83)LuděkMlnaříkJSDH KdyněA--------------------DNF (77/0b/45/0b)----------0 (0)00:00,00
135 (83)TomášMikutaHZS PLKA--------------------DNF (77/0b/45/0b)----------0 (0)00:00,00


Legenda: P - Pořadí, Pk - Pořadí v kategorii, B - Body, Bk - Body v kategorii,

K - kategorie, ČasS - Součet časů ve společně absolvovaných závodech na stejném pořadí


Aktualizovat tuto stránku

© 2019 HZS České republiky